כמה אתם משלמים היום על YES?

• פותח הנושא k-don
  • פורסם בתאריך

k-don

Well-known member
כמה אתם משלמים היום על YES?

ומה החבילה שלכם כוללת?

האם לדוגמא "כל הערוצים" + הממיר VOD "החדש" של YES + VOD
עולה לכם יותר מ 250 לחודש?
למה? בהוט תקבלו את כל הטריפל ב 270 לחודש.
אשמח אם תספרו כמה אתם משלמים על YES ומה החבילה שלכם כוללת?

לי יש 2 ממירים מקליטים (לא החדשים). אין לי VOD
יש לי את כל הערוצים (כמעט) ואני משלמת 285 ש"ח לחודש.
אין סיכוי בחיים שהייתי מוכנה לעבור להוט, גם אם הם ישלמו לי את המחיר הזה. לא על הפרק, לא היה על הפרק, ולעולם לא יהיה על הפרק. הוט היא חברה של גללים, אם להתבטא בלשון עדינה ונימוסית ככל האפשר.

k-don

Well-known member
אני מנסה להשוות בין ההצעות שקיבלו הצרכנים

כדי להשיג מחיר טוב לאחרים

אבל זו ממש לא השוואה נכונה. לצערי, לקוחות חדשים יקבלו הצעה
הרבה יותר טובה מלקוחות ותיקים, וזה מניסיון. גם אחרי התמקחות, לקוחות חדשים יקבלו הצעה יותר טובה. אז כמה אני משלמת בתור לקוחה ותיקה מאוד לא אומר שום דבר על ההצעה שאתה יכול לקבל. תרים טלפון בעצמך ותראה. מה זה משנה תכלס כמה אני משלמת?...

carmonle

New member
239 לממיר מקליט + 5 ממיריHD בנוסף 130 ש״ח לערוצי הספורט

ו-15 ש״ח לערוצי life style לא כולל VOD

מספיק לעבור על דף הפייס של הוט, להבין מדוע עדיף לא להתקרב למרות הוזלה אפשרית בטריפל

ערן

k-don

Well-known member
אתה משלם 369 לחודש

אני יכול להשיג לך את הטריפל של הוט במחיר 299 ל 4 חודשים כולל
כל ערוצי הספורט פרימיום (ספורט 1,2, 5) - בתוספת כ 10 ש"ח על הממירים
אם תרצה אבדוק כם מה העלות לאחר 4 חודשים (כנראה יותר מ 400)
או להשיג רק את הכבלים של הוט בתוספת ערוצי הספורט במחיר 313 לחודש כולל VOD
בנוסף הממירים יעלו כ 10 ש"ח (סה"כ 323 לחודש למשך שנה) (לך עולה החבילה כולל טלפון ואינטרנט 460 ש"ח לחודש)
אני מאמין שאני גם יכול להוריד לך את המחיר ב YES ולהשאר באותה תכולה.
נכון, אתה לא רוצה לעבור להוט, אבל אתה עדיין יכול לאיים שתעבור להוט, שתעבור לקודי
&nbsp
&nbsp

Ligal Goren

New member
לא באמת אפשר להשוות בין הוט ליס

הוט עושים טריפל - שזה אומר אינטרנט + טלפון + כבלים.
יס נותנים לך רק כבלים.
הוט לא נותנים שירות, יס- כן.
בהוט רוב הסיכויים שכאשר תהיה תקלה היא תכלול את כל השרותים ותרצה להרוג את אמא שלהם שהמציאה אותם.
כמענה לשאלה הראשונית- אני משלמת 270 ש"ח על 2 ממירים קואטרו (החדשים) וזה כולל את ה- VOD.
באחת ממריבותיי עם הוט הם היו מוכנים לתת לי טריפל בחצי שנה חינם ואח"כ ב-200 שקל לחודש וסירבתי... לא רוצה את הטלויזיה שלהם גם לא בחינם לכל החיים.

k-don

Well-known member
הם ידועים בנדיבותם כלפי מי שלא רוצה אותם

k-don

Well-known member
כבלים /לווין ב 270 זה קרוב לטריפל של הוט ב 370 ש"ח

אבל את הטריפל של הוט אפשר להשיג בפלות מ 200 למי שמתעקש ואת הלווין קשה יותר להוריד במחיר

k-don

Well-known member
חברים שלי משלמים 250 על ממיר או שניים קוואטרו.

אבל למה בכלל להשתמש בממיר קוואטרו (ולשלם) אם אפשר לרכוש סטרימר או להשתמש במחשב בתור סטרימר?

carmonle

New member
לי אין קואטרו אבל היתרון שלו הוא ביכולת

להקליט 4 ערוצים במקביל ובנוסף הקלטה מידי ערב של 2 ערוצים מידי יום בשעות הערב למשך שבוע בסבב

לי מספיק הקלטת 2 ערוצים

ערן

trilliane

Well-known member
מנהל
טוענים שהשירות של הוט השתפר מאוד בחודשים האחרונים

למען האמת רוב חיי הייתי מנויה של הוט רק באינטרנט וקיבלתי שירות בסדר גמור ולפעמים אף למעלה מכך (לפני שנים הגיע אליי טכנאי בשבת, בחיי). התשתית בדירה קודמת שגרתי בה הייתה רעועה ולכן בכל שנה הגיע אליי טכנאי להחליף משהו, אבל לא היה קושי לתאם טכנאי ורובם ככולם היו אדיבים ונחמדים והשאירו כרטיס ביקור כדי שאוכל להזמין אותם שוב אם הבעיה תחזור (אחד מהם אכן חזר אליי אחרי שעה כי הוא לא פתר את הבעיה).
&nbsp
הם הצליחו לעצבן אותי (וגם משהו במשפחה) רק כשהיה מדובר בשירותי הטלוויזיה. אבל אני לא מנויה להם כבר שנים, אז לא באמת אכפת לי.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני לא מכנסת ולא נכנסת לפייסבוק; אבל תלונות יש אצל כולם

(אלא אם הם חוסמים/מוחקים) כי גולשים בד"כ לא מגיבים כשסבבה להם אלא כשיש להם מה להגיד, ולרוב זה כשיש בעיה, מטבע הדברים. אני בטוחה שגם בדף פייסבוק של "יס" יהיו תלונות (וגם אותו אין לי כוונה לבדוק).
&nbsp
הטענות על שיפור השירות בהוט הושמעו ב"יהיה בסדר" בגל"צ. הם סיפרו שבחודשים האחרונים הם מקבלים הרבה פחות תלונות על "הוט" והיו אפילו כמה גולשים שסיפרו על שירות טוב שקיבלו כשעסקו בתכנית בנושאים של חיבור לאינטרנט וכיו"ב. נדמה לי שהמגישים סיפרו שלפני כמה חודשים עלה לשידור גורם בכיר ב"הוט" והסביר שהם משנים ומעדכנים את כל מערך השירות והם משקיעים בכך הרבה. אז לפחות ברדיו הם טענו שהם מרגישים זאת. לי, כאמור, זה לא משנה; נדיר שאני זקוקה לשירות של הוט, ובאופן אישי קיבלתי מהם בעבר שירות סביר ברוב המקרים (היו נפילות נקודתיות בעבר, לא בשנים האחרונות).

Ligal Goren

New member
מי טוען? הוט בפרסומות שלהם !!! הם משקרים רק לעצמם

ולטיפשים שמאמינים להם !!
השירות נשאר גרוע כתמיד !!!

trilliane

Well-known member
מנהל
כפי שכתבתי, טענו מגישי "יהיה בסדר" בגל"צ. לא צופה בפרסומות.

למעלה