התרנגול הכחול - ו"חוק המסעדות הרומניות"

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
התרנגול הכחול - ו"חוק המסעדות הרומניות"

חוק המסעדות הרומניות אומר:
מסעדה רומנית היא מסעדה טובה, אם אכלת ונהניית אל תחזור אליה - אם תספר לחברים היא תוצף והרמה תרד, אם לא תספר איש לא יבוא אליה והיא תיסגר.
-
"משהו רע כנראה שעובר על מסעדת התרנגול הכחול בתל אביב.
סעדתי שם פעמיים לאחרונה ונהנייתי, החלטתי להזמין את המשפחה בשבת ליום הולדתה של רעייתי, חזרתי בוש ונכלם, חלק מהמנות העיקריות הוחזר או לא נאכל עד תומו, למרות שהיו קטנות משהורגלתי שם, עד כדי שויתרנו על המנות האחרונות מחשש להתאכזב יותר, למותר לציין שלמרות חום הקיץ (והחוק כמובן) - אפילו מים צוננים לא הוגשו לשולחן, ויתרנו על המנות האחרונות כדי לא להתאכזב יותר, השארנו טיפ ביד רחבה והלכנו (לא אוהב לפגוע במלצר בגלל מחדל של השף) כן, גם החשבון הוחזר לחידוש עקב חיוב עודף, כתבתי פוסט בעניין בדף הפייסבוק של המסעדה שהוסתר מעיני הנכנסים לדף - למחרת התקשרו אלי משם, רעייתי ואני שטחנו טענותינו והמתקשר אמר שיבדוק ויחזור אלינו - למותר לציין שעד כה לא חזר.
קיבלתי שעור שעלה לי די ביוקר."

k-don

Well-known member
טעות בחשבון זה יכול להיות קשור למלצר, אז למה לתת לו טיפ נדיב

???

k-don

Well-known member
אז אולי לא היית צריך להשאיר טיפ נדיב למלצר, כדי שהוא יבין

שלא כדאי לו לעבוד באותה מסעדה?

האמת ששנים לא נתקלתי בדיווח חיובי על התרנגול הכחול

או על המסעדות האחרות של שאול בן אדרת...
אולי היו אחת או שתיים.
&nbsp
אגב, אני באמת לא מבינה למה השארת טיפ ועוד נדיב...
&nbsp
אם לא קיבלת מים והייתה טעות בחשבון שהמלצר הקליד והוא לא שם לב- לא מבינה על מה לתת טיפ ועוד אקסטרה...וגם אם מדובר בשיטת מצליח (אני אישית לא חושבת), המלצר עדיין משתף פעולה עם זה ואני לא חושבת שיש על מה להשאיר לו טיפ.
&nbsp
אגב, אם אכלת שם לאחרונה ונהנת מבחינת האוכל והשירות והגעת לשם כדי לחגוג אירוע והיה רע, ממליצה לפנות למסעדה בטלפון או בפוסט/הודעה בפייסבוק.
למרות שאם הייתי במקומך, הייתי פונה אליהם במהלך האירוע...לא הגיוני שכל המנות היו גרועות, לא קיבלתם מים ולקינוח הייתה טעות בחשבון.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
כפי שציינתי

פניתי אליהם בפוסט בפייסבוק, הם התקשרו, שמעו מה שיש לי לומר, אמרו שיחזרו אלי - ולא חזרו - אבל הם מחקו את הפוסט שלי בפייסבוק (שהיה יותר עדין ממה שכתבתי כאן)
ובקשר להתנהלותי במסעדה - אכן רציתי לנהוג כפי שנראה לך ואפילו לבקש לקרוא לטבח לשולחן אבל אשתי ביקשה לא לעשות זאת כי לא רצתה להביך את הנכדים הבוגרים

trilliane

Well-known member
מנהל
הייתי מפרסמת גם בפורום ביקורת מסעדות

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
התקשרו אלי היום מהמסעדה, התנצלו והציעו פיצוי

אני מקווה שבזה נסגר העניין

puptits

New member
את הפייסבוק התכוונת

שםפה

New member
יש חוק להגיש מים בחינם?

ובאמת, נראה לי כל כך בעייתי שהשארת טיפ, ועוד נדיב.... בעיני אתה חלק מהסיבה שכדאי להם לחרבן לכולם על הראש.

שםפה

New member
חייבים להזמין מסכום מסוים?

יש אי אילו התניות? הגבלה על כמות המים? נניח שתי כוסות לבן אדם וכו

למעלה