למה כולם מרמים אותנו "סופרפארם"

למה כולם מרמים אותנו "סופרפארם"

בעקבות מבצע בשמים בסופרפארם "קנה 2 קבל ב-169 ש"ח, המבצע הזה
הביא אותי לסופרפארם הבוקר, קניתי 2 בשמים אחד של 4711 הבושם האהוב עלי, והאחר קברט.
הראו לי את הבושם בבקבוק דוגמא ונתנו לי אותו דבר באריזה, האריזה היתה מאוד גדולה ביחס לבקבוק הדוגמא, שאלתי למה האריזה כל כך גדולה ובקבוק ההדגמה קטן אמרו לי שככה זה, תמיד מדגימים בבקבוק קטן, קניתי שילמתי והלכתי הביתה בשמחה גדולה עם הרגשה שקניתי מציאה.

הגעתי הביתה והנה מה רואות עיני כאשר אני פותחת את האריזה..... אכן זה אותו בושם אך לעומת בקבוק הדוגמא שהיה עם שפריצר בבקבוק שנמכר לי אין שפריצר, היי הלו, מי היום קונה בקבוק בלי שפריצר? זאת בפרוש הונאה, תמכרו את מה שאתם מראים ולא משהו אחר שהיום כבר לא משתמשים בו, מי משתמש היום בבקבוק בלי שפריצר?

רוב הזמן נח

Well-known member
בכללי, אין באמת מבצעים על בשמים בסופרפארם

כבר עשו על זה תחקיר פעם. נראה לי בעושות חשבון.
&nbsp
יש תמיד מחיר רגיל שהוא דמיוני לחלוטין והמוצר אף פעם לא נמכר במחיר הזה.
ומעליו יש מחירי מבצע זולים יותר, שיתכן שמשתנים מידי פעם, אך הם המחיר האמיתי של המוצר.
&nbsp

jen711

New member
יכול להיות שמה שמכרו לך זה מילוי?

זה בא בלי שפריצר.
מוזר.
לא ידעתי שהם מוכרים כאלה בסופר פארם.
את יכולה ללכת אליהם ולדרוש להחזיר את זה.
הבנתי שהם דיי בסדר עם החזרות.

רוניק77

New member
אפרופו הרמאויות בסופרפארם: תראו איך הם עובדים עלינו

בעיניים: שמו מדבקת מחיר של 34.90 אדומה - כאילו מבצע, רק שבשבוע שעבר המחיר במבצע סופר-פייב (חמישה מוצרים בהוזלה) היה - 29.90 שקל.....!!
החוק מחייב שמחיר המבצע יהיה נמוך ממחיר המוצר ב-21 יום הקודמים וכן שיצויין המחיר הקודם למבצע.
התמונה צולמה אתמול.

רוניק77

New member
למה אני צריך להוכיח?! אבל בבקשה

ואגב, בשבוע שעבר היה מבצע לייפסטייל ובו המחיר היה 26.90ש'........(למחזיקי כרטיס)

trilliane

Well-known member
מנהל
זו לא השוואה נכונה; זה מבצע למועדון לעומת מבצע לכולם

צריך לבדוק את מחיר המבצע הכללי מול המחיר הרגיל לכולם.

רוניק77

New member
למה את לא קוראת בעיון לפני שאת מגיבה...?!

המחיר במבצע שנקרא סופר 5 - כלומר חמישה מוצרים במבצע עומק - 29.90 ש' וצרפתי חשבונית!
מעבר למחיר המבצע לכולם היה מבצע לחברי המועדון שלהם = 26.99 ש'.
בשני המקרים סופרפארם עברה על החוק כשהיא מפרסמת מחיר "מבצע" הגבוה משניהם בתקופה של 21 יום לפני..
לכן ההשוואה נכונה ותגובתך לא.

trilliane

Well-known member
מנהל
למה אתה לא מסביר כמו שצריך? בהודעה שהגבתי לה כתבת על מבצע

למחזיקי לייף סטייל. אני מתנצלת שלא הצלחתי לעקוב אחרי סוגי המבצעים השונים, מההודעה שכתבת זה ממש לא היה ברור (לי לפחות).

רוניק77

New member
הוא שאמרתי, לקרוא היטב.... ההודעה אליה הגבת היתה המשך

להודעתי הראשונה וצורפה אליה הוכחה לדברי, כדרישת הגולש חסר האמונה. דרך אגב ציינתי שבאותו זמן שהיה מבצע עומק היה גם מבצע נוסף למחזיקי לייפסטייל.
בכל מקרה שני המבצעים (ביחד ולחוד) מצביעים על עבירה של סופרפארם על תקנות הגנה הצרכן.....!!!

יום נפלא

trilliane

Well-known member
מנהל
הוא שאמרתי, לכתוב היטב. ביקשו שתוכיח א', צירפת הוכחה ל-ב'

ועכשיו אתה צווח ונוזף על הבוקר... רד ממני.

urilei

New member
תחזרי להתלונן

בסופרפארם יש מודעות גבוהה יחסית להתייחסות ללקוח לא מרוצה. יש לי הרבה דברים רעים להגיד על הרשת אבל בתחום הזה הם בסדר. אז תנסי.

למעלה