אני ממתין וממתין והמזנון לא בא- מה ניתן לעשות

winker21

New member
אני ממתין וממתין והמזנון לא בא- מה ניתן לעשות

התיעצות
בתחילת חודש יולי רכשתי מזנון ושולחן והובטח לי משלוח לאחר 14 ימי עסקים. את הפריטים קיבלתי לאחר חודש ולא במידות ובטיב שהזמנתי.
לא הייתי מוכן לקבל את הפריטים , ואז בעל החנות אמר שהוא לא רוצה שאשר בחג ללא מזנון ושולחן ולאחר החג ישלח לי סט חדש ללא עלות. הסכמתי, וישר לקחתי את הקבלה ונסעי לחנות ששם הוא חתם על הקבלה שהוא צריך לספק מזנון ושולחן חלופי.
עבר שבוע ועברו שבועיים , וכל יום מחר ומחר עוד יומיים ... וביום שלישי לפני כשבוע וחצי קיבלתי טלפון מהנגר שאומר שהמזנון יהיה מוכן בחמישי..אבל יספק אותו ביום ראשון. ביום ראשון קיבלתי טלפון שזה לא מוכן , אבל יהיה מוכן בשני, אבל מכיוון שדחו את המשלוחים של יום שני אקבל בשלישי. יום שלישי דממה , רביעי קיבלתי טלפון שאקבל בחמישי , אז ביקשתי בשעות הערב. וביום חמישי בערב , בסביבות שמונה קיבלתי את הטלפון מהמוביל שהוא לא יכול להגיע ולכן יגיע מחר. אז אמרתי שביום שישי אני לא יכול... ואיידע אותו מתי ואם אני בכלל רוצה את המזנון.

לסיכום, תקופה של 4 חודשים שבה אני יושב עם מזנון ושולחן ששונים מההזמנה, מזנון לא במידות ושולחן באיכות שוננה ממה שראיתי בחנות.
שאלתי , היא מה אפשר לעשות ?
לתבוע ? לחכות ליום המיוחל שיגיע מה שהזמנתי ? להחזיר את המזנון ,לדרוש את הכסף ולתבוע ?
מה אני יכול להשיג מתביעה כזו ?
וחשוב לציין שהחנות מבחינתה לא הציע שום פיצוי. זה שהם נתנו לי סלון אני צריך להגיד תודה
מה אתם אומרים

למעלה