השיטות של סטימצקי

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
השיטות של סטימצקי

ברשת ב' ברדיו שודרה אתמול פרסומת למועדון לקוחות סטימצקי ונאמר בה שעד סוף השבוע ניתן להצטרף למועדון במחיר 6 שקלים.
היום גובים בחנויות הרשת 29 שקלים עבור ההצטרפות
בשיחה עם שרות לקוחות של סטימצקי נאמר שהמבצע היה עד ה 15/11 וזו טעות של המפרסם, הם לא יכלו להפנותני למפרסם שטעה.
-
שיטה מעניינת למשוך לקוחות

SicTransit

Active member
גם אם זאת טעות תמימה

סטימצקי היו צריכים לכבד את מה שנאמר, ואם יש להם טענות למפרסם הם היו צריכים לפתור אותן ביניהם. אף פעם לא אהבתי את הרשת הדורסנית הזאת, ואני אוהב אותם קצת פחות כעת.

G Gabi

Member
תכול להגיש תביעה קטנה עם בקשה לפיצוי לדוגמא עד 10,000 ש"ח

לפי דבריך, ייתכן ויש כאן הפרה של סעיף בחוק הגנת הצרכן (כמדומני 17 או 17א, עצלן מידי לבדוק עכשיו).
אחד תתי-הסעיפים של 31א מעניק לצרכן את הזכות להגיש תביעה בעניין ובקשה לפיצוי של עד 10,000 ש"ח ללא הוכחת נזק.
אם תרכוש מנוי,פנה קודם לבית העסק בכתב בדרישה להחזר של הגביה העודפת. במידה והעסק יסרב, הגש תביעה.
&nbsp
אגב, מחיר המנוי באתר האינטרנט שלהם עוד על 24.90 ש"ח...
http://www.steimatzky.co.il/Steimatzky/pages/Product.aspx?ProductID=158000001

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
את עדיין יכולה לפנות אליהם בעניין זה

דרך קיר הפייסבוק שלהם
להדגיש שהפרסומת אתמול ברשת ב' היתה שהמבצע עד סוף השבוע ואת מבקשת שיטפלו בבעיה

trilliane

Well-known member
מנהל
אני אישית לא

ראשית, כי אין לי חשבון פייסוק פעיל; שנית, כי לא שמעתי את הפרסומת ואני לא יכולה להתייחס למידע שלא נחשפתי אליו בעצמי.

SicTransit

Active member
ללא ספק, מסקנה הגיונית מהאשכול הזה

מי שלא מבין איך התאגידים מרשים לעצמם להתנהג כמקובל במחוזותינו יכול אולי לקבל כאן רמז.

נומלה

New member
בלי כוונה

ניצלתי כמה דקות פנויות לקנות ספרים והמוכרת הציעה לי.

קרייטיב

New member
מעניין, כי כמה תגובות למעלה הגיבו שהצליחו להצטרף ב6₪

אם זה עדיין תקף, גם אני רוצה

&nbsp

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
בסוף הסתדר

פניתי לשרות לקוחות שלהם טלפונית -נדחייתי
פניתי דרך הפייסבוק שלהם - ביקשו מספר טלפון לצורך התקשרות - לא התקשרו.
העלייתי תמיהה בקשר לאי החזרה - והם חזרו (או משום שלוקח זמן לחזור או משום שהבינו שזה מתחיל להתפרסם) - שאלו לאיזו חנות שלהם אני רוצה לגשת וכשהגעתי אליה הבוקר ישר נשאלתי אם אני איתן - עשו לי חברות לשנתיים (מי שהיה חבר בעבר יכול להצטרף לשנתיים) ב 12 ש"ח.

avinoam76

New member
לפי דעתי יש חוק

שאומר שמה שמופיע בפרסומת על כל סוגיה, על התוית, או על המדבקה על המדף... זה אמור להיות המחיר גם אם מישהו "התבלבל".
&nbsp
&nbsp

למעלה