טופס הגשת תביעה קטנה מקוון (הופיע בפייס)

G Gabi

Member
יש לך קשר מסחרי ל-tagishli.co.il? זו פעם שניה שאת מפרסמת...

הכינוי שלך מוכר מאוד בפורום, כתיבתך אותנטית מאוד ואישית אני מעריך מאוד ונהנה לקרוא כל תגובה ותגובה שאת כותבת.
מהסיבה הזו - אני מופתע. מופתע מאוד.
זו פעם שניה (לפחות...) שאת מפרסמת את האתר הזה.
פעם אחרת הייתה בפברואר 2017.

לענ"ד השירות המוצע באתר הזה - הוא עוולה ורעה חולה.
לגבות מאות שקלים עבור מספר הקלקות?
מניסיון (לא תביעה אחת ולא שתיים), ניתן להגיש תביעה קטנה מכל מכשיר המחובר לאינטרנט, ללא עלויות נלוות למעט אגרת בית המשפט (לפי הגבוה מבין 50 ש"ח / 1% מסך התביעה).

עומד מאחורי כל מילה שכתבתי בדיון ההוא -
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/66/181877089[/URL]

evike

Active member
מנהל
מתנצלת שהמלצתי על אותו שרות פעמיים

עכשיו, כמו בפעם הקודמת, ההודעה קפצה בפייסבוק, ונראה היה לי שהשרות יכול לעזור למי שצריך אותו. לולא הזכרת לי שכבר העליתי את הקישור, כלל לא הייתי זוכרת. שכן, ראיתי, המלצתי, ולא התעסקתי עם זה מעבר לכך. וזה אומר מן הסתם, שאין לי שום קשר לחברה.
ההודעה שלי היא מפברואר, הרבה זמן בשביל משהו שמצד אחד לא מתעסקים איתו, ומצד שני מתעסקים בהמון דברים אחרים. וממרומי גילי, כבר מותר לי לשכוח...
לא נורא, לא משהו שיכול להשפיע או להזיק.
וכמובן, ברזילי מוזמן למחוק את השירשור, אם יחשוב שהוא מיותר.

נ.ב. תודה על המחמאות.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
דעה אישית

כל מי שמספיק כועס כדי להגיש תביעה קטנה ומספיק מיומן כדי להיכנס לפורומים של תפוז ולפייסבוק, שיודע איך לחפש בגוגל "תביעה קטנה" -
יכול להגיש בעצמו תביעה לא פחות טובה מאשר אותו משרד מגיש בשמו ולא להוציא את ה 300 - 500 שקל שאותו משרד גובה.
בנוסף לא ברור לי מדוע עלות הגשת תביעה בפריפריה יקרה בשני שליש יותר מאשר הגשת בתל אביב.

evike

Active member
מנהל
כמו שכתבתי בתגובה שלי לגבי, לא נכנסתי לעומק הכתבה

שכן, לשמחתי אין לי צורך בו, מקווה שגם לא אצטרך. ואם כן, אז ברור שאבדוק לעומקם של דברים.
ברפרוף על ההמלצה היא נראתה לי חשובה, לכן העליתי אותה. אבל אם השרות כרוך בתשלום כשיש שרות זהה ללא עלות או עלות מינימלית, אז אולי כדאי למחוק את בשירשור, כדי שהמחפשים בפורום לא יתפתו להשתמש בו. ואולי, גם את השירשור מפברואר.
מה שמשך את תשומת ליבי, היא האפשרות להגיש את התביעה און-ליין, ללא צורך לגשת לבית משפט ולבזבז זמן.
ובתקווה שמי שראה, ישכיל לבדוק את הנושא באתרים נוספים ויוכל להחליט באיזה מהם להשתמש.

בכל מקרה אין צורך לגשת לבית משפט...

מצרפת קישור עם הסבר והדרכה כיצד
למלא טופס אונליין לתביעה חינם אין כסף.

http://elyon1.court.gov.il/heb/netminfo/doc/ktanot.pdf

נראה לי שמי שמגיע לידי תביעה קטנה, הוא האחרון שרוצה
לשלם בנוסף לסכום שכבר שילם כלא כדין, עוד מינימום של 300 ש"ח
למתווכים בדרך. זה דבר והיפוכו.

trilliane

Well-known member
מנהל
זו לא כתבה, זה אתר שמציע שירות. כלומר ראית פרסום בפייסבוק

(אולי בתשלום) ובחרת לתת לו פרסום בחינם בתפוז... וזה אפילו אסור עפ"י התקנון (לא מדובר בהמלצה שלך כגולשת, מאחר שלא התנסית בשירות). ברור שכוונתך הייתה טובה, אבל להבא כדאי לסנן ואין צורך להעביר את הזבל משם לכאן, יש לנו די והותר משלנו...

למעלה