מוצרי חשמל-תנור אלקטרולוקס 3 זכוכיות בזאפ חווד שליליות בגלל

מוצרי חשמל-תנור אלקטרולוקס 3 זכוכיות בזאפ חווד שליליות בגלל

זכוכית מתנפצת, מכירים? ישנן המלצות על חברה זו או אחרות? האם במכונות כביסה פתח קדמי הם מומלצים? גם אם מיוצר במזרח אירופה?

שאלה נוספת בבקשה..ראיתי מקררי סמסונג המיוצרים בקוראה ואחרים בסין? אלה דגמים שונים? יש עדיפות?
תודה!

נשמח להמלצות/הערות...בנתיים ראיתי

שיש המלצות על התנור עליו שאלתי של אלקטרולוקב 5054 על אף כמה דיווחים מפחידים של התנפצות זכוכית..

במסגרת בדיקה לבני רכישה...
האם יש המלצה על מקרר סמסונג דלת ליד דלת דגם rsa1stsl (לא NTSL)? לא מצאתי התייחסות בזאפ הוא אינוורטר571 ליטר? הוא זול יחסית
אשמח להמלצה למכונת כביסה פתח קדמי 7 ליטר יש חיבור לביוב אז לא צריכים קונדנסור, מדיח אינטגרלי מלא- שמעתם על בוש SMV 40E 70IL , יש משהו מומלץ פחות יקר....?...
ומייבש פתח קדמי, חשבנו על 7 קג אבל אני רואה המלצות על 8, אשמח להמלצות על חברות טובות
תודה רבה!נשמח למענה, רוצים לנצל את ההנחות של החגים....

APRSMO N

New member
אני קניתי תנור אפיה בקו, מאוד מאוד מרוצה.

יותר מסימנס שהיה לי בעבר ועוד.

תודה,יש עוד המלצות ליתר מכשירי החשמל?

סמסונג דלת ליד דלת דגם rsa1stsl (לא NTSL)?
מכונת כביסה עם פתח קדמי ומייבש?
מדיח אינטרגרלי מלא טוב ופחות יקר מבוש SMV 40E 70IL?
תודה!!

3תיתי

New member
אני מרוצה ממכונת הכביסה שלי

LG 8 ק"ג, ומייבש עם חיישנים אמיתיים (!!!) של אלקטרולוקס 7 ק"ג.

3תיתי

New member
לגבי תנור אפיה

אנחנו משתמשים ב"טוסטר אובן" (אין באמת דבר כזה!, מה זה "טוסטר אובן"?) גדול. מבחינת בידוד, אני משערת שהרבה פחות טוב מתנורים נטולי ה"טוסטר". מבחינת ביצועים- סביר לחלוטין. אני לא אופה בו מרנגים וכו', ובשביל פיצות, פוקאצ'ות ועוגות פשוטות, הוא אחלה. עלה 500 שקלים. התקלקל פעם אחת בתוך האחריות ותוקן, ופעם התקלקל לו הטיימר, וקנינו טיימר בגרושים באי-ביי. בשביל המחיר, הוא נותן לנו תמורה מצויינת. יש בו גם גריל, אבל אף פעם לא השתמשנו. צמחונים.

למישהו יש ניסיון עם מקרר סייד בי סייד סמסונג?

זה משנה אם יוצר בסין לעומת דרום קוריאה? (מניחה שכן...)

למעלה