בזק בינלאומי והנתב המסתורי

שלוקמן

New member
בזק בינלאומי והנתב המסתורי

שלום לכול חברי הפורום, הייתי רוצה להתייעץ איתכם,
עד לפני שבוע הייתי מנוי בבזק בינלאומי משנת 2004 ועד היום כל חודש עבור מהירות 15 מגה הייתי משלם 44 ש"ח.

לפני כשבוע נפל האסימון והחלטתי לקחת את הטריפל של סלקום. שהוא כולל טלפון , תשתית ו טלויזיה. התקשרתי לבזק בינלאומי כדי להתנתק ובבזק בינלאומי המציאו שבעבר לקחתי מהם נתב מדגם Audio code mp 202 (בשנת 2009 נתנו לי בהשאלה ועכשיו הם רוצים אותו בחזרה). אך הבעיה שמעולם לא קיבלתי מודם מהם יש לי בבית מודם של בזק שקיבלתי בזמנו של חברת Azteck והוא המודם היחיד.

מה עושים? בבזק אין שום מסמך חתום שלי ואין שום דבר שמוכיח את טענתם, אבל עדיין דורשים תשלום על מודם מיסתורי.

תודה רבה על עזרתכם.

מנץ1

New member
מתן כל הכבוד לך, התערבות שלך אכן פתרה לנו בעיה....ולא הצלחנו

בשום דרך אחרת.

עומר TT

New member
זה סוג של חסם מעבר

הם כבר שנים לא שמים את המכשירים האלה אצל לקוחות, ובכל מקרה לקוח מקבל מכשיר חדש ולא משומש (גם בהחלפת מכשיר קיים מקולקל).
אז בשביל מה הם דורשים בחזרה? בשביל שהבןאדם יגיד לעצמו שכבר עדיף להשאר איתם מלשלם תשלום הזוי ומיותר, או לחלופין כדי לעקוץ ממנו מתנת פרידה של עוד כמה שקלים.
גם בבזק זה ככה, יצא לי לאחרונה להחזיר נתב לבזקסטור, הנתבים שמחזירים לקוחות נוטשים מושלכים (פיזית מושלכים ולא מונחים) לאותו ארגז שאליו מושלכים נתבים מקולקלים שמוחלפים בחדשים עבור לקוחות קיימים.

k-don

Well-known member
גם בסלקום דורשים את הסים אבל זורקים אותו לזבל

שלוקמן

New member
אם החברה נתנה נתב / סים בהשאלה היא רשאית לדרוש אותו

ואני יכול להבין את ההגיון , במקרה שלי לא נתנו לי את הנתב ומעולם לא היה לי טלפון המבוסס על אינטרנט בבית (רק בזק) עד לפני שבועה שעברתי לסלקום. (שאז הגיע הטכנאי והתאים לי את התשתית של בזק לתשתית של סלקום לכבלים עם 4 גידים).
נ.ב מסתבר שנתב ה אודיו קוד הוא נתב טלפון.
&nbsp
אז אם חברה X נותנת לך סים או נתב ומבקשת אותו בחזרה ברגע שאתה מתנתק את זה אני עוד יכול להבין, אבל מה קורה כשהחברה לא נותנת לך כלום וממציאה שיש לך ברגע שאתה מחליט להתנתק

עומר TT

New member
ברור שהיא רשאית, השאלה היא למה לה?

והתשובה היא: כדי להקשות על אנשים לנטוש אותה כך שישארו לקוחותיה.
זה נכון עבור נתב באותה מידה שזה נכון עבור סים.
בדיוק השבוע העפתי מתאם כזה של AudioCodes לפח, חבל שלא ידעתי שמישהו צריך.

MightyKnight

New member
לא ברור לי איך יש להם לקוחות בכלל

אם כל תרגילי ה"בוא נחייב את הלקוח בעוד כמה שקלים".
תתנתק ואם יגבו את הכסף הזה, קח אותם לבית משפט לתביעות קטנות ונראה מה יקרה עם החוסר מסמכים.
רק אל תחזור להיות לקוח שלהם, את הולך לקבל הרבה שיחות של שימור לקוחות בקרוב.

דרוש מהם להמציא לך את המיסמך שבו אתה מאשר

בחתימתך כי קיבלת את הפריט בזמנו.
בהעדר המצאת אישור כזה על ידם הודע להם כי אם יחיבו אותך בגינו תתבע אותם בבית משפט לתביעות קטנות.
יתכן וזה ירתיע אותם

למעלה