100 שח במתנה להזמנת מוניות דרך GETT לנסיעות באילת ובכלל

amitalo

New member
100 שח במתנה להזמנת מוניות דרך GETT לנסיעות באילת ובכלל

אהלן,
ירדנו לאילת בטיסה, וכמובן שההתניידות בעיר מצריכה מוניות.
גילינו דרך נוחה לחיסכון בעלויות המוניות והיא שימוש באפליקציית GETT (לשעבר מי שהיו GET TAXI), תוך שימוש בקופון שניתן למשתמשים שעדיין לא נרשמו לשירות.
כדי להנות מהנחה משמעותית של 100 ש"ח (!!!), הפרוסה להחזר חינם של 10 שח לכל אחת מ 10 הנסיעות הראשונות, פשוט הקליקו על הלינק הבא (http://bit.ly/2oFpSX4), וקבלו את ההנחה של 100 השקלים ל 10 הנסיעות שלכם.

אנחנו השתמשנו בשירות ומעבר לחיסכון הגדול בהוצאה הכספית, גם גילינו שמדובר בשירות ממש ממש נוח שמוריד את הצורך להתעסק עם כסף מזומן, שליפת כרטיסי אשראי, חיוג למוניות והסברים איפה בדיוק אתם נמצאים, שמירת קבלות, וכל שאר המנהלות המיותרות.
לאחר הנסיעה יורד החיוב מכרטיס האשראי ופשוט מקבלים את החשבונית למייל.
נוח, זול, ומומלץ !

בגלל החיסכון הצרכני המשמעותי חשבתי שיהיה נכון לשתף את המידע עם משתמשי הפורום. מקווה שזה לא נחשב פרסום מסחרי שאסור על פי חוקי הפורום. אין לנו מניות בחברת GETT, ואנחנו לא בעלי מונית :)

תהנו !

לקבלת ההנחה הקליקו על הלינק הבא: http://bit.ly/2oFpSX4

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
חברה שנזקקת לפרסומים כאלה

ואין לה כסף לפרסום הוגן ואין לה בעיה בגניבת זמנם של אנשים על ,לא פרסום" בכאילו - כנראה לא נמצאת במצב ממש טוב.
ולו היו עושים זאת בפורום זה הייתי חושב שמישהו מנסה לדפוק אותי באיזו צורה ולא ממש מתקרב לדברים שהוא מפרסם.
אבל כאן זה לא פרסומת, לפחות זה מה שמעלה הפוסט כתב.
ואני מניח שלכם יש די שכל להבין מה באמת קורה כאן.

amitalo

New member
אל תשמיץ אותי בלי סיבה, בבקשה

אתה מוזמן לחפש הודעות אחרות שכתבתי בעבר בפורומים, ותוכל להבין לבד אם מדובר בסתם מישהו שמנסה לפרסם חברה כזו או אחרת, או שמדובר באדם ששיתף חוויה טובה ונסיון צרכני טוב שהיה לו עם הקהילה.

המלצה שלי, באופן כללי - ולא בהקשר רק של ההודעה הזו - אל תשחיר פנים ותקבע הנחות נגד אנשים לפני שאתה בטוח בהן.
במקרים מסויימים זה עלול לעלות לך ביוקר.
ושלא יתפרש מה שכתבתי באופן שגוי - אני לא מתרגש ממה שכתבת, ואין פה שום איום או כוונה להכנס לוויכוח או התנצחות.
אני רק חושב שהתנהלות אחרת תהיה חכמה וטובה יותר.

amitalo

New member
הופתעתי לגלות + הסבר

שמסיבה לא ברורה כל הסטוריית ההודעות שלי פשוט לא קיימת באתר תחת הודעות המשתמש שלי...

לא ברור לי למה זה קרה. אולי כי לא כתבתי בתפוז המון זמן.
בעבר הייתי פעיל מאוד במגוון פורומים כמו שוק ההון, צרכנות, ועוד..

אני לוקח את דברי בחזרה - לא היתה לך כל דרך לדעת שלא מדובר בסתם פרסומת.

בכל זאת, אני יכול להבטיח שלא היתה כוונה לקדם את עסקי החברה הזו.

amitalo

New member
ודרך אגב, התייחסות נוספת למה שכתבת

החברה הזו נמצאת במצב מעולה.
הלוואי עלי שהייתי בא עם רעיון כמו שלהם בזמן הנכון ויוצא איתו להקמת עסק כזה.
הם כתבו אפליקציה והפכו עם השקעה קטנה מאוד יחסית לבעלי תחנת המוניות הכי גדולה שאני מכיר - הם פרושים בצורה מרשימה מאוד גם בארץ, גם ברוסיה, גם באנגליה וגם בארצות הברית.
את הרווח שלהם הם עושים כאחוז מסויים מהתשלום שמשלם הנוסע לנהגי המוניות כאשר משתמשים בשירות המוניות דרכם.

אני ממליץ לך ולכל הקוראים לקרוא על החברה הזו מעט כאן ו/או כאן, או בחיפוש חופשי שתוכל לעשות עליהם בעצמך - אני מניח שיהיה לך מעניין מאוד לשמוע קצת מי הם ומה גודלם, ותבין מה המצב שלהם. סתם בשביל ההעשרה העצמית.

ההפצה של הבשורה עליהם נעשית על ידי הקופונים וההנחות שהם מחלקים - הם נותנים למי שנרשם לשירות הזמנת המוניות דרכם 100 ש"ח במתנה כפי שכתבתי בפוסט הראשוני על ידי הרשמה מהפניה.
מרוויחים מכך כל הצדדים:
=> זה שנרשם דרך לינק ההפניה מקבל קופון של 100 ש"ח הנחה / מתנה לניצול לנסיעותיו הראשונות במוניות באמצעות האפליקציה GETT - (מי שהיו פעם GET TAXI),
=> זה ששיתף את ההפניה מקבל גם הנחה לנסיעות הבאות (אם כי יותר קטנה מאלו המצטרפים החדשים) כתמריץ להפצת הבשורה,
==> GETT מקבלים לקוחות שיגרמו להם להרוויח אחוז מסויים מהתשלום שמועבר לנהגי המוניות,
==> נהגי המוניות מקבלים הפניה של לקוחות שבלעדי GETT לא היו מגיעים אליהם, ומשלמים לבעלי האפליקציה (תחנת המוניות הוירטואלית GETT) עמלה בעבור הפניית הלקוחות, בדומה למה שהיו משלמים לתחנת המוניות המקומית.

בקיצור, כולם מרוצים ולכולם יש מה להרוויח.

אם משתמשים בשירות של GETT להזמנת מוניות בכל מקרה (את היתרנות לכך פירטתי בפוסט הקודם), אז עדיף להתחבר באופן שיתן לך את הקופונים של 100 ש"ח ההנחה דרך לינק של הפניה במקום לבצע הרשמה רגילה שדרכה הלקוח שמתחבר לא מקבל כל הטבת הצטרפות.

שוב, לכל אדם שצורך שירותים של מוניות בארץ, אבל גם למי שלא נוהג להשתמש במוניות באופן רגיל, אבל הוא יורד לאילת ואז ישתמש בשירותי המוניות - אפילו למספר ימים בלבד, זו הזדמנות שכדאי מאוד לדעת עליה וחבל לפספס אותה.

החיסכון שניתן להשיג פה הוא מיידי ומשמעותי, והשירות ממש נוח למשתמשים.

אם אתם נוסעים מספר חברים אפשר להרשם דרך מספר טלפונים של כמה אנשים וכל אחד יקבל את ההנחה של 100 השקלים להתניידות במוניות באילת בחופשה הקרובה.

אנשים עם עיין צרה יגידו שיש מי שמרוויח מכך.
אנשים חכמים יראו את כל התמונה המלאה, יבינו שיש פה עניין צרכני, ויבינו מהו הטוב שיכול להיות להם מכל ההזדמנות, ובעיקר יראו שיש להם מה להרוויח פה, ואין להם בכלל מה להפסיד.

אני נהניתי מזה באילת עכשיו.
אתם מוזמנים להנות מזה גם.

אם מישהו מהקוראים השתמש בעצתי ונהנה מכך - אתם מוזמנים לשתף סיקור קצר של החוויה שלכם ודעתכם בעניין.

puptits

New member
לא הבנתי אותך

אם זה פרסום, מדוע אינך מוחק?
הרי גם לשם כך אתה כחול...
ואם זה לא, אז מדוע תשחיר פניו?
&nbsp

amitalo

New member
נראה לי שאפשר להניח את ההתכתבות המיותרת הזו מאחורינו

ברור למה נחשדתי - מסיבה שאינה ברורה לי כל ההיסטוריה של ההודעות שלי בפורום פשוט לא קיימת.
דרך אגב, גם אלו שכתבתי ממש עכשיו לא מופיעות תחת הפרופיל שלי כרגע... וגם לא הפוסט ששיתפתי בעניין התנהלות עם חברות הביטוח - חפשו אותו - כדאי לקרוא.

מי שירצה שישתמש בלינק ויהנה מההנחה.
מי שלא לא חייב.
תפעילו את שיקול דעתכם ותעשו את החישוב שלכם ושכל אחד יחליט כאדם בוגר מה שנראה נכון בעיניו.

אין מטרה להתנצח פה אלא לעזור אחד לשני, לחלוק מידע בעל ערך, וזהו.

שבת שלום לכולם.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
אסביר לך

אני לא נמצא כאן כדי לסתום את הפה לאנשים, לכל אחד זכות לדעה משלו, גם אם היא שונה מדעתי וזכות מלאה לכתבה בפורום גם אם זה לא לרוחי.
איני יודע אם הכותב עושה פרסומת במודע או רצה לאפשר גם לאחרים להנות ממשהו שהוא נהנה.ולכן השארתי
ולעניין עצמו - שים לב שלא כתבתי עליו מילה רעה אחת אלא רק חיוויתי דעתי על נושא הפרסומות בפורומים וכפי שכתבתי - שכל אחד יחליט בעצמו כיצד לנהוג

puptits

New member
תודה

ולמה זה נקרא לסתום פיות?
אם זה פרסום וזה נוגד את בעל הפרדס, מחק אותו, בשביל זה תפוז מינו אותך
אם זה לא פרסום או פרסום עצמי והוא מקובל... אז הכל טוב
&nbsp

ספוקי

New member
זו לא פרסומת ל-gett אלא פרסומת לעצמו...

פלוני שנרשם ל-gett דרך קישור של אלמוני, מעבר להטבה שפלוני עצמו מקבל (כאמור 10 ש"ח הנחה ל-10 נסיעות עתידיות) גם אלמוני מקבל כסף לנסיעות.
לכן, הפירסום הוא בעצם לעצמו. הוא רוצה שכמה שיותר אנשים יירשמו דרך הקישור כדי שהוא ירוויח כסף לנסיעות.

אישית לא ממש ברור לי למה הוא עושה את זה. הרי gett זו אפליקציה וותיקה ומאוד נפוצה. אני לא מאמין שיש הרבה אנשים שלא רשומים אליה (כאמור ההטבה היא רק ללקוחות חדשים). אם הוא עצמו היה צריך להירשם רק עכשיו כאשר הוא הגיע לאילת לאפליקציה, מה הוא יעשה עם כסף פוטנציאלי שהוא ירוויח? הרי הוא לא משתמש בה ביום-יום.

amitalo

New member
ספוקי, כתבת נכון, רק הכותרת שבחרת לא כ"כ מתאימה

באמת חסכתי. 100 שקל חיסכון בשלושה ימים.
מי שנרשם דרך הקישור שלי (או מקישור של כל אדם אחר שכבר משתמש באפליקציה ומשתף את הקישור להרשמה דרך חשבונו) יהנה גם הוא מהחיסכון.
אז נכון שגם אני אתוגמל על ההרשמה שלו אם היא מגיעה דרך הקישור שלי על ידי צבירת יתרת זכות לנסיעות עתידיות. ציינתי זאת באחת ההודעות ששמתי בשרשור ואני לא מסתיר את זה.

למיטב ידיעתי הרשמה שלא דרך הפניה לא מזכה בהטבת הצטרפות כלשהי, כך שמי שנרשם דרך הפניה להרשמה עם הטבה (לאו דווקא הפניה שלי, גם של חברים שלו שכבר משתמשים בשירות אם יתנו לו הפניה שכזו) יכול רק להרוויח, בדיוק כמו שאני הרווחתי כשנרשמתי דרך הפניה של מישהו אחר והוא נהנה מההרשמה שלי.
עייני לא צרה. שנינו מרוויחים, והרווח שלו עקב ההרשמה שלי מהלינק שלו לא בא על חשבוני בשום צורה.

וכתבת נכון: באמת לא ברור לי אם ומתי אשתמש בהטבה שתצבר לזכותי עקב הנרשמים דרכי. אני גר במושב, ומפאת בעיית תחבורה רצינית וחוסר ברירה אני מחזיק ברכב פרטי, ועל כן אני לא מהקהל שמשתמש בשירותי מוניות בדרך כלל. לכן לא ברור לי מתי אהנה מההטבות שיצברו לי במרוצת הזמן עקב אלו שירשמו דרכי.
זו בדיוק הסיבה שההטבה שאני מקבל לנרשמים דרכי הינו הפרט השולי בכל העניין, והשיתוף של ההטבה וההנאה ממנה הוא זה שהניע אותי להעלות את הפוסט.

באת לי בזמן, תודה!! קיבלתי 100 שח לנסיעות וכבר התחלתי להשתמש

בעקבות הדיון שנוצר החלטתי שאני חייבת להגיב מהנסיון שלי ולשתף שאני ממליצה לכל מי שמעוניין לקבל את ההנחה דרך הקופון שניתן להשיג בלינק של amitalo.
דרך אגב, חיפשתי גם הנחות גדולות יותר ולא מצאתי.
בדיוק הגענו לאילת אתמול וחיפשתי אפשרות להוזלת הנסיעות במוניות כי הבנתי שאנחנו הולכים לטחון את העיר בנסיעות.
הורדתי את האפליקציה על ידי לחיצה על הקישור ש amitalo שיתף בהודעה שלו וקיבלתי במתנה 100 שח לנסיעות במוניות דרך האפליקציה.
השימוש באפליקציה ממש נוח, המוניות זמינות ומגיעות מהר ובאמת זה חוסך גם כסף וגם זמן.
חבר שלי גם הוריד את האפליקציה דרך הקישור שפורסם כדי להבטיח שיהיה גם לו 100 שח לנסיעות, אם שלי יגמרו והם ממתינים לו גם.
מדובר הפעם בדבר אמיתי.
המון תודה על הטיפ !

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
אהההה..... זה מתחיל להיות מוגזם

"לפתוח, משתמש בתפוז רק כדי לכתוב את ההודעה הזאת
הרי לצורך הרישום וההטבה מיותר לחלוטין להרשם דרך הקישור הזה, הרבה יותר פשוט לגשת לאפליקציה בלעדיו.

מצחיקול אחד

אני עוקבת שקטה אחרי הפורום כבר הרבה זמן בשעות הפנאי.
הפעם קיבלתי מידע שעזר לי ממישהו ששיתף הצלחה שלו וראיתי שאנשים לא מפרגנים למי שנתן אותו. אז החלטתי לפרגן בעצמי, ולעשות את הצעד הראשון מלהיות עוקבת שקטה למישהי שגם כותבת מידי פעם משהו...
לא מבטיחה להמשיך לכתוב עוד המון בפורום. זה לוקח זמן הרבה יותר מרק לקרוא. עכשיו בחופש יש לי קצת יותר זמן אז זה יותר קל....
מאחר וכבר פתחתי חשבון חשבתי שכדאי לנצל אותו ולהתייעץ בעצמי - ושאלתי שאלה לגבי החוקים של הקניה באילת בנפרד.

דרך אגב, בלי לינק של הפניה כמו שהחבר פרסם החשבון באפליקציה יפתח ואפשר יהיה להשתמש בשירות, אבל אני חושבת שבמקרה הזה פשוט לא מקבלים את מתנת ההצטרפות - וחבל.

blzvi

Active member
חבל שאתם מזבלים לנו את השכל ומנהל הפורום לא מוחק את כל הפתיל

ב 30 שנה האחרונות לא הייתי באילת ואין לי כוונה ב 30 שנה הבאות להיות באילת.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
נעמה הכוכבת נרשמה לתפוז זה עתה (4/17)

ואם היא תמשיך בדרך זו אנצל את הפריבילגיה שלי למחוק.

puptits

New member
יותר כייף לחסום

וואיי...אם הייתי יכול, הייתי חוסם אותך.
בהנאה

למעלה