שלום :) שאלה מוזרה לאיש המזגנים פה..

shaharc1

New member
שלום :) שאלה מוזרה לאיש המזגנים פה..

התקנתי בבית שני מזגנים, אחד מיני מרכזי לסלון ולמטבח ואחד מיני מרכזי אינוורטר לחדרים. שניהם של תדיראן. המזגנים מותקנים כשבועיים.
בשבת בצהריים, התחיל צפצוף רציף שעלול לגרום לאשפוז של בן אדם, בחיפוש המקור שלו הגענו לאחד החדרים והבנו שזה נשמע מהתעלה של המזגן, במקביל אורות הפיקוד של החדר לא דלקו.
עד כאן אולי אין משהו מוזר.. מה שמוזר הוא שגם כשניתקנו את החשמל מהמזגן הצפצוף ממשיך ולא פוסק!
אני אובדת עצות, דיברתי עם תדיראן אתמול שאמרו שלא יכול להיות שמשהו לא מחובר לחשמל וימשיך להרעיש אבל יחזרו אלי(עדיין מחכה)
אולי תוכל לעזור לי להבין מה קורה לי שם ואיך לפתור את זה?
(הילד ישן איתי במקום בחדר שלו, זה עד כדי כך דחוף :()

shaharc1

New member
ניסיתי :) או שהמספר לא נכון..

או שטעיתי בהבנת השם שלך..
בכל מקרה אמרו לי טעות ;)

shaharc1

New member
לצערי לא עזר :( אבל ממש תודה על המענה המהיר!

הורדנו את החשמל אחד אחד, ולסיום הורדנו את החשמל מהבית כולו לגמרי. כלום.. הצפצוף בשלו..
היום יגיע אלי מי שהתקין את המזגנים וינסה להבין מה הבעיה, אם תישלל בעיה במזגן מה שנשאר זה משהו שקשור כנראה לגלאי העשן.. למרות שהצפצוף נשמע מתוך התעלה.

dino_din

New member
פרסמו כתבה על נחש אנקונדה

שניסה לטרוף תינוק ובסוף בלע את הצעצוע המצפצף שלו וברח...
&nbsp
עדיין לא מצאו אותו...

shaharc1

New member
זה לא מצחיק זה עינוי

puptits

New member
זה משהו על בטריה....ייתכן בהחלט וזה הגלאי

קל וחומר אם הורידו שאלטר חשמל ראשי והצפצוף ממשיך...

shaharc1

New member
עדכון מביך, אכזבה מתדיראן אבל המלצה על איש המיזוג.

אז לא נעים לעדכן אבל הבטחתי.. אתמול הגיע אלי מי שהתקין את המזגנים. חיטט, חיפש, פירק, גם אחרי שהבין שזה לא המזגן המשיך לחפש בגבס, בגלאי עשן, במה לא..
בסופו של דבר הוא מצא טלפון צעצוע בתוך האופניים של הילד.. טלפון מטופש שאלוהים יודע איך לא נגמרה לו הסוללה במשך שלושה ימים רצופים. ברגע שהוא שלף אותו השקט חזר לבית ואני הרגשתי הכי מפגרת בעולם.
לסיכום האירוע ההזוי הזה, נשאר לי רק להתאכזב מתדיראן, שהתקשרתי אליהם עם הבעיה ביום ראשון, הבטיחו לי שיחזרו אלי ועד עכשיו אף אחד מטעמם לא חזר.
ולהודות לאיש המזגנים (חברת סופר-מזוג מצופית), שהגיע, לא צייץ כשהתברר שהגיע סתם בגלל טמטום שלי ואפילו לא צחק עלי (אבל זה נראה לי שהתאפק ;))

למעלה