מחפשת
לתנור חימום למטרה מסוימת

נטעליג

New member
מחפשת
לתנור חימום למטרה מסוימת

פחות לחימום הבית, יותר למטרה של ייבוש כביסה על מתקן שנמצא בסלון בשעות הערב המאוחרות\לילה.
לא חובה שיחומם כל החדר ,כל עוד הנקודה שבה הכביסה נמצאת תחומם מספיק כך שהכביסה תתייבש.
מבחינה בטיחותית הבנתי שמומלץ תנור שמותקן ע"ג קיר, מהסוג שמיועד לחדרי אמבטיה, אלא שאין אפשרות לתולת כזה כרגע.
איזה מכשיר יציב יחסית בפני בע"ח (חתול לא צעיר אבל עדיין סקרן), לא יקר מדי להפעלה ולא מחמם מדי? כדאי להשקיע במכשיר עם טיימר או שזה משהו שקל להתקין אם קונים בנפרד?

ערב טוב

האם המתקן הוא כמו בתמונה ?
אם כן מה שאני עושה זה לעטוף את המתקן בניילון מהצדדים וקצת מלמעלה ואז להניח מפזר חום רגיל על הרצפה באמצע . הניילון שומר את החום תחום ומכיוון שחום מטבעו עולה למעלה הוא עובר דרך הכביסה ומייבש .
נקודות חשובות :
-לשים לב שלא תהייה כביסה מטפטפת
-לא לסגור לגמרי . שישאר מרווח גם למטה (כניסת אויר טרי) וגם למעלה ( יציאת אויר חם ).

Lhuna1

New member
נשמע לי מאוד מאוד לא בטיחותי. מסוכן.

אמנם כתבת לשים לב שלא תהיה כביסה מטפטפת אז אתה מודע לסכנה, אבל מספיק שפעם אחת לא ישימו לב ויתלו בגד שלא נסחט מספיק טוב וקצת מטפטף, טיפה אחת על המכשיר החשמלי הדולק ושריפה תתחיל בבית באמצע הלילה כשכולם ישנים.
זו סכנת מוות לכל המשפחה.
פשוט לא לוקחים צ'אנסים כאלה. הצורך לייבש כביסה מהר יותר לא מצדיק כזה סיכון חיים.
ואני לא הייתי משאירה מפזר חום דולק בלילה בלי השגחה, אפילו בלי כביסה מעליו.
ועל אחת כמה וכמה כשיש בבית חתול שעלול להפיל את מתקן הכביסה על התנור הדולק ולגרום לשריפה אפילו אם הכביסה כבר יבשה!

trilliane

Well-known member
מנהל
אתם יכולים לשים את המתקן מתחת למזגן? זה הכי יעיל, בטוח וזול

אם אין מזגן, אפשר מפזר חום כי גם הוא מחמם + מאוורר (זורק אוויר חם). אבל אם יש חתול זה רק בתנאי שאתם יכולים למקם אותו באופן שהחתול לא יוכל להגיע אליו, אחרת זה לא בטיחותי.
&nbsp
הדבר הבא שהייתי שוקלת הוא התנורים שמסתובבים כמו מאוורר (מקרן חום):
https://www.google.co.il/search?biw....0...1c.1.64.psy-ab..3.5.409....0.S_TGAZJY_7M
אפשר לבחור אחד לא גבוה שיהיה יציב דיו (והחתול לא יגיע לאזור החימום, תוכלו למקם אותו ממש מול הכבסים).
&nbsp
אחרון חביב, רדיאטור עומד. אפשר לשים אותו ממש מתחת למתקן ואין בעיה מבחינה בטיחותית. אבל אני חושבת שמבחינת ייבוש הכביסה הוא קצת פחות יעיל. מצד שני, זכור לי שכתבת שהבעיה עם הבגדים שנמצאים באמצע המתקן ולכן פחות נחשפים לתחלופת אוויר, אז אולי זה בדיוק מה שאתם צריכים.
&nbsp

נטעליג

New member
לצערי אין אפשרות למזגן בדירה הנוכחית

נראה לי שאנשים רומזים לי כאן שכדאי לרכוש מתקן שונה לתליית כביסה במקום להשקיע בגוף חימום?

trilliane

Well-known member
מנהל
לא רומזים, הציעו... אין לי מושג איך המתקן הזה ואם הוא מוצלח

לא ידעתי שקיים
נסי לחפש ביקורות במרשתת (אולי גם באנגלית) ולהתרשם האם שווה להשקיע בזה.
&nbsp
אגב, אין לכם כיום בדירה שום אמצעי חימום משום סוג? כי אם יש, הייתי מנסה להשתמש במה שיש (במקום לקנות) ואם אין, הייתי קונה תנור שיתאים גם לחמם אתכם ולא רק לייבש את הכביסה...

trilliane

Well-known member
מנהל
ציינתי כדי שהמידע יהיה גם כאן ולא רק בקישור

oritta17

New member
מתחה חימום למגבות

ראי כאן ,בעמוד למטה 460 ש"ח.
בחו"ל יש כאלה ממוקמים קרוב לאמבטיה.

סתם מבקרת

Active member
נראה שלא הבנת את הנקודה במוצר הזה. המחיר הוא רק לתוספת

התליה (פס מתכת אחד) שמתחברת למתקן החימום.

רוני1955

Active member
תנור? מיותר.

לפני שרצים לקנות תנור, נסי עם מאוורר.
מפזר חום זה אמצעי החימום המסוכן ביותר שיש. חתול יתחיל לשחק עם הכביסה, בגד יפול על מפזר החום, הלך עליכם.
ואם כן רוצים אמצעי חימום נקודתי ובטוח, רדיאטור.

למעלה