מעצור *חזק* לדלתות פנים

Nemesis001

New member
מעצור *חזק* לדלתות פנים

היי,

גר בדירה בקומה גבוהה, ויש לפעמים רוחות פרצים שטורקות באלימות את הדלתות.
מעצורי המגנט הקטנים והפשוטים לא מחזיקים, הרוח מעיפה את הדלת.
לקחתי מעצור מגנטי גדול וחזק יותר, הודבק עם סופר 7 לדלת ולקיר. הרוח תלשה את ההדבקה לדלת.
התאומים מתחילים לזחול בבית וצריך פתרון טוב למנוע תאונה חמורה.

בעל הדירה נתן את הסכמתו לקדוח ברצפה ובדלת ולהתקין מעצורים אסטתיים עם ברגים. אבל אני עדיין לא משוכנע שהמעצורים המגנטיים יחזיקו את הדלת כשבא פרץ רוח חזק מאוד.

מישהו מכיר מעצור טוב ובטיחותי עם איזה סוג של נעילה פיזית? יכול להיות מגנטי אבל עדיף שירים איזו לשונית פיזית שתנעל את הדלת למקום.

תודה

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
חפש בגוגל מעצור לדלת

והתבונן בתמונות
יש רבים ללא מגנט אלא עם טבעת שמוצמדת לדלת ונתפסת בזיז שמוברג לריצפה או פשוט משולש גומי שמכניסים מתחת לדלת את חלקו הצר, בלי שום הברגות - ויש עוד.
ניתן לקנות בטמבוריות או ברשתות הום סנטר, אייס וכדומה וניתן גם להתרשם מהתמונות ולעשות לבד.

Nemesis001

New member
חיפשתי.

המשולשים האלה לא רלוונטים מכמה סיבות:

1. חלק מהדלתות נמוכות מדי, פשוט לא נכנס.
2. איפה שכן נכנס, הכלב מאוד אוהב לאכול אותם.
3. מכיר את הנפשות הפועלות, בחלק גדול מהמקרים לא יטרחו לשים.

את האלה בסגנון הישן עם הפין, גם לא בטוח שיחזיקו, ויהיה בעיה לקדוח, לראות שלא טוב ולחפש משהו אחר עם קדחים אחרים. אולי אם היה משולב יחד עם מגנט.

כשחיפשתי הייתי בטוח שאמצא מיליון פתרונות שהם אחלה ומחזיקים ללא אפשרות הפרדה. מה הבעיה לעשות סוג של לשונית ריש מגנטית עם מעין לשונית "ריש" מקבילה על הרצפה על ציר. כשהדלת עוברת הלשונית על הרצפה עולה למעלה וננעלת. לא יפתח בחיים אם לא יתלוש את הציפוי מהדלת.

יש המון פטנטים כאלה שאפשר לייצר, לא מבין איך יכול להיות שאין משהו כזה.

איזה כיף זה רוח

נחמד שיש לכם בריזה.
המעצורים הישנים, כמו שאמר ברזילי, הכי עמידים עד כמה שיצא לי לפגוש. אלא תתפתה לכל מיני טריקים ומגנטים חבל על הכסף.

Nemesis001

New member
למרבה הצער

מתי שמאוד צריך את הרוח, בלילה כשיישנים האוויר דווקא עומד וסתם מפריע הרעש של הכביש בלילה השקט.

רוב המעצורים האלה של "פעם" מכוערים רצח - לא יעבור את מבחן בעל הבית. מכיר כאלה ממתכת שנראים סביר ואולי קצת יותר עמידים?

תישבע לי

שמישהו אי פעם נכנס לחדר, הסתכל על מעצור הדלת ואמר לא....את הבית הזה אני לא קונה\שוכר....?
הם בלתי מורגשים. במיוחד אם הדלת פתוחה, אז לא רואים אותם בכלל. וכשהדלת סגורה, אני די בספק אם בכלל מישהו שם לב שהם שם. תתלו כמה תמונות יפות, בחייאת יש דברים יותר מעניינים להסתכל עליהם.

Nemesis001

New member
לי בטח לא קריטי

אבל הדירה היא בשכירות, בעל הדירה מבקש משהו אסתטי.

אז שהוא יבחר לפי טעמו.

אני הייתי אומרת לו שילד עם ראש מרוסק זה גם מאד לא אסתטי. וגם עושה תביעה נורא גדולה.

Nemesis001

New member
הוא מבחינתו לא צריך בכלל

אני זה שמתעקש להתקין משהו עמיד ברוחות החזקות שבאות לעיתים כדי שלא אסיים עם ילד מעוך.

puptits

New member
הכי כייף תאומים

וזה הולך ונהיה קל עם הזמן

אנחנו קנינו כזה, הכי פשוט וזול , מונע את טריקת הדלת על האצבעות, חלילה.
סתם קישור שמצאתי ראשון, הרעיון זה המוצר
https://www.ebay.co.uk/itm/1-5-10x-...r-Safety-Finger-Protector-Guard-/292509981074

ואם כבר מוצר רציני, שיחזיק את הדלת, אני מכיר את האתר הזה "בטיחותי"

http://www.betihuty.co.il/מאטי%20דלתות/סטופרים

מוצרים איכותיים

Nemesis001

New member
כן, הבנתי שעד גיל 30 מתרגלים :)

אני פחות מפחד כרגע מאצבעות תפוסות. הם כרגע זוחלים, וכמובן הראש הוא זה שבולט ובסכנה. לא רוצה לדמיין אפילו מה יקרה לראש אחד קטן בטריקה כזו אלימה של דלת.

באתר בטיחותי אני רואה רק רגלית או מגנטים :(

puptits

New member
התחלתי ב 40

פתרון קל, זול ונח ושקל להחזיר למצבו המקורי זה לקדוח בקיר ולשים דיבל עם וו עגול תבריג
לעשות משרוך רצועה לידית ולהניחה בתוך הוו.
שעוזבים את הדירה מבריגים החוצה וסותמים את החור.
&nbsp

Nemesis001

New member
התכוונתי עד גיל 30 של הילדים לא שלנו (אנחנו מזמן עברנו)

זה יכול להיות פתרון לא רע. אולי אחד גדול יותר שימוקם כך שיתפוס את הידית עצמה.

זה משאיר את הבעיה עם חדר האמבטיה הראשי, שם על הקירות יש קרמיקה.

למעלה