מנסה את מזלי כאן - ציוד החלקה על הקרח

Nemesis001

New member
מנסה את מזלי כאן - ציוד החלקה על הקרח

מישהו יודע להמליץ על חנות מקצועית ובעלת מחירים טובים לציוד החלקה על הקרח?
לחלופין, גם חנות בחו"ל בעלת מחירים טובים ושילוח לארץ באה בחשבון.

תודה.

trilliane

Well-known member
מנהל
בארץ יש חנות ב"אייס פיקס" בחולון:

http://icepeaks.co.il/?page_id=23
לא הייתי בה (עד היום הגעתי לשם רק בשעות שבהן היא הייתה סגורה).
&nbsp
בחו"ל אני יכולה להמליץ על Inline Warehouse – יש להם חנות ייעודית לקרח (בה לא קניתי) אבל הם עוסקים יותר בציוד הוקי, אז השאלה מה אתה בדיוק צריך.
http://www.icewarehouse.com/

Nemesis001

New member
תודה, שם הייתי

צריך שני זוגות נעלי החלקה (לא הוקי).
הנעליים שהציעו Edea Overture זולות משמעותית באירופה. אז אני מנסה למצוא חנות מעט זולה יותר בארץ אם יש, או חנות אונליין שמוכרת אותן. בארהב גם יקר משום מה, באירופה לא מצאתי בינתיים חנות שמורידה את המעמ המקומי ושולחת במחיר סביר.

trilliane

Well-known member
מנהל
אם כך חבל שלא ציינת זאת מלכתחילה...

איני מכירה אף חנות אחרת בישראל לציוד החלקה על הקרח (גם אין כאן ממש זירות החלקה רציניות...). אני יודעת שבמרכז קנדה אין; כששאלתי שם, הפנו אותי לחולון.
&nbsp
מניסיוני ציוד ספורט מקצועי שמיובא לארץ די יקר, לא הייתי מפתחת ציפיות למצוא מציאות (אלא אם מחפשים יד שנייה). אבל אם אתה מרוצה מהחברה ויודע בדיוק את המידה הנחוצה, אפשר להזמין מחו"ל. גם זה לא בהכרח זול, אבל בחו"ל אפשר לפעמים ליפול על מבצעים שווים באמת.
&nbsp
אמזון בריטניה שולחת לישראל ללא מע"מ, אבל הזמנתי ממנה בעבר רק מוצרי מדיה (תקליטורים, ספרים) אין לי מושג אם היא שולחת לישראל מוצרים אחרים, וגם בשיטת "גלובל שיפינג" זה עובד קצת אחרת.
&nbsp
נסה לחפש חנויות בגרמניה, יש חנויות גרמניות ששולחות ללא מע"מ (לא מכירה לציוד החלקה, אלא לדברים אחרים).

Nemesis001

New member
באמאזון לצערי אין

אחרת הייתי מזמין בכיף.
יש להם רק כל מני חברות לא ידועות. דברים מוכרים יותר רק מוכרים צד ג' דרך אמאזון לצערי.
תודה בכל אופן.

dani666

New member
תבדוק ב*כל* אתרי אמזון. המצאי לא זהה ומה שאחת לא ...

.. שולחת לארץ השניה כן שולחת לארץ. וגם המחירים לא זהים.
כל אתר הוא עצמאי מבחינת מחירים ותנאים אבל רישום - מספיק רק אחד.

יתרונות נוספים של אמזון זה השירות, ההורדה האוטומטית של מע'מ אם יש והצגת מחיר סופי אצלך בדלת בבית.

amazon.com - אמריקאיי.
amazon.co.uk - בריטי.
amazon.de - גרמני.
וכן הלאה - 13 אתרים.

כמעט בתחתית דף הכניסה תמצא שורה של לינקים לחנויות השונות.

ספוקי

New member
תבדוק באייס מול באילת

יש להם מרכז החלקה על הקרח עם חוגים. אני רואה שהמתאמנים / מתאמנות משתמשים בנעלי החלקה פרטיות ולא באלו של ההשכרה.
כאמור לא יודע מחירים. על הנייר זה צריך להיות ללא מע"מ, אבל באילת כמו באילת הנושא הזה גמיש....

Nemesis001

New member
תודה, אתקשר

אם המחיר שונה מהותית, ייתכן ושווה לתת גיחה בשביל 2 זוגות נעליים.

trilliane

Well-known member
מנהל
כמה שונה מהותית הוא יכול להיות? גיחה לאילת = מאות שקלים

בנסיעה או בטיסה... (אלא אם אתה גם ככה גר בסביבה ואז מפתיע שלא ציינת זאת בעצמך).

Nemesis001

New member
ברכב ליסינג זול מאוד

אפשר לשלב עם איזה סוף שבוע שם.
אבל בכל מקרה נראה שלא רלוונטי, התקשרתי אליהם ואמרו בפליאה - חנות? אין לנו שום חנות לציוד החלקה. :(

trilliane

Well-known member
מנהל
רק הזמן והלינה כבר עולים יותר... אלא אם אתה בלאו הכי שם

בלי קשר או שאתה רוצה להגיע לאילת בכל מקרה. אם זה לא המצב, ההפרש במחיר סופ"ש באילת לעומת סופ"ש במקומות אחרים בארץ יהיה גדול מההפרש שהיית משיג על הנעליים... אגב, לא מפתיע אותי שאין להם חנות, למיטב ידיעתי החנות בחולון היא היחידה בישראל.
&nbsp
ואמנם ציוד החלקה אינו זול, אבל זו השקעה ראשונית לציוד לטווח ארוך, בסופו של דבר העלויות השוטפות כבר גבוהות יותר... כניסה לזירת החלקה עולה כמה עשרות שקלים בכל פעם, אם מוסיפים על כך הדרכה/קורסים זה כבר מאות שקלים... ומדי פעם צריך להשחיז סכינים (בחולון גובים 50 ש"ח להשחזה, לפי השלט שתלוי שם).
&nbsp
לדעתי חפש עוד קצת בגוגל, נסה גם את חצי הכדור הדרומי (באוסטרליה כרגע קיץ, אם כי המשלוחים משם לא זולים). שווה אולי לבדוק גם בקנדה, הם חזקים מאוד בענפי הקרח והשלג, וקנה במחיר הטוב ביותר שתמצא, גם אם לא יורידו את המע"מ או המשלוח יקר. אם המחיר הסופי משתלם יותר מבישראל, זה מה שחשוב בשורה התחתונה. אם ההפרש לא גדול כבר הייתי קונה בארץ, לחסוך את זמן ההמתנה ובעיקר כדי שתהיה לי קצת אחריות במקרה של בעיה.
&nbsp
אגב, אם יש לך גלגיליות להב (רולר בליידס) ללא שימוש (או בשימוש מועט*) עם מרכב (פריים) סטנדרטי ולא ארוך (גלגלים של 80 מ"מ לכל היותר) אפשר להזמין מסין להבים שמתחברים במקום הגלגלים, זה ממש זול (פחות מ-$20).
* לא הייתי מנצלת לשם כך זוג בשימוש שוטף כי זו די התעסקות לפרק ולהרכיב.

Nemesis001

New member
ברור - אבל זה תמיד תירוץ טוב לחופשה קצרה

כל מה שראיתי מארה"ב וקנדה יוצא יקר למדי. משום מה המחיר נטו יקר יותר מאשר המחיר בגרמניה/אנגליה שכוללים את המע"מ המקומי (19/20) אחוז. אוסטרליה סביר יותר אבל לא מצאתי מישהו ששולח.
&nbsp
גלגליות מעולם לא היו לי.
אמנם הפרש העלות אולי 300 ש"ח לזוג מתגמד לעומת ההוצאה על שיעורים וכניסה לאולם, אבל גם זה לא גדל על העצים.
&nbsp
בסופו של דבר ככל הנראה פשוט אלך ואקנה, גם אחסוך את הסיכון של מידה לא מתאימה בדיוק. סתם אני כועס על עצמי שלא חשבתי לקנות לעצמי לפחות לפני שלושה שבועות כשהייתי בגרמניה.

trilliane

Well-known member
מנהל
חייבים למדוד ולנסות לפני הקנייה, התאמת המידה היא קריטית

הנעל חייבת לשבת היטב על הרגל אבל לא ללחוץ. נעל קטנה מדי תגרום לך לסבול מכאבים; נעל גדולה מדי תביא לאי יציבות, קריסה ובעיות אחרות. אם אתה טס הרבה לחו"ל נצל את הביקור הבא... זה יחסוך לך גם את תשלום המע"מ בישראל (בהנחה שהנעליים עולות יותר מ-$75, ונעליים טובות עולות יותר).

Nemesis001

New member
את הראשונות כבר נקנה כאן אני מניח

לא משתלם לסבול כמה חודשים עם הנעליים הזוועתיות שמחלקים שם.

trilliane

Well-known member
מנהל
אכן, אם הכוונה להירשם לקורס, זה בהחלט שיקול הגיוני

אבל אם לא בטוחים שזה מתאים כדאי לנסות בכל זאת (עם הנעליים מההשכרה). בפרט במקרה של ילדים, אם לא ברור עד כמה הם רציניים. לפעמים הם נורא מתלהבים ממשהו ואז קונים להם ומהר מאוד ההתלהבות דועכת ונשארים עם ציוד יקר... ואז מנסים למכור אותו ביד2 (ניסית לבדוק אם מוכרים שם?). עוד בעיה עם ילדים (שלא באשמתם, כמובן) היא מידת הנעל המשתנה (מה שגם כן גורם להורים לנסות למכור יד שנייה אחרי שהילדים גדלו). ברולרים יש נעליים מתכווננות לילדים, לא חושבת שזה קיים לקרח (אולי להוקי).

Nemesis001

New member
כבר רשומים - וזה לא עבור הילדים :)

לצערי ביד 2 אין שום דבר במידות שלנו.

תודה.

רזאי

New member
מהן המידות שלכם?

הבן שלי החליק מאוד ברצינות, עד שהחלטנו לקנות לו נעליים משלו. גרנו אז בארה"ב, והנעליים היו מאוד יקרות. כמו מתבגר קלאסי, הוא הפסיק להחליק שבועיים אחרי שקנינו את הנעליים.
הבאנו אותן איתנו בקונטיינר, והן שוכבות איפהשהו בבית. אם אתם מעוניינים, אני אחפש.

Nemesis001

New member
43 עבור גבר ו-39 עבור האישה

אם במקרה משהו מתאים, נשמח לדעת :)

תודה,

למעלה