צרכנות נבונה

רוב הזמן נח

Well-known member
יש מקרים שמדובר בדיוק על אותו מוצר

אותה תפירה , אותה צורה, אותו חומר ואפילו שיוצר באותו מפעל.
ההבדל הוא רק שבאחד יש מותג מוכר ובשני לא.

המותגים היקרים לפעמים אפילו בכוונה מיוצרים בדרכים שגורמות להם להתבלה יותר מהר.
לדוגמה קרוקס מקורי שעולה 100 שקל ויותר מיוצר שבחזית הכפכף יש חריצים ורק כמה פסים דקים מחברים בין החלק התחתון לעליון. אפשר לראות בתמונה
http://www.chicy.co.il/upload/519552366_1368284061_l.jpg

ב"חיקוי" קרוקס שקניתי ב-40 שקל (ואפשר גם למצא בפחות) אין חריצים בכלל בחלק הזה של הכפכף, לכן חוזקו הוא פי כמה וכמה. ולא שמתי לב שבגלל זה הכפכף חם יותר או משהו כזה. ושוב, מדובר באותו חומר.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה בסדר, מעולם לא חשבתי...
וראוי לציין שאין קשר לקרוקס

"אותו דבר יכול לקרות עם כפכפי אצבע או כל נעליים שאינם סגורות ובהן העקב לא מאובטח". זו בעיה מוכרת בכפכפים/קבקבים מכל סוג למעשה. דווקא בקרוקס יש רצועה אחורית שאם משתמשים בה מפחיתה את העומס/האפקט הנ"ל.
&nbsp
כמו כן ודאי שאלה אינן נעלי הליכה... מי שעושה הליכות ארוכות בקבקבים/כפכפים מתעלל בכפות הרגליים שלו. הליכות (רציניות) עושים בנעלי הליכה.

prizman

New member
אני מניח ששמת לב שאתה מקשר

לכתבה בה מצוטט עיתון בלוגרים שמתקיים מפרסומות.
באמת אמורים להתייחס ברצינות לכתבה הזו לדעתך?

רוב הזמן נח

Well-known member
זה שטויות מה שכתוב שם. "לקרוקס" שזה כולל את כל "החיקויים"

יש את הסוליה הכי מוצלחת מבחינת מוצקות ורכות.
&nbsp
יש לי כפכף רגיל עם סולית גומי שאם הייתי קופץ איתו באימונים כמו שאני קופץ עם הקרוקס אז כבר מזמן הכפות רגליים שלי היו שבורות.

trilliane

Well-known member
מנהל
אלה פסים דקים?
לא מכירה אף אחד שזה נקרע לו

והאוורור הזה נראה לי נחוץ ביותר כי הסוג הזה של הכפכפים מחמם מאוד (גם של קרוקס); ניסיתי פעם וזה מרחץ זיעה לכף הרגל. אולי יש מי שזה לא מפריע לו, עבורי זה היה בלתי נסבל. יש לי לא מעט זוגות נעליים מתוצרת קרוקס (נעליים זולות* ונוחות) אבל אף אחד מהם אינו הכפכפים הנוראיים האלה.
&nbsp
* ביחס לנעלי נשים אחרות; אני אף פעם לא קונה במחיר מלא.

hagar777

New member
כמובן שזה תלוי

אבל לפעמים מרגיש לי כאלו כבר אי אפשר באמת לדעת... לפעמים מרגיש שאתה "חוסך" ונדפק מהר מאד.. ולפעמים ההבדל באמת לא כזה גדול,
העלתם נקודות מעניינות אבל הכל תלוי באיזה מוצר.. העיקר לפתוח את העניים

xfwind

New member
כיסוי לסלולר....כמשל

קניתי אחד לאשתי, כזה דמוי ארנק, הגיע מהר (אליאקספרס) ומאוד יפה ומפתיע באיכותו.
היא פחות אוהבת...אז אזמין לה אחר...

כמה עלה? 3.4$ - כולל משלוחה.

למעלה