משלוח מ-Iherb באמצעות DHL

משלוח מ-Iherb באמצעות DHL

סליחה על הבורות, שואלת מחוסר ניסיון ממש: לפני יומיים ביצעתי הזמנה מ-Iherb אבל רק בדיעבד ראיתי שבטעות בחרתי במשלוח אקספרס דרך DHL. (שילמתי דמי משלוח 49.33 ש"ח).
השאלה היא מה זה אומר בעצם? האם החברה שולחת לי את המשלוח "עד הבית" או שהם שולחים דרך הדואר, רק יותר מהר ממשלוח רגיל?

ladybug4NLP

Active member
המשלוח שלך יגיע הרבה יותר מהר מהדואר

מה שכן ל-DHL יש התניות מוזרות ומעצבנות כמו למשל לחכות רב שעות היום
כדי שהשליח יגיע או לאסוף מכתובת X שיתנו לך.
תלוי עד כמה הזמן שלך יקר
אני העדפתי פעם שליח עד הבית ופעם לאסוף את המוצר

להבא אעדיף את האיסוף. נוח י יותר מאשר לחכות כל היום בבית

תודה

הבעיה שנתתי את הכתובת של הבית באמת (כי כאמור לא שמתי לב שזה דרך חברת שליחויות וחשבתי שזה דרך הדואר) ואני יודעת שבדר"כ משלוחים מחברות שליחויות מגיעים בשעות שאני בעבודה. האם תהיה אפשרות לתאם איתם כתובת אחרת?

trilliane

Well-known member
מנהל
כן, או לפחות אפשרו לפני שנים. צרי איתם קשר כשהמוצר יגיע לארץ

(עקבי אחרי מספר המעקב). עם זאת קחי בחשבון שזה יכול להיות קצת טרטור... לפני כמה שנים ביקשתי לשנות כתובת והם עשו לי בלגן שלם במשך כמה ימים, גרמו לי להצטער ש"נגעתי".
&nbsp
בכל מקרה גם אם השליח מגיע כשאת לא נמצאת, תוכלי לבקש מראש להשאיר אצל השכנים / לתאם הגעה בשעה אחרת.

sweetums

New member
את תקבלי סמס שמאפשר לשנות את הכתובת או לבחור נקודת איסוף

Nemesis001

New member
כבר לא

משלוחי DHL מ- IHERB השתנו בזמן האחרון להפצה לנקודות איסוף באיזור הכתובת שסיפקת. הולכים ואוספים את החבילה בשעות הפתיחה.

תודה, בסופו של דבר קיבלתי עכשיו SMS

וניתנה לי אופציה לבחור בדרך קבלת המשלוח, באיסוף עצמי או במשלוח עד הבית או לעבודה. נתתי את הכתובת של העבודה והבנתי שאמורים להביא לי לשם את החבילה מחר.

בתגובות שם אנשים כותבים שאצלם היה כרגיל

ושקיבלו את המשלוח עד הבית/עבודה. כנראה לאותה לקוחה שהתלוננה הייתה איזו טעות או תקלה.

Nemesis001

New member
זהו שלא

2 משלוחים אחרונים שבת הזוג שלי הזמינה הגיעו גם בצורה כזו שצריך ללכת לאסוף מאיזה חור. שיחה איתם העלתה שהם מעבירים את המשלוחים לשיטה הזו.

למעלה