דברים קטנים מאי ביי שלא הגיעו. יש מה לעשות?

3תיתי

New member
דברים קטנים מאי ביי שלא הגיעו. יש מה לעשות?

הזמנתי מספר דברים מאד זולים מאי-ביי. פורם תפרים (ב-4 שקלים), מחזיק סליל חוטים ב-15. סרגל למדידת אימרה ב2-3 שקלים. בקטנה! חיכיתי, המתנתי, קיללתי. הכל! וזה לא מגיע כבר חודשיים. אולי קצת יותר. הנזק הכספי אינו גדול. גם אין מעקב אחר משלוח כזה. אבל רבאק, שילמתי! את המוצרים לא קיבלתי. ואני גם זקוקה להם, אחרת לא הייתי קונה אותם. אבוד? אין מה לעשות? המוצרים הוזמנו ממוכרים שונים. רוצה לציין, שמוצרים אחרים שהוזמנו אחרי אלה, כבר מזמן הגיעו. אשמח לעיצה.

סתם מבקרת

Active member
יש כאן בתפוז פורום איביי ופייפאל וכדאי שתתייעצי גם שם.

בכל מקרה, יש אפשרות לפתוח תלונה על אי קבלת המוצרים גם באיביי וגם בפייפאל, אם שילמת בפייפאל.
כדאי לעשות את זה לפני שתם פרק זמן ההגנה.

החתולית

New member
פשוט מאד

בכל הזמנה שעשית, מצויין מתי המשלוח אמור להגיע. אם התאריך חלף, פני למוכרים ובקשי החזר.

זה בגלל שלא השתתפת בכנס Hello Mister 2018

תפני למוכרים עצמם (להלן הברכיה המקובלת על מוכרים רבים Hello Mister) כדי לשמור על הדרוג הטוב שלהם, הם ישלחו לך את המשלוח שוב, אולי יבקשו שתמתיני עוד קצת לראות עם החבילות מגיעות, אבל הם או ישלחו שוב או שייתנו לך החזר.

3תיתי

New member
אוקי, הכל ינוסה!

לגבי פורם התפרים הנחשק, כבר הזמנתי שוב! ארבעה באיזה 3 שקלים (לכל הארבעה יחד). בארץ זה עולה 10 או 15 (לא בטוחה), לאחד. כולו מכשיר קטנטן שחותך חוטי תפירה! בסוף אולי יהיו לי המוני פורמים, או שאצטרך להסתפק רק בזה שהגיע עם מכונת התפירה. לסין ולאליליה פתרונים!

למעלה