חברות אמינות שמציעות שירות לחצן מצוקה?

Borisyo

Member
חברות אמינות שמציעות שירות לחצן מצוקה?

שלום,

אנחנו בקופת חולים מכבי שהכן מציעה אפשרות להפנות לבית חולים באישור אחות במוקד ותלוי במצב, גם באמבולנס. אבל יש בעיה כי נדרשים צעדים בשביל לקבל סיוע כגון: לחייג, להמתין והכי חשוב לדבר בעברית שאמא לא יכולה.

שמעתי על חברות "שחל", "נטלי" ו-"מגן דוד אדום". על "שחל" לא קראתי אבל קראתי מאמר לא נעים בחדשות על "נטלי" שגם קיבלנו מהם שיחות מכירה בעבר. היו תגובות מאנשים והם אמרו שעדיף כבר על מגן דוד אדום מעל חברות הנ"ל כי למרות שהם לא מושלמים, הם לא רשלנים חוסכים על חשבון בריאות לקוחות.

שמעתי על "יד שרה" שאם הבנתי נכון מציעים שירות ללא תשלום לאזרחים ותיקים אבל בתנאי שבן אדם גר לבד.

האם יצא למישהו לחווה באחת (או יותר) מחברות שהוזכרו פה ואיך היה שירות? יש מצב שאחת מהם מעסיקה עובדים דוברי רוסית?

תודה!

jen711

New member
סבתא שלי קיבלה לחצן בחינם

מהקרן לידידות.
השתמשנו בזה כמה פעמים כדי להזעיק מישהו כשהיא הרגישה ממש רע.
הגיעו מהר והיא קיבלה טיפול בלי פינוי לבית חולים אבל אני יודעת שהם גם מפנים לבית חולים אם צריך.
היא העדיפה לקבל טיפול בבית ולראות האם זה יעזור במקום להתפנות ישירות לבית חולים.
אני לא זוכרת שהיו שם דוברי רוסית.

מצרפת קישור לעמותת "רעות אשל"...

יש שם קישור לזכאות ללחצני מצוקה חינם, ומידע נוסף.
אם לא מצאת את המידע הנחוץ בקישור, ממליצה מאוד
להתקשר ישירות לעמותת רעות אשל... הם תמכו וסיפקו
לי את כל המידע הנחוץ לי כשעזרתי להורי בזקנתם.
בהצלחה.

http://www.reutheshel.org.il/מי-זכאי-ללחצן-מצוקה-10/

החתולית

New member
לאמא שלי היה לחצן מצוקה של נטלי

היא השתמשה בו לפני כמה שנים כאשר לקתה באירוע מוחי. הטיפול היה מצויין, זריז ומקצועי.

avinoam76

New member
לא מכירה את החברות שציינת אבל

יש את האפליקציה של מד"א, my mda, שיכולה לשמש אתכם כסוג של לחצן מצוקה... בלי יותר מדי המתנה...

SicTransit

Active member
לאבא שלי היה לחצן של שח"ל

והשרות היה טוב, כלומר הם הגיעו מהר כשהוא נזקק להם וגם ענו מהר ללחיצות שנעשו מדי פעם כדי לוודא את מהירות התגובה. אלא שזה היה לפני כעשר שנים, כך שקשה ללמוד מזה על המצב היום.

למעלה