שאלה בנושא מזגנים

סתיו020

New member
שאלה בנושא מזגנים

אני רוצה לקנות מזגן. איזה חברה עדיף ? ראיתי פרסומות של תדיראן ושל אלקטרה, בשתיהן במקום לפרסם מספר טלפון הם מבקשים ממני לתת טלפון. כדאי ? אני לא רוצה שאחר כך יספימו את הנייד שלי. או אולי יש חברה נוספת שכדאי. או שפשוט כדאי ללכת לחנות ולא דרך האתר שלהם ?
ועוד שאלה שלא כל כך קשורה לפורום. מצאתי צ'ק פתוח על סך 200 ש"ח שקיבלתי מחברת ציוד רפואי כלשהי אחרי שנתתי להם ערבון בסכון זהה. הצ'ק מנובמבר. ניתן עדיין לפדות אותו ? ואם לא אז מה לעשות ?
תודה לכם.

יוסיזיו

New member
מזגן זה לא טלויזיה או מכונת כביסה ,צריך להתאים אותו למיקום

וגם לבדוק אפשרויות התקנה ומחיר ההתקנה כי בחנויות חשמל יתנו לך מחיר להתקנה בסיסית שהוא בדרך כלל מחיר נמוך מאד מהמחיר הבסיסי המקובל (600-700 ) ל2 מטר צנרת אבל כשיגיע המתקין שלהם לביתך יעלה לך כפול ומכופל .
הזמיני איש מקצוע שגם ימכור לך את המזגן וגם יתקין לך אותו אז אולי תשלמי 100 ש"ח יותר למזגן אבל מראש תדעי מה מחכה לך בהתקנה רק שימי לב ,מראש תדרשי לבצע ואקום בהתקנה ולא !! להסכים לשום סיפור אחר אחרת המזגן יקצר את חייו .

סתיו020

New member
רב תודות. להזמין את איש המקצוע מהאתר שלהם ?

יש עדיפות לחברה מסוימת ? תודה :)

יוסיזיו

New member
לפנות לטכנאי שמתקין מזגנים לא לחברות ישירות לבדוק בין

חברים/משפחה עם יש מישהו מומלץ.
לגבי חברה מסויימת אז יש גם לאלקטרה וגם לתדיראן 3 -4 דגמים מכל סידרה ,לא כדאי לקחת את הזולים אלא מאמצע ומעלה כולם מתוצרת סין עבור החברות הללו אבל יש עם מי לדבר במקרה וצריך,טורנדו אין עם מי לדבר .
יש גם מזגנים טובים לסמסונג אז קבלי מחירים והחליטי איזה ואם תרצי סיוע נוסף חזרי לפורום.
לגבי התקנה שוב חוזר על המונח ואקום חובה לשמירת חיי המזגן לאורך זמן.
מחיר ההתקנה עלול להשתנות לפי אורך צנרת,סוג קיר,אורך ניקוז אם מעבר לאורך צנרת ועוד הרבה פרטים שרק מתקין מקצועי יכול לראות בבית שלך מה שבחנות חשמל לא רואים אבל מחתימים על מגילת אסתר של תוספות וכובלים אותך מראש על מחירים גבוהים.

סתיו020

New member
תודה לך :)

רב תודות על התשובות המפורטות. לצערי אין לי המלצות על מתקין פרטי. אז איך אני ממשיכה מכאן ?
אני גם מניחה שאי אפשר להביא מתקין עבור הערכת מחיר. אם מישהו מגיע, צריך לשלם על הזמן שלו. בפעם האחרונה שהבאתי טכנאי פרטי (לא מתקין, ואחרי המלצה מחברה), הוא לקח לי 500 ש"ח מבלי לתקן את המזגן.

k-don

Well-known member
אם לא כתובה על הצ'ק מועד פדיון אז הוא תקף ל 6 חודשים

(כלומר הוא כבר לא תקף כרגע).
הייתי מציע לפנות לאותה חברה ולבקש צ'ק חילופי

yosisofer

New member
המלצה שלי מזגני מיצובישי

היי סתיו
אני הייתי הולך על מזגני מיצובישי ממספר סיבות:
א. הם מאוד שקטים.
ב. הם תומכים בקירור וחימום במקומות עם טמפרטורות קיצוניות לדוגמא:
אם מישהו גר בערבה, הרי שבקיץ יכולה להיות הטמפרטורה מעל 45 מעלות
ובלילות החורף לעיתים טמפרטורה בעלת ספרה אחת.
ג. אמינות גבוהה מאוד.
ד. בנוסף אני מפנה אותך למאמר שהיצרנית מיצובישי צמצמה את פליטת גז CO2
ממזגני מיצובישי [כתוצאה מחוק שהעבירה ממשלת בריטניה בנושא צמצום פליטת
גז CO2]

sweetums

New member
מעניין שבחרת לקשר לאתר מסחרי במסווה
ולא לאתר של היבואנית אקון טק

סיווני36

New member
אין על אלקטרה.

השארתי את הטלפון שלי לאלקטרה. התקשרו בלי יותר מידי בעיות, המליצו על מזגן. בדקתי כראוי וקניתי מהם. הם מתאימים את הדגם שיהיה לכם הטוב ביותר. מקצועיים. אמינים. איכותיים!
בהצלחה!

לחיים1

New member
נכון שאלקטרה ותדיראן הכי נפוצים אך אני כהרגלי תמיד הולך עם

הקטנים. לא לפני שאני בודק כמובן.
לפני 16 שנה קניתי לחדר שינה שלי מזגן 1 כ"ס של פמילי ליין. הוא עובד עד הרגע הזה.
אני מאד מרוצה ולכן לפני שנה קניתי גם לאימי. הם זולים יותר!!
וכמובן שאין לי שום שמץ של קשר כל שהוא עם החברה הזו ולא שום חברה אחרת.

למעלה