הרומן שלי עם סלקום

SicTransit

Active member
הרומן שלי עם סלקום

בשנים האחרונות שילמתי להם 98 ש"ח עבור שני קוים עם מכס. גלישה 6GB.

לפני כמה שבועות, אחרי שראיתי את הפרסומות של We החלטתי שהסכום מוגזם. דיברתי עם סלקום שהציעו לי לעבור למסלול של 39 ש"ח אבל לא הסכימו לוותר לי על דמי המעבר בסך 50 ש"ח למכשיר. אני עצלן מטבעי ובסה"כ הייתי מרוצה מרמת השירות בסלקום, כך שהייתי מוכן לשלם להם 20 ש"ח לחודש יותר מאשר לwe אבל דמי מהעבר הם בעיני פשוט שיטה מעצבנת לעקוף את המחוייבות שלהם להעניק ללקוחות פרטיים אותם תנאים שהם נותנים לחדשים. אמרתי זאת למוקדנית, אבל היא אמרה לי שאין אפשרות לבטל אותם.

ביום בו ניידתי את המספרים שלי ל we קיבלתי שיחה מ"שימור לקוחות" ובה, כצפוי, אמרו לי שהם מוכנים לבטל את דמי המעבר. צחקתי. קודם לעצבן את הלקוח עד שהוא עוזב, ואז להציע לו את מה שביקש מלכתחילה כדי שיחזור? לא בבית ספרי.

אגב, בינתיים we עושה את העבודה (אם כי אין לי נתונים לגבי מהירות הגלישה כי אני עצמי גולש מהטלפון רק לעתים רחוקות).

einat162

New member
סלקום מדשדשים... לא מסוגלים/רוצים להתחרות במחירים

ולא רק WE - בחברת 019 המחירים לחבילות הן בין 20-29 ש"ח ואחרי שנה המחיר עולה ב10 ש"ח.
התעניינתי בחבילות של סלקום עם מעט ג'יגה בחודש - נכון ללפני כמה חודשים שיחות+טקסט+ 5 ג'יגה בחודש (בארץ בלבד) ב- 45 ש"ח זה הכי טוב שיכלו להציע פלוס הדמי מעבר של 50 ש"ח

בינתיים אני על זיכוי מתגלגל (משתמש קל) שסלקום מחזירים לי ועוד חודשיים בערך אני אעשה הערכה מחדש (נוטה לנייד לחברה אחרת, לא נראה לי שיצליחו להתחרות ב 019 רמי לוי ודומיהם) .

SicTransit

Active member
כמובן

אלא שדווקא בגלל זה הייתי מצפה מהם לא להתקטנן על אותם 50 ש"ח כך שלפחות חלק מהלקוחות (עצלנים כמוני) לא יעזבו.

למעלה