יחס גרוע, מזלזל ומביש של דואר ישראל

יחס גרוע, מזלזל ומביש של דואר ישראל

לפני כמעט שבועיים (ב-2/3) הגיעה אליי חבילה בדואר אבל מכיוון שמדובר בחבילה גדולה וכבדה שאני לא יכולה לסחוב בעצמי, ולאחר שנודע לי שלפחות לכאורה דואר ישראל מספק שירות של שליח מהסניף עד הבית, התקשרתי לשם ביום חמישי האחרון, שבוע בדיוק לאחר שהחבילה הגיעה כדי להזמין שליח. לקחו ממני פרטים ואמרו שיחזרו אליי. לא חזרו.
ביום ראשון התקשרתי שוב והפעם מי שענה לי אמר שלא ניתן לספק את השירות כי עברו יותר משמונה ימים מאז הגעת החבילה. זה אחרי שהתקשרתי כאמור ביום חמישי, כשעדיין לא עברו שמונה ימים. כך שלא ניתן היה לספק את השירות בגלל השירות הגרוע מלכתחילה של הדואר, בגלל שלא חזרו אליי בזמן!
לא זאת בלבד אלא שאחרי שכתבתי על כך תלונה בעמוד הפייסבוק של דואר ישראל הם מחקו את הפוסט! יש לציין שלמרות עוגמת הנפש שנגרמה לי כתבתי בצורה עניינית, לא מתלהמת כך שאין שום סיבה שימחקו לי את הפוסט מלבד סתימת פיות גרידא!
עכשיו בלית ברירה החבילה תצטרך לחזור אל השולחים (מדובר בחבילה מהארץ שהבנתי שחוזרת כשבועיים אחרי ההגעה כך שיש עוד ימים ספורים) וכל זה רק בגלל שירות מזעזע של הדואר.
מכיוון שכאמור בעמוד הפייסבוק שלהם מחקו לי את התלונה אני כותבת את זה כאן כי חשוב שכמה שיותר אנשים יידעו על היחס המזלזל שלהם!

חוזר על ההמלצה לבקש טובה משכן לעזרה בסבלות

אפילו תמורת תשלום ולסגור עניין.
&nbsp
אם לא מתאפשר להתקשר לארגון מתנדבים ולבקש עזרה למשל
ידידים 053-313-1310
&nbsp
&nbsp

אני מאוד מרוצה מדואר ישראל

מגיעים עשרות חבילות מאי ביי אלי . שולחים לי SMS ראשון לידע אותי . שמחר אקבל עוד SMS איפו החבילה נימצא . ואני קופץ ומקבל אותה . כול החבילות היגיעו בזמן . על אחת הייתי צריך לשלם מכם 800 ש"ח ושילמתי .
כמו שכתב לך הגולש . בקש משכן . ובפעם הבא אתה תעזור לו .
שרות משביע אתה כותב מגזים

קודם כל לא ברור למה אתה כותב לי בלשון זכר

לא נורא, קורה שמגיבים בלי לקרוא ממש את ההודעה.
דבר שני אם היה מי שיכול לעזור לי הייתי עושה את זה.
ובזלזול כזה כמו שנתקלתי בו מצד דואר ישראל לא נתקלתי בחיים וכבר קרה לי שקיבלתי שירות גרוע מכל מיני גורמים אבל דואר ישראל עולה על כולם.

משתתף בצערך

כול אחד והמזל שלו . אצל אחד המרק מר אצל אחר המרק דל (פיתגם באדיש) .
קרה לך אסון. לא קיבלתה שרות מעולה
ליפני כ20 שנה חיפשתי כתובת בירושלים . הייה לי רכב . אז לא הייה ווייז . ניגשתי לנהג מונית אמרתי לו . סע לכתובת הזו אני אחרך נוסע. ושילמתי לו עבור הטירחה
חשוב לך החבילה . שלם לנהג מונית יביא לך את החבילה מיד . כך עשה חבר שלי . מחיפה . הייה צריך דחוף חבילה מת"א . חייג לתחנת מונית בת"א אמר לנהג סע לX תביא לי חבילה לחיפה . ושילם לו עבור הנסיע המלאה . זה שכתבתה כאן סיפור עצוב . לא יתן כלום לאף אחד

את יכולה לחסוך מעצמך את התגובות הבאות

אם את לא מסוגלת לנהל דיון כמו שצריך עדיף שתוותרי.
זאת ההודעה האחרונה שלך שאני מתייחסת אליה.

גליגלי6

New member
נטע אני לא יודעת אם לצחוק כשאת כותבת לעצמך :) אותי זה מצחיק

אז אולי תגלי לי כבר אם זאת בדיחה..

פשוט מאוד

פעמיים "הטכנאי קרמר" פנה אליי בלשון זכר (בנוסף לזה שהוא כתב בגסות ובצורה מגעילה) אז הגבתי לו בהתאם. הוא כתב לי בלשון זכר, אני הגבתי לו בלשון נקבה.
מעבר לזה כאמור לא מתכוונת יותר להתייחס אליו

גליגלי6

New member
גם אלי הוא התייחס פעם

בצורה מחרידה. טוב אנחנו חיים בישראל לא בהולנד..יש אנשים שלא מבינים שמאחורי שם באינטרנט עומד אדם..
&nbsp
That is Israel

תגיד . יש דבר טוב במדינה

שהציבור מרוצה ממנו? אין, על כול דבר מקטרים . הרי אנחנו עובדים. בבנק,בדואר. בצבא. בעריה. במס הכנסה. בביטוח לאומי. בבתי אבות ,בבתי ספר , כולם זה אנחנו .
סתם מקטרים

גליגלי6

New member
נכון אתה צודק. הכל טוב כאן

יוקר המחיה, השחיתות, פערי השכר, העוני, האלימות, הטימטום ועוד..
&nbsp
הכל פורח כאן במיוחד דואר ישראל

ליפני שעה קיבלתי . הודעת SMS

שהיגיע חבילה אלי . ביגלל גודלה . אקבל מחר הודע איפו לקבל אותה . באיזה סניף
ביום ג עובדים עד 8 בערב

SicTransit

Active member
לא, הוא לא היחיד

אני רואה שינוי רציני בהחלט, ובתקופה האחרונה הדואר מתנהל בצורה משביעת רצון, לפחות לטעמי. הזמנת תור באינטרנט ושעות פתיחה עד 20:00 בכמה ימים בשבוע שיפרו ביותר את חוויית הלקוח שלי.

גם אני מרוצה

במיוחד מאז שהוסיפו אפשרות להזמין תור מראש וחסכו לי את כל העמידה בתור והאריכו את שעות הפעילות לשעות הערב המאוחרות.

למעלה