זה טוב גם לצרכנות

puptits

New member
לעורר את יצר הסקרנות, האוכל מוגש אבל בלי הכפית, מה הבעיה?

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
אם המידע בכותרת אינו מספיק לך

ואינך סומך על הכותב ש שהקישור הוא לעניין - רצוי שלא תיכנס לקישור

SicTransit

Active member
למה מפריע?

ההערה של טריליאן אמנם כוונה במקרה זה לאדם ספציפי, אבל המסר הוא כללי לכל מי שמקשר לאתר אחר, כך שיותר הגיוני לפרסם אותו ברבים ולא בהודעה פרטית.

MightyKnight

New member
אכן לא נכנסתי

ואם הייתי יודע שאין תוכן, לא הייתי לוחץ על הכותרת ומבזבז את הזמן.

trilliane

Well-known member
מנהל
מה הבעיה פשוט לכתוב מראש ולא להטריח לבדוק אם זה רלוונטי?

לא צריך לעורר את יצר הסקרנות, זו לא פרסומת. לא קשור ל"האכלה בכפית" סתם נימוס בסיסי והתחשבות בזולת.

trilliane

Well-known member
מנהל
המידע בכותרת אכן אינו מספיק, ושיטת הטיזרים הזאת סתם מטריחה

puptits

New member
מה הבעיה להחליט לבד אם מתאים להכנס או לא?

ואת בטח זוכרת שזה דיון שכבר מיצינו...ובדיוק אותו דבר.
מנהל הפורום שם קישור עם כותרת "לא עניינית" לשיטתך (מה שאני קורא לו "מסקרן"), אז במקום לחזור על דברי ולא לצאת ממך, אני מעתיק (אגב גם ללא כותרת עניינית).

[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/66/183046465/[/URL]אנשים_וחברה/צרכנות

אם תרצי תיכנסי ואם לא, השארי עם זמנך ונימוסייך בידייך.
מיציתי ומראש

trilliane

Well-known member
מנהל
שאי אפשר להחליט אם מתאים כשלא יודעים במה מדובר...

וכן, זה היה מעצבן גם בעבר.

trilliane

Well-known member
מנהל
בבקשה, שירות לציבור, בלי הפניה מיותרת ובלי טיזרים מעיקים:

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
כל אחד ודרכו, כל אחד וגישתו.

כשאני נותן קישור בלי הסברים זה סימן שאין לי מה להוסיף ואיני חושב שהנכנס לקישור זקוק להסבר שלי, זו דרכי ואני מספיק מבוגר מכדי להשתנות, נראה לי שהיה לך מספיק הזדמניות לראות זאת ולהעיר על כך, אין צורך לחזור מדי פעם על אותה הערה.
כל מנהל פורום מנהל בדרכו גם אם אינה מוצאת חן בעיני כולם, כל חבר פורום שנראה לו שהפורום מנוהל לא מספיק טוב רשאי לפנות להנהלת הפורומים ולבקשם שיטפלו.
בכל מקרה - לא ראוי ולא מקובל להעיר בפורום הערות בנוגע לניהולו ואבקש לא לחזור על זה. במידה ומי חש בצורך להעיר או לסייע או לבקש משהו בקשר לניהול הפורום הוא מוזמן לפנות אלי במסר אישי, וכידוע אני מתייחס לכל מסר כזה אם כי לא תמיד פועל לפיו.

trilliane

Well-known member
מנהל
נו באמת; מישהו ביקש הסברים? די בכותרת עניינית ובהירה

קל וחומר שאין צורך להפנות לאתר חיצוני שבסה"כ מטמיע סרטון יוטיוב כשיש בתפוז פונקציה שמאפשרת לך להטמיע את הסרטון בתוך ההודעה שלך, ישירות, ללא תיווך מיותר, וכך לחסוך לגולשים טרחה מיותרת ויחסוך ממך את כל ההסברים. אנשים שילחצו על הכותרת יראו מיד במה מדובר וכל אחד יחליט אם לצפות בסרטון או לא (בדיוק כפי שהדגמתי לעיל).
&nbsp
אנחנו חיים בעידן שבו אנחנו מוצפים במידע וכל אחד בוגר דיו כדי לבחור מה מעניין אותו, אבל כשאתה לא כותב במה מדובר אי אפשר לדעת וצריך להתחיל לבדוק וזה סתם מעיק ומיותר ולא תורם דבר. ראוי שאדם שבוחר לשתף מידע יכתוב במה הוא משתף וייתן קרדיט מינימלי לגולשים להחליט אם מתאים להם להיכנס ולבדוק מעבר לכך.
&nbsp
הרי לו כל הפורום היה עם כותרות "זה טוב גם לצרכנות", "ראיתם את זה", "מה דעתכם על זה?" וכו' היה לא נוח להתמצא, היה קשר לעקוב אחרי הדיונים, היה לא נעים. אבל מכיוון שרוב האנשים כן מתחשבים וכותבים כותרות ענייניות, אפשר להתנהל בצורה יעילה. ה"מסתורין" המיותר הזה בעצם "רוכב" על ההתחשבות והענייניות של האחרים. לו כולם היו נוהגים כמוך זה באמת היה לא נעים. נקודה למחשבה.

מסכימה !

בגלל הקרדיט שאני נותנת למנהל הפורום - ברזילי,
בכל זאת נכנסתי לקישור.
אבל זה מייגע וחבל.

evike

Active member
מנהל
נכון שהסבר קצר היה רצוי, אבל מכאן ועד ל"ירידה" על המנהל

רק כי הוא לא עשה זאת, ממש לא ראוי. אני באמת לא מבינה את התגובות.
מי שחושב שללא כותרת לא כדאי להכנס לקישור, שלא יכנס ויעבור הלאה. כולם פה אנשים בוגרים, ואף אחד לא מכריח אותנו לעשות מה שלא בא לנו.
ואם כבר הערה, אפשר לעשות זאת בכמה מילים. ממש נעלבתי במקומו למקרא כל התגובות.

trilliane

Well-known member
מנהל
היכן ראית "ירידה"? רק ביקורת בונה, ואין לזה קשר להיותו מנהל

הוא פרסם הודעה בפורום כמו כל גולש וזו ביקורת שגם גולשים אחרים קיבלו ומקבלים כשהם עושים זאת. אנחנו אכן אנשים בוגרים ואנחנו מנהלים שיח בוגר ופורה. הפורום הוא של כולם ועבור כולם. ההנחה היא שההמלצה מגיעה מרצון טוב לשתף מידע עם גולשי הפורום, אבל בצורה הזאת חסר מידע. גולשים רבים מבהירים שפרסום כזה אינו יעיל, לא נעים ולא נוח, אז למה להתעקש ולא להתחשב? זה אכן נעשה (בהתחלה) בכמה מילים, אבל ברזילי בחר להגיב בהתנצחות ובהתעקשות ולכן באו תגובות נוספות. לו היה מגיב "סבבה, קיבלתי" לא היה בהן צורך.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זו בדיוק הנקודה בנושא ההרצאה שהוצגה פה בנוגע לקבלת ההחלטות.
קבלת החלטה פאסיבית מול קבלת החלטה אקטיבית והמבין יבין..
מבחינתי, שאפו לברזילי!

puptits

New member
ואגב שבגב

מה כל הקטע בשימוש במילים "להטריח" "מעיק" "לא נעים" וגם "נימוס"? רחמנא ליצלאן
מה נסגר אתכם אנשים? אתם ילדים?

סה"כ פורום אינטרנטי, וברור שהלינק מוביל למידע כלשהו, בד"כ קשור למהות הפורום
האם הוא מעניין? רלוונטי?....לוחץ ורואה (אגב הקישור פה היה מאוד מעניין)
רק אל תגידו שהקליק בעכבר מעייף אתכם, או כמו שמציגים פה, ממש "מייגע"

או שבואו נודה על האמת:
הסקרנות אל מול החשדנות...אצל חלקנו השני גובר על הראשון
אין פה הטרחה ובטח לא בזבוז זמנו של אף אחד
סתם הרצון לקבוע/לשלוט ולהשליט סדר
כמו "החובה" להודיע שכתבת בכמה פורומים, שמא חלילה "אטריח" את עצמי בעוד תשובה...בנוסף למה שקיבל בפורום אחר
מי שלא רוצה, שלא יטרח, אבל שלא יהפוך למטרחן.

למעלה