מזרונים

שובשוב2

New member
מזרונים

אשמח לטיפים ברכישת מזרון חדש.
אני לא מעוניין במזרון קפיצים והולך לכיוון לטקס.
מה שמבלבל אותי מאוד זה שבכל חנות או רשת אותו המזרון נקרא בשמות שונים - הדבר מנטרל את היכולת שלי לקרוא ביקורות על דגם ספציפי ואף להשוות מחירים בזאפ על אותו הדגם.
בנוסף לכך, חשוב לי מזרון טבעי נטול חומרי בעירה וכימיקלים ככל שרק אפשר (ואני מוכן לשלם על זה, אף שלא תמיד זה מתבטא במחיר) , אולי אפילו מבד אורגני, ובחנות אחת המוכר שהיה הוגן אלי לחש לי באוזן שזה רק הבדל במחיר ובפועל כמעט כל המזרונים של אותו מותג נחשב אותו הדבר.
כן חשוב לי מזרון המיוצר בארץ באמת ולא רק 10% ממנו ורשום שיוצר בארץ (ולא בחברון במקום המעלים מיסים למדינה).

prizman

New member
בחברון מעלימים מיסים לישראל?

חברון לא בישראל, הם לא אמורים לשלם לה מיסים.

puptits

New member
והיכן הם מיוצרים?

תעשה קצת גוגל על "ייצור מזרנים" והשם "חירבאווי" ותגלה עולם שלם של חארטות והמצאות...מדובר כולה בספוג ברמת איכות כזו או אחרת
כל הגימיקים/מותגים/שמות חלל/נאסא וכו'...
הן קשקוש שיווקי, הכל (הרוב) בא מייצור בחברון
אגב המזרן שלי הוא מזרן ספוג של פולירון...מלפני כמה שנים (בטח גם יוצר אצל חירבאווי)
ואני ישן כמו תינוק, תענוג
&nbsp

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תודה על המידע.. אז לפי מה שבכתבות, אין כבר בכלל מזרנים
מתוצרת הארץ? לא בזיקים... לא בסימונס? לא כלום?

puptits

New member
אינני יודע, לכן רשמתי

"הכל (הרוב) בא מייצור בחברון"
ההסתייגות בסוגריים.
&nbsp
אגב אין לי עם זה שום בעיה שמייצרים בחברון, סין, קמבודיה, בנגלדש....וכו'
כל עוד לא מספרים לי אחרת ומחרטטים אותי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
יש בזה משהו, אבל הכי חשוב, זה שנדע שהמוצר הוא כן או לא
איכותי ואכן עומד בתקן. מה שעוד חשוב, זה שמחירו של המוצר יהיה הוגן ובהתאם לעלות שהוא עולה לסוחרים.
ואני עדיין תוהה, מה לגבי המזרנים של פולירון ושל סיימונס: היכן הם מיוצרים, ומה בדבר איכותם.

שובשוב2

New member
פולירון כעת האפשרות הכי מועדפת עלי

ואכן מיוצרים בקיבוץ זיקים
הסדרה גרין סלפי אכן ראויה

raya

Well-known member
מזרון "מנהטן"
מיוצר בארץ.
קנינו לפני כמה שנים, מאוד מרוצים.
ככל הזכור לי - המחיר לא בשמיים, כלומר פחות ממחיר מזרון "ממותג".
יתרון גדול - הקפיצים נפרדים בין 2 חלקי המזרון.
מצרפת קישור.
[URL]https://www.d.co.il/41604530/25170/[/URL]
רעיה

Mishkafofer

New member
אני הלכתי על גומאוויר

קניתי גומאוויר ב-3,800 ש"ח לפני שנתיים. בת זוגתי היתה נעולה בהתחלה קפיצים אבל הייתה היתה עם ראש פתוח. עשינו סבב חנויות. ראיתי את הפטנט של החנויות של יצירת מגוון דגמים כדי לבלבל אותך. למיטב זכרוני, גומאוויר פחות שיחקו במשחק של ניפוח מספרי דגם.
בחרנו דגם עם שכבת נוחות.
כבר עברו שנתיים ואנו מאוד מרוצים. זה גם לאור העובדה שלבת זוגתי יש בעיית גב והמזרן עושה עבודה מעולה.
אמא שלי רכשה מזרן גומאוורי בלי שכבת נוחות והיא די מרוצה למרות שאולי בדיעבד היה כן כדאי להוסיף.
&nbsp
אגב, להום סנטר או אייס היו דגמים מיוחדים של גומאוויר שהיו מאוד זולים ובצבע כחול. הדגמים הרגילים של גומאוויר הם בצבע יותר ירוק. כנראה זה היה ייצור מיוחד לאייס.
&nbsp
כמו כן שווה להזכיר שלאיקאה יש מזרונים. במחירים שנעים מ-800 עד 4,000 ש"ח. אני מניח שאיקאה לא משחקים כמו החנויות בארץ ואפשר גם לאתר מציאות בפחות מ-2000- ש"ח.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מההיסטוריה הרחוקה שלי, אני זוכר לטובה את מה שנקרא גומאוויר
"סנדוויץ'". הרעיון היה שכבה רכה באמצע, שהייתה כלואה בין 2 שכבות קשות שנראו כמו הדבקה של ספוגים דחוסים בגוונים שונים משני צדדיה. יתכן שהם מייצרים עד היום דגם דומה, גם אם בגוונים שונים מאלה שהיו אז. זה היה מזרן פשוט יחסית, לא יקר במיוחד והיה נעים לישון עליו.
נכון להיום, ולאחר שנים ארוכות וטובות של שימוש במזרן קפיצים (כשכל קפיץ היה ארוז בנפרד) מתוצרת סימונס, רכשנו מיטה מתכווננת של סימונס. גם שם יש מזרן קפיצים והוא מצופה בשכבת לטקס. אני חושב שהוא קצת רך יותר מקודמו ובעיניי, פחות כיפי, אבל הקטע של המתכוונן הוא נהדר. זה נוח כדי לצפות בטלוויזיה [גם אם יהיו כאלה שיאמרו שלא טוב טלוויזיה בחדר השינה], ולאחרונה, אני ישן עם מזרן מעט מורם, ואשתי טוענת (לטובה) שאני נוחר פחות (ומה לעשות... אני נחרן ידוע). . . וכן. אודה שעד היום, איני יודע היכן מייצרים את הסימונס הללו.
בעבר, רכשנו לבננו מיטה עם מזרן של פולירון. מדי פעם ישנתי עליה. לדעתי, זה היה מזרן נוח מאד. כעת היא עדיין בשימוש, אבל לא בביתנו.

eitan454545

New member
מזרונים

אשמח לטיפים ברכישת מזרון חדש.
אני לא מעוניין במזרון קפיצים והולך לכיוון לטקס.
מה שמבלבל אותי מאוד זה שבכל חנות או רשת אותו המזרון נקרא בשמות שונים - הדבר מנטרל את היכולת שלי לקרוא ביקורות על דגם ספציפי ואף להשוות מחירים בזאפ על אותו הדגם.
בנוסף לכך, חשוב לי מזרון טבעי נטול חומרי בעירה וכימיקלים ככל שרק אפשר (ואני מוכן לשלם על זה, אף שלא תמיד זה מתבטא במחיר) , אולי אפילו מבד אורגני, ובחנות אחת המוכר שהיה הוגן אלי לחש לי באוזן שזה רק הבדל במחיר ובפועל כמעט כל המזרונים של אותו מותג נחשב אותו הדבר.
כן חשוב לי מזרון המיוצר בארץ באמת ולא רק 10% ממנו ורשום שיוצר בארץ (ולא בחברון במקום המעלים מיסים למדינה).
לי אישית עזרו מאוד סליפ IN, חנות מראשון לציון.
הייתי באותו מצב ולא כלכך הבנתי מה מומלץ.
המבחר שלהם היה ממש רחב והם דאגו להתאים לי את המזרן שהתאים לי ולבת זוגתי. הלכנו על מזרן ויסקו זוגי שהרגיש מדהים.
ממליץ בחום!

כמו שכבר כתבו כאן , ממליץ מאוד על פולירון...מזרון מצויין ומיוצר בקיבוץ זיקים. ללא קפיצים. יש עם שכבת נוחות יש ללא שכבת נוחות ודרגות קושי משתנות.

למעלה