תלונה על חשמלאי

EFRATI728

New member
תלונה על חשמלאי

שלום רב
אתמול הגיע לביתי בלילה חשמלאי שלקח לי הרבה יותר כסף ממה שהיה צריך,אבל ניצל את הסיטואציה והמצוקה בה הייתי לבד בבית עם ילדה נכה ללא חשמל בעלטה,ואני ידעתי שהוא גונב אותי,אבל מה שראיתי לנגד עיני זה רק חימום הבית והדוד שאוכל לקלח את הילדה לפני השנה.
אני רוצה להגיש נגדו תלונה איפה אני עושה זאת:
במועצה לצרכנות או בפניות הציבור במשרד המסחר והכלכלה.?

אין גוף כזה

שאפשר להגיש בו תלונה על חשמלאים. אם הוא עובד ללא רישיון של חשמלאי אפשר להגיש תלונה במשרד הכלכלה בנושא הרישיון. אם זה עניין של מחלוקת על תשלום, בתור בעל עסק עצמאי אין מחיר שמחייב אותו, יש רק המלצות ואת מבחינתך יכולה לפנות לחשמלאי אחר ולא חייבת לקחת דווקא אותו.

שרי 55510

New member
בשישי בלילה אלה שעות לא רגילות,לבעלי מקצוע,ודורשים מחיר כפול

גם אינסטלטור שהגיע אליי לפני חודשיים,ביום שישי בערב,
כשצנור התפוצץ אצלינו והדירה הוצפה במים, הוא אמר לי בטלפון ,
שזה יהיה תיקון במחיר גבוה מיום עבודה רגיל, כי בשישי בערב,זו לא שעת עבודתו הרגילה.
וגם אין הרבה בעלי מקצוע שיסכימו להגיע בשישי בערב, לכן מגיע לו שיתוגמל בהתאם.

EFRATI728

New member
אוקיי

אבל לא אמורים להוריד את סכום תעריף השבת מעלות התיקון.?

EFRATI728

New member
לא היה חשמל בכלל בבית

הוא פתח את הארון חשמל כדי לראות מה מקצר,עשה סיבוב קצר בבית לבדוק וגילה שזה היה ההכנה למדיח מתחת לכיור.הוא ביטל את השקע הזה לחלוטין,ואחכ גם החליף בין שני חוטים שאחד היה 10 אמפר והשני 16 משהו שגם קיצר לי לעיתים.החליף לי שקע חשמל בחדר כביסה וזהו.לקח 1404 שח כולל מעמ על עבודה של רבע שעה. (400 ש"ח מתוך זה תעריף שבת-הוא לא אמור להוריד את זה מסכום התיקון?)

באמת מוגזם אבל.........

אני הגעתי פעם לשופט על תלונה של עורך דין . שלקח לי המון על כתיבת מיכתב
השופט ענה לי הייתה צריך לעשות סקר שוק . השוק פתוח חופשי .

אין הרבה מה לעשות . רק בית מישפט יכול להחריאח אותו להחזיר כסף . וזה סיפור ארוך . רק לו יש סמכות
שבוע טוב

3תיתי

New member
קודם כל, האם לא שאלת מה יהיה המחיר

לפני שהתחיל בעבודה? ומדוע שיקזז את סכום השבת? להפך, כבר בא, כבר שילמת תעריף שבת, חסך לך ביקור נוסף בתשלום. כל ביקור עולה כסף. גם לא בשבת.

ophers1

New member
תפרסמי את צילום הקבלה בפייסבוק -תתראי בפניו שזה מה שתעשי

לאחר פרסום כזה הוא לא יראה לקוחות במשך שנתיים
ותבקשי מכולם לשתף.
המחיר ממש גבוהה,אני חשמלאי ועל עבודה כפי שתארת ביום שישי בערב
לא יותר מ800 שקל שגם זה יקר אבל ניחה .
זה ממש יקר וניצול.

למעלה