אם אתם קונים גבינת גד 30 אחוז שומן

רוב הזמן נח

Well-known member
אם אתם קונים גבינת גד 30 אחוז שומן

תפתחו את מכסה הפלסטיק ותבדקו שהסגירה של המוצר תקינה.

תיתכן בעיה סידרתית של סגירה רשלנית.

רוב הזמן נח

Well-known member
תמונה..

רוב הזמן נח

Well-known member
אולי חוסכים בניילון

אולי בכלל לא צריך ניילון שכזה שיכסה ומספיק רק המכסה?

רוב הזמן נח

Well-known member
אבל מה קשור המחיר?

אני לא קניתי אותה בגלל הפגם בסגירה. אני תמיד בודק ופותח את המכסה בסופר. לגבינות, חומוס, קטשופ ועוד מוצרים יש את סגירת הביטחון שלהם. לא המכסה מפלסטיק אלא הסגירה מאלומיניום או ניילון שצריך לפתוח לפני שמשתמשים במוצר.
&nbsp
אני תמיד בודק את זה בשעת הקניה, כי אם אין פגם סדרתי יחסית נדיר כמו שקרה כאן, תמיד יכול להיות פגם מקומי בסגירה הזאת. יש סיבה למה סוגרים ככה מוצרים. ומוצר שהסגר הזה שלו פגום לדעתי אסור להשתמש בו.
&nbsp

k-don

Well-known member
התכוונתי להוסיף עוד פן לעסקה מלבד זה שהמכסה היה פתוח

k-don

Well-known member
בסה״כ למדת מלינק שנתתי לך שאתה משלם יקר על משהו שאפשר

לקנות ב 7.90 או 8.90

רוב הזמן נח

Well-known member
חחח... אני יודע שזה יחסית יקר

זה לא המוצר היחיד שאפשר למצא במקומות אחרים במחיר זור יותר.
אבל הנסיעות לשם גם יעלו כסף. אז בסופו של דבר, אלא אם כן אתה גר קרוב למקום זול יותר, זה אותו הדבר.
&nbsp
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
אני אף פעם לא בודקת ומעולם לא נתקלתי בבעיה...

וקונה (גם) לא מעט מהגבינות של גד (לא מהסדרה המסוימת הזאת, אבל גם כאלה שנארזות דומה). מאחר שזה נדיר (עד היום לא קרה לי, כאמור) אין לי כוח לטרוח לבדוק ולפתוח.
&nbsp
אני לא שותפה לעמדתך ש"אסור להשתמש בו"; הייתי מרחרחת ובודקת, אם המוצר נראה טרי ותקין – אוכלת כרגיל. אם אתקל בבעיה אחזיר לחנות וחסל (או אפנה לשירות הלקוחות של היצרן או של הרשת).

superman1234

New member
המוצר המתואר הוא מוצר פסול!!

הוא מעיד על בעיה חמורה במערכת אבטחת האיכות של היצרן [כי היה יותר ממקרה אחד לפי התיאור].
צריך היה לדווח למנהל החנות/סופר ולפסול את כל האצווה הזאת.

רוב הזמן נח

Well-known member
בחנות הספציפית הזאת...

דיווחתי והראתי את הבעיה לכל מי שהיה, כולל למנהל.
&nbsp
היום שקניתי שם בכלל שכחתי מכל העניין הזה, אז לא בדקתי אם סילקו את המוצר הזה מהמדף.

superman1234

New member
היה צריך לפסול את כל האצווה, לא רק מה שהגיע לחנות/סופר

הספציפי שאתה מתאר.
ד"א, בד"כ קל מאוד לזהות תקלה כזו במפעל היצרני.
במכונת המילוי והאריזה ישנה מערכת מכנית מתוזמנת שמושכת כל פעם את פס "הפלסטיק" שמשמש לאטימה באורך קבוע , שהוא קוטר הקופסה + OFFSET ושטנץ חותך חתיכה עגולה [שלמה] ומדביק בחום לשפת הקופסה.
בתקלה שתארת, אורך "המשיכה" היה קטן מקוטר הקופסה ובהמשך ניתן היה לראות את פס הפלסטיק המשומש עם מעגלים [ריקים]שחופפים בחלקם זה עם זה ולא מעגלים שלמים.

רוב הזמן נח

Well-known member
נראה אם מישהו העביר את זה הלאה..

או קנה וגילה בעצמו את הבעיה והתלונן גבוה יותר. זה נראה כמו בעיה שצריכה להופיע בכמה חנויות ולא במקרה רק באחת.
&nbsp
אולי זה יגיע לחדשות עוד כמה ימים/שבועות

רוני1955

Active member
סתם נזכרתי.

לפני שהיו סגירות הניילון האלה, אנשים היו קונים גבינות, מגיעים הביתה ופותחים, ואז היו רואים שמישהו בסופר פתח את הקופסה ונשנש קצת להנאתו. סגירות הניילון נועדו להפסיק את התופעה הזו. זה, ורק זה, תפקידן היחיד. אז אם אתה פותח בסופר ובודק, וראית שלא דחפו למוצר אצבע, אתה יכול להיות שקט ורגוע.

רוב הזמן נח

Well-known member
זה כנראה היה לפני זמני.

אבל יש גם עניין בטיחותי של הרעלות וכאלה. וגם טריות.

למשל קטשופ זה מוצר שלא נמצא במקרר ומכיל סגר אלומניום שצריך להסיר. רק אחרי שמסירים אותו צריך לשים את המוצר במקרר. זאת אומרת שאם הסגר פגום ופתוח המוצר מתקלקל.

במזון לתינוקות היה פעם סיפור בקולבוטק שהסבירו לשים לב שהפקק שקוע בשביל שידעו שהמוצר טרי ושלא חיבלו בו.

puptits

New member
איך אתה יודע?

שזה זה ורק זה, כדי למנוע "טעימות" ע"י לקוחות?
אני יודע שזה קשור במגע של המזון עם חמצן.
סתם פעם בעבר עבדתי בתעשייה {ייצור הפוליאתילן (מה שנקרא בטעות ניילון) לתעשיית המזון ולחקלאות}
אבל לא נתווכח, העיקר שיישאר סגור ולמי שמתאים יקח את הפתוח

רוב הזמן נח

Well-known member
אז אולי אתה יודע איך התרחשה הפשלה הזאת

כי זה פגם שהגיע מהמפעל. צורת הפוליאתילן שאמורה היתה לכסות את הגביע פשוט לא היתה נכונה ונשאר רווח. וזאת רק הפשלה הראשונה.
&nbsp
הפשלה השניה זה שאף אחד במפעל לא שם לב לזה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

עומר TT

New member
יש יותר מאפשרות אחת

למשל קצה של גליל, סכין שקההתה, משהו שנגע בניילון (סליחה פופטיץ) וקרע אותו בין המצלמה שבודקת את זה לבין הזרוע ששמה את מכסה הפלסטיק (סליחה שוב, זה PP אם אינני טועה) ועוד ועוד...

למעלה