מתעללים בי שתי חנויות מארצות הברית

תומר

Member
שתי חנויות בארצות הברית מתעללות בי

חנות ראשונה - 3 משלוחים במקום אחד. בנוסף לא נשלח הכל- כלומר צריך משלוח רביעי. חנות שנייה - עקצו אותי ב179 דולר. מה לגבי חבילה ב-300 דולר- היכן אקבל אותה בישראל. עם מי אצור הקשר בישראל. כמה מס אשלם עליה . תודה - צר לי איני יודע להשתמש בפיסוק .

jen711

New member
לא ממש מבינה איזו תשובה אתה מקווה לקבל פה

1. יש חנויות ששולחות הזמנות בכמה משלוחים נפרדים.
זה קרה לי עם טרגט כשהיה משלוח חינמי, וגם bookdepository עושים את זה.
2. לא מובן מה קרה.
תנסה לקבל החזר מחברת האשראי.
3. היכן תקבל תלוי בכתובת המשלוח ושיטת המשלוח.
המס תלוי במה שהזמנת ובשיטת המשלוח.
כלומר: מע"מ+מס קניה+עמלות

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה על הפיסוק, אבל מה לעשות עם המידע החלקי מאוד שסיפקת?

לאיזו תשובה אתה מצפה כשאתה לא מסביר במה מדובר? לא כתבת באילו חנויות קנית, מאילו מדינות הזמנת, מתי נשלחו החבילות, באיזו צורת שילוח (דרך איזו חברה)...
&nbsp
הדבר היחיד שאני יכולה לומר באופן כללי הוא שעל טובין מעל $75 משלמים מע"מ (17%). אם אתה רוצה התייחסות רלוונטית לשאר דבריך, כתוב בצורה ברורה ומפורטת (וכן, עם סימני פיסוק, כפי שהצלחת לכתוב עכשיו).

תומר

Member
מתעללים בי שתי חנויות מארצות הברית

חנות אחת 3 משלוחים במקום אחד ועדיין לא כל המוצרים הגיעו חנות אחרת גביית יתר 179 דולר ועדיין לא קיבלתי ההחזר הכספי מה לגבי חבילה בעלות מעל 300 דולר איך אני יודע מה קורה איתה ולאן לגשת לאסוף אותה בארץ ומה עלות המיסים שאני צריך לשלם עליה בישראל האם לוקח לחבילה כזו להגיע לישראל חודש וחצי ומי יוצר איתי קשר בישראל בנוגע לחבילה תודה

תומר

Member
תגובה

הזמנתי מאתרי בריאות. בארצות הברית. הם שולחים לישראל. אתר אחד מעל 300 דולר. שחייבו אותי 179 דולר יותר. אתר שני טורטרתי . שלוש משלוחים במקום אחד. ויש צורך במשלוח רביעי. והכל על חשבוני כמובן. מלבד משלוח רביעי. פשוט לא מבין -היכן אקבל המשלוח של 300 דולר.

trilliane

Well-known member
מנהל
השירות של אתרים אמריקניים לרוב טוב מאוד. דיברתי איתם?

1. למה הכוונה "חייבו אותי 179 דולר יותר"? מי? איך? למה? הרי כשאתה משלם לאתר אתה מאשר את הסכום; האם היה כתוב סכום אחד ואז שילמת סכום אחר?

2. לא הבנתי למה הכוונה ב"טורטרת" ולמה "הכול על חשבונך". מה אני אמורה להבין מזה?

3. למה הכוונה היכן תקבל משלוח של $300? מאיזו חנות? באיזה אופן הוא נשלח? איך אתה מצפה שאנחנו נדע?

אתה כותב בססמאות לא ברורות ומצפה למה בדיוק? אי אפשר להבין אותך ובעיקר אי אפשר להבין מה אתה רוצה לומר ומה אתה רוצה מאיתנו, מה מטרת כתיבתך כאן בפורום. אם תוכל לפרט ולהסביר על מי ומי בדיוק אתה מתלונן ומה אתה רוצה מאיתנו (מידע? עצה? המלצה?) זה יעזור להבין איך להתייחס למשפטים הסתומים שאתה כותב.

תומר

Member
תגובה

אני בסך הכל רוצה מידע. פשוט אין לי נסיון בזה. המשלוח רגיל לא דרך מאסטופ . c בוודאי שדיברתי איתם . זה לא עזר. גם חברת האשראי לא ממש מטפלת בענין . היה לי בלבול בהזמנות - ןלכן בטעות חיוב יתר . כלומר חיוב על מוצרים שאין צורך בהם . ברור שהייתי בקשר איתם - זה לא עזר כלל .

jen711

New member
אין כזה דבר משלוח רגיל

משלוח בלי מעקב? תקבל בסניף דואר
משלוח עם מעקב? תקבל בסניף דואר
משלוח EMS? תקבל בכתובת שרשמת
משלוח של DHL\FEDEX\...? תקבל בכתובת שרשמת
כל זה לא קשור למחיר החבילה.
שיטת המשלוח גם קשורה לכמה עמלות תשלם, חוץ משתלום המע"מ

למה "הכול על חשבונך" אם שלחו את ההזמנה בכמה משלוחים?
הם לא אמורים לקחת ממך דמי משלוח על כל חבילה אם עשית הזמנה אחת.

האתר שחייב יותר, צריך להבין בדיוק מה קרה שם.
אם שילמת בפייפאל אפשר לקבל דרכם החזר.
אם לא, חברות האשראי אמורות לעזור.
אבל אם תסביר להם את הבעיה כמו שאתה מסביר לנו, הם לא יבינו מה קורה ולא יוכלו לעזור לך.

בכל מקרה, בשביל לקבל מידע אתה צריך לתת מידע.
אנחנו לא יכולים לענות לך אם אתה לא נותן פרטים.

תומר

Member
תגובה

קיבלתי מידע שהחבילה הגיעה לישראל אתמול אך לא נאמר היכן לקחתה כמה כסף אצטרך לשלם מס על קנייה מעל 300 דולר והיכן בדיוק אאסוף החבילה תודה האם במכס בתל אביב או בסניף השכונתי לא ברור

jen711

New member
אם היא רק הגיעה לארץ אתמול

יקח לה כמה ימים להגיע אליך עם דרישת תשלום.
או שזה ישב קצת זמן במכס לפני שזה יגיע אליך.
סבלנות.
ושוב, זה תלוי בשיטת משלוח.
קודם כל תצטרך לשלם מע"מ על החבילה.
ויהיו גם עמלות...

תומר

Member
תגובה

תודה רבה לך שלוש משלוחים הגיעו תוך עשרה ימים משלוח נוסף הגיע תוך 22 יום ומשלוח רביעי לא הגיע כלל שהוא משלוח קטן שני פריטים בלבד

jen711

New member
כן, דואר ישראל לא יעילים במיוחד...

אבל יתכן שהם נתקעו בעומס של יום שישי השחור וקריסמס

Yehuda500

Member
אולי זה רק אני, אבל אני לא מסוגל לקרוא את הודעותיך.

ללא כל סימני פיסוק חלק מההודעות הן משימה בלתי אפשרית.
אנא

trilliane

Well-known member
מנהל
ממש לא רק אתה

למעלה