אלקטרה או טורנדו?

יוסיזיו

New member
בשביל להגיב כאן ולהשתמש במילים מתקפה אלימה תירשם כמו שצריך

לתפוז ואל תביא לאנשים מחשבות שמישהו יוצא מהמזגן ומתחיל להרביץ,ובארץ זה לא מפתיע כמו אותו אחד שהרביץ לאישה בכביש רק בגלל שצפרה לו.
לא כל דגמי הסמסונג מצטיינים ב COP 5.1 ,רק דגם אחד ,הדגמי S INVERTER אחד 4.08 דגם ה 14 השאר כולם 3.8 ו 3.9 בנומינלי אז אם כבר אתה מתחכם ומביא נתונים תביא את הדגמים המשווקים כרגע ולא את המשולשים.
הקו התחתון של הספק אינוורטר הינו כ 30% מההספק הנומינלי ברוב החברות
ובמערכות VRF לסוגיהן מתחת לקו הזה יש פריקה מכנית,מדחס לא יודע ולא יכול לעבוד במהירויות כאלו.
ואם כבר אינוורטרים זה לא חדש,אני כבר לפני 50 שנים עבדתי עם מדחסים שרצים ב 400 הרץ ולא כ 70 הרץ כמו אלו שאתה מצטט כעת נתונים.
לענין שסתום אלקטרוני זה האינוורטר האולטימטיבי והנכון.
לאותו פלטינום AAA של אלקטרה,מידאה הוא מפעל היצור וההרכבה ,הספציפיקציות מוכתבות מאלקטרה ראשון לציון.
אותה רשת מחוררת שהמזגן הזה מצוייד בו תוכל למצוא אצלי במ"ר כשאני משתמש בה ליצור פיזור אויר מושלם בתריסי הדקור והסלוט ובחלוקת אויר במערכות מרכזיות וזה לא פטנט חדש אני עשרות שנים משתמש בה,משילוב שלה במזגן עילי זה חדש ולא היה עד עכשיו לכן מגיע להם שאפו.

יוסיזיו

New member
כל אחד וגופו הוא והרגישות שלו לשינויי טמפרטורה ותלוי גם בגיל

וכן לאיזה חדר נדרש המזגן,בחדר שינה אני משתמש באינוורטר בסלון ON OFF .
את הלקוחות שלי אני שואל מראש לאיזה חדרים נדרש המזגן ואם יש רגישות ובלי להתבייש שואל את הגילאים שאם מדובר במיוחד בנשים מ 45 ומעלה אז רק אינוורטר.
השוק לא מוכן לשלם לאינוורטר מחד ומצד שני מחירי הכרטיסים שלהם גבוהים ולקוחות נכנסים ללחץ עקב כך.
כל עוד אנשים רוכשים מזגני זבל ב 1000 שח הON OFF ימשיכו להיות המוביל למרות שגם באירופה האינוורטר מקובל יותר.
גם בחצאי אינוורטר שהמחיר גבוה אין ביקוש רב כי המחיר גבוה.
לVRF האיכותיים רף התחתון של סל"ד מדחס הוא 30% .
לגבי האלימות אתה התחלת והשתמשת במילים שלא מתאימות לנושא.

שלוקמן

New member
אלקטרה או טורנדו?

מתלבט לגבי רכישת מזגן, לפי הפירסומים באלקטרה המזגנים חסכונים יותר (שקל ללילה) וטורנדו מציעים אחריות ל 7 שנים. ללא עלות ביקור טכנאי.
המחירים ראיתי פחות או יותר אותו דבר (הבדלים של 200 שח הבדל).
אשמח לחוות דעת שלכם בנושא

יוסיזיו

New member
פרסומי אלקטרה על שקל ללילה מתייחסים לדגם החדש של פלטינום AAA

לגבי טורנדו חפש בפורום כאן ובפורומים אחרים ותבין לבד .

dov981

New member
זה בכלל לא תלוי

בחברה. מזגני אינוורטר החדשים הם יותר חסכוניים והם
קיימים אצל כולם. לגבי שירות זה תלוי יותר בטכנאי ולאו דווקא במזגן.
דירוג חובה לציין על כל המזגנים
&nbsp

למעלה