מכון כושר - שיטת מצליח....

מכון כושר - שיטת מצליח....

אשמח לדעתכם / ידיעתכם :) -
מכון כושר העובד בשיטת מצליח -
על פי התמקחות. דורש מחיר שונה
ממנויים ותיקים / חדשים ועוד - על פי
כושר ההתמקחות.
האם יש לכך מגבלה חוקית כלשהי ?

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
אין מגבלה חוקית

גם הבנקים, חברות הביטוח, שרברבים, רופאים, מורים - ואפילו שופטים בבתי המשפט - עובדים בשיטה הזאת.

תודה...

אהבתי את ה"ואפילו שופטים בבתי המשפט"

חתמת על חוזה מולם?

מה שאני אומרת הוא בתיאוריה, כלומר הוא נתון לדיון ולוויכוח, וגם אין לי מושג אם הוא באמת ישים מבחינתך, כלומר מבחינת המוכנות שלך "ללכת עד הסוף"
מבחינה פרקטית הדבר הנכון הוא פשוט ללכת למכון כושר אחר.
מבחינה תיאורטית אם חתמת על חוזה מולם והמחיר בעצם כפוף להתמקחות, אפשר היה לטעון לקיפוח בחוזה אחיד. הם מן הסתם היו טוענים שהם מצ'פרים את הלקוחות הוותיקים שלהם על נאמנות בזה שהם מורידים להם את המחיר, ואת מן הסתם היית טוענת שאם המחיר כפוף להתמקחות אז אין פה צ'יפור אלא קיפוח. וכך זה היה נמשך ...

תודה. הדברים שלך לא כל כך מובנים לי...

מבחינה פרקטית - אין מכון אחר באיזור,
דבר שכמובן לא פועל לרעתם :) ...

עדיין לא חתמתי חוזה. אני מצד אחד ותיקה, ומצד אחד
חדשה, שכן אני אמורה לרשום את הבת שלי, לאחר שאני
חתומה שנים במחיר "לותיקים / שחבר הביא אותם / במבצע
שקר כלשהו "- מחק או לא את המיותר.

קיימת גם אפשרות שהמחיר שקיבלתי הוא עבור הסכם לשנתיים.
אם לא תהיה אפשרות אחרת - אנסה גם את הסעיף הזה.

אכן חשבתי על משהו כמו חוזה מקפח שבדרך כלל פועל לרעת
חברים "משומשים" :) .

גם אם היה מכון כושר אחר בסביבה

לא בטוח שזה היה עוזר, כי את יודעת איך זה עובד, "מיישרים קו", כולם עובדים באותה השיטה (הפסולה).
מה שאני אומרת בעצם זה שבפועל, כשהדברים האלה מגיעים (אם הם מגיעים) לדיון ולוויכוח, ההגדרה של מה זה קיפוח- יכולה להתגלות כמשהו מאד נזיל.
אני לא פסמיסטית, אבל אני חושבת בכיוון של מה התסריט הכי גרוע שיכול להיות מבחינתך. ובתסריט הכי גרוע שיכול להיות מבחינתך, זה שאת תגידי שמכון הכושר הזה מקפח אותך, ומכון הכושר ינסה להתווכח איתך ולהגיד שזה לא נכון, הוא לא מקפח אותך, אלא מצ'פר חברים וותיקים. ואז יש פה וויכוח האם היה קיפוח או לא. וכשיש וויכוח - הדברים יכולים להיגרר לא מעט זמן, והתוצאה לא וודאית, לשום כיוון.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
זה לא בציניות

גש פעם לבית המשפט העירוני או לבית המשפט לתעבורה והקשב למו"מ בין השופט לנאשם (גם כשאינו מיוצג) על גובה הקנס או משך הפסילה.....

למעלה