food appeal --לא מה שחשבתם-תחשבו לפני שאתם קונים.

food appeal --לא מה שחשבתם-תחשבו לפני שאתם קונים.

היי לכולם,
שנה שעברה בחג הפסח קנינו מחבתות וסוטאז של פוד אפיל הידועים, מתוך מחשבה שהשקענו סכום כסף לא מבוטל אבל קבלנו בתמורה איכות.לאחר זמן מה התחילו להופיע סימנים כאילו חלק מהציפוי נפגם , פנינו לשרות לקוחות בטלפון לקחו הודעות לא חזרו אלינו, פנינו במיילים, בפייסבוק בכל מדיה אפשרית---אף אחד לא טרח לחזור אלינו האחריות היא רק על הנייר בפועל נתקלתם בבעיה -לא תצליחו לקבל תגובה ...מעניין שזו אותה חברה שבעבר יבאה את מחבתי הנפלאם הידועים לשמצה....כל אחד שיעשה את חשבון הנפש שלו--אליהם אני יותר לא מתקרבת...

Aעופרית

New member
אשמח לדעת אילו מחבתות כן מומלצים

מוכנה להשקיע כסף במחבת טוב שאוכל לא נדבק אליו.

אין לי ממש מושג-אבל

אני גם מתחילה בחיפוש, ולא שוללת על הסף קניה מאמזון שם לפחות עומדים מאחורי האחריות שלהם.

davesh

New member
לי יש מחבתות של טפאל מסדרת talent

מחזיק מעמד כבר כמה שנים טובות.
הכי חשוב זה לשמור על הציפוי. לא להשתמש בכלים ממתכת בטיגון, לא לנקות עם סקוטש-ברייט או כימיכלים שורטים (חול, נוזל אסטוניש וכד') או אגרסיביים (מסיר שומנים), כשמאכסנים בארון, אני שם חתיכת בד/מגבת על הציפוי אם אני מניח עוד כלי על המחבת.

אני לא מהיום במטבח

האמיני לי שיש לי מושג או שניים איך לטפל במחבתות הנ"ל סבהכ זה אינטרס שלי שהם ישמרו לאורך זמן-אילה אינם מחבתות שנקנו בשוק ב 50 שח

3תיתי

New member
אני דוקא ממש מרוצה מהסירים הפושטים והזולים של איקאה

והמחבתות שקנינו יותר ביוקר (לא יודעת מאיזה מותג), החזיקו ממש לא טוב. המחבת הפושטית שקניתי עכשיו ב-20 שקל ממקס סטוק, עדיפה.

trilliane

Well-known member
מנהל
אנחנו משתמשים במחבתות טפלון רגילות; גם כשנשרף אין קושי לנקות

sweetums

New member
משום מה חיפוש בגוגל מעלה תוצאות בעברית בלבד
אז כנראה שהם ידועים רק בארץ.

זו חברת מדבקה

בדיוק כמו שהיה עם מחבתות נאפלם...היה על היבואן תחקיר כלבוטק בזמנו..

Avalon11

New member
ניאופלם = פוד אפיל. הם עשו מיתוג מחדש אחרי הבלגן בכלבוטק

שלוקמן

New member
קונה בדרך כלל מחבתות בפוקס הום

זה די איכותי, אשמח אם למשהו יש המלצה למחבת מסויימת.

Ligal Goren

New member
אני ממליצה על המוצרים של ארקוסטיל

יש לי סירים ומחבתות שלהם כבר 7-8 שנים, הכל נון סטיק, אף אחד מהם לא התקלף, הם מתאימים גם לגז וגם לחשמל.
מומלץ בחום.

shronyor35

New member
המחבתות הכי מוצלחות שיש לי,קניתי לפני שנתיים ב"נעמן",

אוכל לא נדבק,ומשתחרר בקלות רבה, בגמר השימוש .

למעלה