מקרר: יש יצרנים מומלצים / לא מומלצים?

תומאס

New member
מקרר: יש יצרנים מומלצים / לא מומלצים?

אני רוצה לקנות מקרר פשוט, לא משהו משוכלל (בלי בר וכל מיני שדרוגים).
מצאתי שני דגמים של סמסונג שנראים לי. אבל באינטרנט יש חוות דעת של גולשים שאומרים שהם בעיתיים (אבל בעיקר לגבי מקררים בדגמים המשוכללים).
מה דעתכם?

ladybug4NLP

Active member
חלקי הפלסטיק ובעיקר מגירות מאד שבירים כמו בכל החברות

ועל כן כדאי לבחור דגם שבו המגירות קטנות יותר או מחולקות לשניים ולא מגירה גדולה מצד לצד שמתקשה לסחוב עומסים

תומאס

New member
לא חשבתי על זה. תודה. למרות שהמקרר שיש לי היום - יש בו

מגירות מחולקות ומדפים מחולקים, ועדיין חלקי הפלסטיק מאוד עדינים ונשברו.
אבל זה מקרר מאוד ישן אז אולי גם בגלל זה.

ladybug4NLP

Active member
דווקא במוצרים הישנים העבודה והחלקים היו טובים

ראה מקררי אמקור ומכונות כביסה של 30 שנה שדיין פועלות.
היום עושים הכל יפה, מבריק ושביר...

trilliane

Well-known member
מנהל
הטכנאים ממליצים: מהו המקרר האמין 
ביותר בישראל?

שימו לב היכן יוּצר המקרר, בדקו שמדובר בחברה מוכרת עם שירות לקוחות וחלקי חילוף זמינים, ואל תשכחו את האותיות הקטנות בתעודת האחריות ■ לקראת השאריות מסעודת הסדר, סקר TheMarker ואתר מידרג בדק מהם המקררים האמינים ביותר בשוק
http://www.themarker.com/consumer/1.2918113
הדר קנה 18.04.2016

Mishkafofer

New member
היה סיפור איתם בעבר

למשפחה שלי היה סיפור שפרסמתי בזאפ. היו יותר מ-10 ביקורי טכנאי. היו נזילות תכופות, ברגים התחילו להחליד בתא קירור עקב כל הנזילות.
רק לאחר שקיבלו פנייה מסודרת שעבר עליה עורך דין, הם נאותו להחליף את המקרר. וגם אז רצו לתת דלתות משומשות.
צרחות, צרחות ועוד פעם צרחות, בסופו של דבר קיבלנו דגם טיפה יותר חדש שעובד עד היום.
מבחינת סמסונג, 10 ביקורי טכנאי במהלך חצי שנה, זה בסדר גמור מבחינתם. שהטכנאי יבקר אותך גם בלילות שישי.

Mishkafofer

New member
השלמת פרטים לסיפור

המקרר נמכר במקור אצל אבי סופר. מר' סופר טוען שיש לו "מילה של בעל בית". לא ברור איזה בית ואיזה מילה.
אח"כ היה קטע עם היבואן שטוען שהוא לא עובד עם סופר במקררים, משהו לא ברור אבל אח"כ ירדו מזה וכן התייחסו. כביכול אז נרשם באתר סמליין שהם נותנים אחריות רק למוצרים אלקטרונים שנמכרים אצל אבי סופר. למרות שלוגית, מה לא אלקטרוני במקרר? אין שם כרטיס אלקטרוני? אין לוח בקרה עם כפתורים טאצ'?
סמליין, היבואנית עובדת עם איזה חברת שירות. היה מגיע ליצן מטעמם שהיה מתקן, לא מתקן את המקרר.
רק בדגם החדש אין יותר בעיות.
יתכן ואז לא ידעו לטפל בדגמים הללו.
הבאסה בסיפור שמדובר במקרר שעלה קרוב ל-10,000 ש"ח.

תומאס

New member
אולי זה היה מקרר לא של יבואן רשמי?

אני מניח שבמונח "מוצרים אלקטרוניים" הכוונה לטליזיות, סאונד בר, וכו'.
עד כמה שאני יודע - מקררים, מכונות כביסה, מייבשים - נקראים "מוצרים לבנים".
אבל זה לא חשוב כי הסיפור כבר נגמר.
הבעיה שלי, שאני מכיר חנות מאוד אמינה אבל הם מוכרים רק סמסונג.
אז הייתה לי התלבטות אם בגללם לקנות סמסונג או לחפש חנות אחרת ולקנות יצרן אחר. אני כמעט בטוח שזה מה שאני אעשה.

למעלה