פינת הנוסטלגיה.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה נוח יותר משקיות רב פעמיות?

היתרון העצום (בעיניי) לשקיות הרב פעמיות הוא שלרוב הידיות שלהן גדולות דיין ולפיכך מאפשרות תלייה על הכתף. זה גם מפנה את כפות הידיים (לכל דבר, בפרט לנשיאה של שקיות נוספות במידת הצורך) ובעיקר לא מעמיס על שרירי הידיים ועל מפרקי כף היד.

הידיות של שקיות רבפעמיות ארוכות מידי

כאשר אני מכניסה לסל מצרכים, הסל משתפשף באדמה כי הידיות ארוכות מידי. ממש מעצבן. אני לא אשה גבוהת קומה ועוד לא נתקלתי בסל רבפעמי עם ידיות קצרות.

trilliane

Well-known member
מנהל
בדיוק! לכן הן מאפשרות תלייה על הכתף במקום החזקה ביד

כשתולים על הכתף קל יותר לשאת משקל כבד בלי לאמץ את שרירי הזרועות, בלי לצבוט את האצבעות או ליצור לחץ על שורש כף היד (באמת אין צורך, אני גם ככה יותר מדי שעות מול המחשב
) וכמובן – הידיים נשארות פנויות (למשל להחזיק את המפתח).

SicTransit

Active member
המחיר בשווקים זול יותר

50 ש"ח הוא מחיר גבוה מאד עבור סל כזה. בת"א אפשר לקנות אותו ב 15 ש"ח למשל כאן. (המשלוח עולה עוד 20 ש"ח, אבל יש אפשרות לאיסוף עצמי בכרמיאל).

אין כמו הסלים הרב פעמים של איקאה

עולים כמה שקלים בקופה ומחזיקים לנצח.
&nbsp
אפילו מבטיחים שיחליפו אם ייתבלה - עוד לא הייתי צריך לבדוק

רוב הזמן נח

Well-known member
יש עגלות שוק

למשל
http://o-m.co.il/1875-עגלת-שוק-מתקפלת-רשת-מתכת-עד-40-קג-דגם-9483.html

או
https://www.topshops.co.il/product.asp?productid=708

אולי יש רשתות או סניפים שלא יתנו להיכנס עם עגלה במיוחד מהסוג השני שאי אפשר לראות מה יש בה.

לא הבנתי למה עד עכשיו לא יצרו עגלה מהסוג השני עם סל בסגנון העגלה הראשונה או סתם פלסטיק עם מרווחים שאפשר לראות מבחוץ מה יש בעגלה או אפילו ניילון קשיח שקוף.

שאני הולך לסופר לקנות שישית מים מינרלים אני תמיד מגיע עם עגלה (בסגנון שבלינק השני)
ועד עכשיו לא היו לי בעיות להיכנס לסניף.

רוני1955

Active member
זה נראה לך?

כשמגיעים לקופה, צריך להתכופף מאד להוצאת המוצרים, ואחר כך להעלות עגלה מלאה, גדושה וכבדה לאוטו? נו, באמת.....

ספוקי

New member
הזכיר לי תמונה שראיתי כשנכנס חוק השקיות

מצאתי לך עגלה גדולה ומרווחת ב-5 שקלים בלבד.

נ.ב כמה עולה להתקין מעלון נכים ברכב?

רוב הזמן נח

Well-known member
זה הרבה יותר נוח מסחיבת סל

ראית היום סבתות שסוחבות סלים כאלה?
אולי לפני 15 שנה היית רואה. היום משתמשים בעגלות.

רוני1955

Active member
המשך

אני אתאר לך את הקניות בסופר: אתה מחנה את הרכב, לוקח מטבע של 5 שקלים ולוקח עגלת קניות. בתוך העגלה הנ"ל אתה שם את הסלים. קונה מה שצריך, מגיע לקופה. מעביר למסוע את המצרכים, עובר לצד השני עם העגלה הריקה, ומכניס את המצרכים לסלים שנמצאים בתוך העגלה. מסיע את העגךה לרכב, מעביר את הסלים לרכב, מחזיר את העגלה למקומה, ולא שוכח לקחת את המטבע ששמת קודם. מתי בדיוק היה קטע שהיה נוח להשתמש בעגלת השוק שהצעת?
עגלת השוק, כשמה כן היא. לשוק. שם אתה עובר מבסטה לבסטה, קונה בכל מקום בצורה נפרדת, שם שקיות בעגלת השוק, וממשיך הלאה. כשהקניות מסתיימות, הולך איתה לרכב, ושם או שמעמיס את כולה במכה אחת או שמעביר לסלים שנמצאים ברכב.

רוב הזמן נח

Well-known member
אז אתה משתמש בעגלה אחרת...

כזאת עם מנוע.

אבל מי שהולך לסופר ליד הבית שלו ברגל
, יותר נוח לקחת את העגלה הזאת מלסחוב סלים.

למעלה