קניית אייפון

כוכב114

New member
קניית אייפון

שלום לכולם
כרגע יש לי איפון 5 שכבר עשה את שלו ... ומעונינת לקנות איפון 6 או 6s
32 זיכרון לא נראה לי שצריכה יותר
אשמח להמלצה מאיפה לקנות ? היתי היום בחנות בפתח תקוה בשם פיקס בחיים עוזר יבואן של אפל לא זוכרת את השם הוא מציע לי איפון 6 זיכרון 32 ב 1850 שח . האם זה מחיר הגיוני. או שאפשר למצוא זול יותר? ובכלל מה ההבדל בין איפון 6 ל 6 אס? השימוש שלי רגיל ווטסאפ וקצת אפליקציות. תודה או שכדאי בכלל לקנות איפון 7 ? כל כך הרבה דגמים יצאו מאיפון 5 שזה כבר די מבלבל..תודה הבנתי שיוצא עוד מעט כבר איפון 8 אשמח לשמועה מאיפה לקנות בפתח תקוה או בתל אביב מעדיפה לקנות בחנות .יש לי חברה בארצות הברית אם היאתקנה לי בחנות של אפל אייפון זה יהיה יותר זול ? בכמה? תודה

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
למיטב ידיעתי

את האיפון הזול ביותר תוכלי לקנות באילת (צריך לבוא לחנות עם תעודת זהות ובעל התעודה רשאי לקנות עד 3 מכשירים.
ארה"ב גדולה ואני מניח שיש הבדלי מחירים גם שם אבל בד"כ המחיר שם נמוך מבישראל (למעט אילת)
עלייך לקחת בחשבון שאם תקני בארה"ב ותהיה לך תקלה יהיו לך בעיות עם תיקונה.
בקשר לסבירות המחירים שהוצעו לך - חפשי בגוגל.

noa_f

New member
אייפון 6 הוא דגם שכבר לא מיוצר. זה אומר שכל מכשיר שתראי

בחנויות או שהוא שוכב בחנות כבר כמה שנים (וזה אומר משהו על מצב הסוללה שלו) או שהוא ״מחודש״. לכן אולי עדיף לקנות את ה-6S ולא את ה-6. אלא אם המחיר ממש-אבל ממש אטרקטיבי ואת מוכנה לקחת את הסיכון.
&nbsp
בנוסף, במקרה של אייפון רצוי לקנות אך ורק מכשיר עם אחריות מקורית של ריסלר רשמי של אפל שמכבד אחריות רשמית של אפל. במכשירים עם אחריות רשמית, אם יש תקלת חומרה במהלך שנת האחריות, אפל מחליפה את המכשיר לחדש ולא מתקנת.
ריסלרים רשמיים הם איידיגיטל (אייקון גרופ), c-data, חלק מחברות הסלולר הגדולות, וכנראה גם istore (אבל אני לא בטוחה).

כוכב114

New member
תודה

אני הזמנתי בבאג את המכשיר
האם באג הם לא מספיק אמינים?
הם מוכרים את המוצר חדש לגמרי

noa_f

New member
סיקרנת אותי אז יצאתי לבדוק

לפי ויקיפדיה, יש מודל 32gb של אייפון 6 שהתחיל להימכר בפברואר האחרון בהודו, בלארוס, טאיוואן וכמודל זול בכמה חברות סלולר בצפון אמריקה. אפל לא מפרסמת אותו והוא לא נמכר אצלה בחנויות.
יתכן שמה שהזמנת מבאג הוא המודל הזה. אם כן - הרווחת
.
לפי אתר באג, המחיר לא רע. בסה״כ המכשיר מריץ את מערכת ההפעלה האחרונה, ימשיך לקבל עדכונים עוד שנתיים בוודאי והוא סבבה של מכשיר. תתחדשי.

כוכב114

New member
תודה מה זא מכשיר לשנתיים?

אני לא מחליפה כל שנתיים פלאפון
אני רוצה שיחזיק לי ליותר זמן

noa_f

New member
הוא יחזיק יותר משנתיים. אבל בשנתיים הקרובות די בטוח שהוא

יקבל עדכוני תוכנה סדירים (בכל זאת מדובר בדגם לא חדש, אלא בן 3 כמעט).
אח״כ תהיה לך תוכנה קצת פחות מעודכנת במכשיר - אבל זה עדיין אמור לעבוד בסדר עם רוב האפליקציות. רוב האפליקציות תומכות בגרסאות ישנות יותר עד נקודה מסויימת.

למעלה