ספק אינטרנט+תשתית+טלפון ביתי.

• פותח הנושא raya
  • פורסם בתאריך

raya

Well-known member
ספק אינטרנט+תשתית+טלפון ביתי.
ממשיכה את השאלות מהשרשור הקודם.
בינתיים המשכתי בלית ברירה אצל הספקית שלי (נטווחז'ן)ץ
קבלתי הצעה מפרטנר - באותו המחיר כמו נטווי'ן (89₪ לחודש) ובנוסף הצעה מהוט.
וכאן למעשה השאלה.
למי יש נסיון עם הוט ובמיוחד שירות הלקוחות שלהם?
מציעים לי טלביזיה כל הערוצים (פרט למסלול פרימיום סופר) , טלפון ביתי ללא הגבלה, ראוטר ב-251₪ . ואצטרך בנוסף להתחבר להוטנט כספקית אינטרנט.
אם אוריד כמה ערוצי TV אקבל הכל ב-251₪.
הדילמה העיקרית היא שירות הלקוחות של הוט.
אשמח למידע ממי שהתנסה עם הוט.
תודה

רעיה

השאלה בצרכים שלכם...
כמה מגה אתם צריכים לגלישה.
כמה ערוצים אתם באמת צריכים.
כמה דקות שיחה.
בהחלט יכול להיות שבחברות אחרות יצא זול יותר,
אם שירות שאינו ידוע לשימצה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
על שירות הלקוחות של הוט אפשר לקרוא הרבה במרשתת.
או... לחפש כאן בהיסטוריה. תת רמה זו מחמאה עבורם.
ובקטע של הטלוויזיה, הסרטים חוזרים על עצמם שוב ושוב עד זרא.
אבל קודם כל, תבדקי, האם המחיר שציינת הוא קבוע, או שאחרי 3 חודשים הוא משתנה.
גיסי (מחוסר ברירה), רכש אצלם רק את האינטרנט, והוא ממשיך לצפות ביס.
ולמה חוסר ברירה? כי בישוב שבו הוא גר, בזק מצליחים לספק אינטרנט במהירות עד 5 ק"ב ולא ניתן "לחיות" עם זה כך. כדי להגדיל את המהירות, בזק דרשו ממנו 'השתתפות עצמית' בלתי הגיונית, ועל כן הוא נאלץ לעבור.
אצל ידידים שלי, שגרים לא רחוק ממני, הופיע ביום ה' בערב מסך עם פסי פיג'מה, ללא תמונה וללא קול. הם נבהלו וחששו, שמא התקלה היא במכשיר הטלוויה. הם התקשרו למוקד הוט, אבל לא זכו למענה, כי הם לא עובדים כנראה בשעות הערב...
הם הזעיקו אותי. באתי. הסתכלתי על התמונה. ניתקתי את הממיר מהחשמל, ספרתי עד 10 וחיברתי. הכל הסתדר, והלוא ההפרוצידורה של ניתוק וחיבור מחדש ידועה לכולם כמובן. לכולם, חוץ לאשר לאותם ידידים, שאין להם אומץ לשלוף תקע ולחברו מחדש. אבל... אילולא באתי, הם היו נתקעים ללא טלוויזיה, עד למחרת אם לא מעבר לכך. אז מה אגיד לך? אין על שירות הלקוחות של הוט.

jen711

New member
גם ליס ניסיתי פעם להתקשר בשעות שהם לא עובדים בהם כבר...
בקשר לאינטרנט, בכנות, עם הוט לא היו לי בעיות בכלל ועם בזק היו לי כל הזמן בעיות.
כל פעם תקנו קצת והיה יותר טוב אבל לא מושלם.
כל פעם שהייתה תקלה והתקשרתי, הם טענו שזה הספק.
אז התקשרתי לספק והכרחתי את הנציד לעשות איתם ועידה ורק אז בזק הודו שזה בצד שלהם.
על חצי מהתקלות הם אומרים שצריך להחליף מודם, אבל הם סגרו הרבה בזקסטור ועכשיו צריך לנסוע לעיר אחרת בשביל זה.
עד כמה שכולם נגד הוט, איתם לא הייתה לי בעיות בכלל.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לאחרונה רכשתי טלוויזיה אנדורואיד "מתקדמת".
בני שביקר אצלי אתמול, צחק עלי, על שאיני משתמש בקודי המובנה שבה. שם אפשר לבחור סרטים וסדרות ב ח י נ ם, ועל כן, ניתן לוותר על כל ספק טלוויזיה יקר שקיים בשוק. במחיר לא גבוה במיוחד, ניתן גם להתחבר לנטפליקס, וגם הם נמצאים בתפריט הטלוויזיה. חודש ראשון 'התנסות' בחינם, ואחרי זה, ב-50 ש"ח לחודש, אפשר לצפות בתכנים באיכות 4K. וכן. אנשים כבר אמרו לי שאין על נטפליקס.
תכני עידן פלוס (ערוצי ישראל) גם הם מובנים בטלוויזיה, ובקיצור, ניתן לוותר על כל ספק אפשרי.
ואם איני טועה, בשרשור הקודם שפתחת, הצעתי לך לברר מחירים בפרטנר טיוי. גם הם נותנים את נטפליקס בחינם לחצי שנה והם נותנים בעיסקת הטריפל הזולה שלהם גם אינרנט וקו טלפון.

raya

Well-known member
לכל העונים ו.....
יש לי הצעה מפרטנר (נמסרה לי ביריד של חבר) 178₪ לשנה כולל ראוטר, ממירים בחינם. אחרי שנה יש תוספת של 20₪.
אני לא צופה בטלביזיה, הראיתי את הערוצים לבן זוגי - והוא לא מרוצה, חסרים לו ערוצי ספורט שהוא אוהב לראות.
לכן פרטנר נכון לעכשיו יורד מהפרק.
כיום על חבילה בסיסית אנחנו משלמים להוט 132₪ ולנטוויז'ן ספק+תשתית+טלפון ביתי 88₪.
פרטנר מציעים לי ספק+תשתית+טלפון ביתי ב-89₪.
אין הבדל - אז אני חושבת לעצמי בשביל מה כל החילופים האלה.
נשאר לברר בסלקוםTV איזה ערוצים יש להם.
טלביזיה חכמה כמו שקנית - יש לבת שלי.
כיום אין לנו שום סיבה לקנות טלביזיה חדשה.
יצאה מגילה - סליחה.

רעיה

לגבי פרטנר - כדאי לבדוק
לא זוכר במדויק את הפרטים ולכן שווה לבדוק איתם . אני חושב שלחבילת ספק+תשתית הם עובדים רק עם תשתית ADSL ( בזק ) . בדקתי את זה בזמנו ומכיוון שבזק ביישוב שלי עם תשתית איטית מאד זה ירד מהפרק .
לגבי פרטנר TV , לא מכיר - שווה לבדוק איתם .

raya

Well-known member
אנחנו עם תשתית של בזק, כך שמבחינה זו אין בעיה

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
סלקום טיוי דומה במהותה לפרטנר. מה שחסר שם יחסר גם כאן.
ולכן, אני חושב, שההצעה של קודי ושל נטפליקס, גם היא לא תועיל בקטע של הספורט. מי שחובב ספורט, שישלם...

למעלה