טיסות לחו"ל - האם הזמנת מונית דרך אפליקציה דרך בטוחה?

Borisyo

Member
טיסות לחו"ל - האם הזמנת מונית דרך אפליקציה דרך בטוחה?

יש לי אפשרות ללכת לחברה ולהזמין מונית ספיישל לנתב"ג ביום טיסה שלי. הנסיעה היא 2 שעות ומשהו. יש גם אפשרות לנסוע ברכבת שתגיע תוך שעה ומשהו ליעד אבל מכיוון שזה יהיה בלילה, יהיה צורך במונית רגילה שתיקח אותי לתחנת רכב.

שמעתי שאפשר להזמין מונית דרך אפליקציה GETTAXI. האם זו דרך בטוחה ואמינה? מה הייתה החוויה של אנשים שהזמינו? האם גם אפשר להזמין מונית דרך אפליקציה אחרי שאני נוחת בחו"ל? מה לעשות אם אין לי אינטרנט בחו"ל? ברוב המקרים יש אפשרות למצוא אינטרנט אם גישה חופשית?

תודה.

לא הבנתי כלום

איפה אתה צריך מונית בארץ או בחו"ל או בשניהם?
איפה זה חו"ל? חו"ל זה לא מקום אחד, אלא זה מקום מאד גדול.
למה אתה צריך ללכת לחברה ולהזמין מונית ליום הטיסה, למה אתה פשוט לא יכול להתקשר?

Borisyo

Member
צריך מונית גם בארץ וגם בחו"ל

מדינת יעד - אסטוניה

אני בחיפה. אני לא חושב שזה נבון להתקשר להזמין מונית מחברה כלשהי מקומית ולצפות שהיא מסיעה אנשים עד נתב"ג. נסיעה כזאת מתכננים מראש וזאת הסיבה שאני הולך לחברה שאני ודע מסיעה קבוצות של אנשים לנתב"ג.

אה,

בקשר לאסטוניה אולי תשאל בפורום טיולים. או תזמים ריקשה. אין לי מושג מה מצב האינטרנט והמוניות באסטוניה.
אז תלך לחברה שמסיעה קבוצת אנשים... מה הבעיה? ואל תשכח לעשות את זה ברגל. זה חשוב לבריאות ולסרקולציה של הדם
כל חברת מוניות תשמח להסיע אותך עד נתב"ג כי זו הנסיעה הכי יקרה שיש להם. הם לא עושים לך טובה, יש דבר כזה שנקרא כסף

רוני1955

Active member
רק רכבת.

מונית עד תחנת הרכבת, ורכבת לנתב"ג. קח בחשבון שבשעות מסוימות לב המפרץ סגור ואין שם עצירת רכבות. צריך ללכת לתחנה אחרת בחיפה.

amirro80

New member
הזמנת מונית

האפליקציה של גט טקסי מאוד אמינה. אני משתמש בה לא מעט, נורא נוח להזמין את המונית מראש, במיוחד אם הנסיעה בלילה ואתה לא בטוח שתהיה לך רכבת..

Borisyo

Member
שילמת במזומן?

חייב כרטיס אשראי או שאפשר לשלם במזומן?

evike

Active member
מנהל
דרך אפליקציית גט, אפשר לשלם גם במזומן וגם בכ.אשראי. רק

שצריך להודיע על כך מראש כשמזמינים.
כך זה בארץ. בחו"ל אין לי מושג.

evike

Active member
מנהל
כששלחתי את ההודעה בפעם הראשונה, קיבלתי הודעת שגיאה

עכשיו כששלחתי שוב, ראיתי שגם בפעם הראשונה זה נשלח.
ומאחר ולא ניתן למחוק הודעות (מתי תהיה האפשרות הזאת, חבל שהוסיפו רק עריכה) שיניתי את ההודעה לזאת, כדי שלא תופיע פעמיים.
שבת שלום.

למעלה