ביטוח רפואי - ומומחה חניכיים שסיפר חצי אמת

ביטוח רפואי - ומומחה חניכיים שסיפר חצי אמת

הייתי אצל מומחה חניכיים. בדיקה עלתה לי 30 שח במקום 600 לדבריו.
המליץ לי על טיפול (הקצאת שורש)
אבל את הטיפול לטענתו הוא לא עושה. אלא שלח אותי לשיננית.

אני בכל זאת רוצה לעבור את הטיפול אצל מומחה חניכיים ולא שיננית, כי היא לא מוסמכת להרדים ולטפל ככ עמוק.

אבל אם אלך עכשיו לרופא מומחה חניכיים אחר - אצטרך לשלם שוב את הביקור (400 שח) - כי הביטוח מאפשר ביקור אחת לשנתיים.

מה אני יכול לעשות, הרופא המומחה הראשון היה לא אמין בעיני. אם מראש היה אומר לי שזה לא טיפול אצלו - לא הייתי נבדק אצלו בכלל.

יש לי מה לעשות בנדון?

3תיתי

New member
קודם כל, בהחלט מקובל שהקצאת שורשים נעשית ע"י שיננית

והרופא מאלחש. 30 שקל לביקור, זה מחיר זול מאד. האם מדובר ברופא הסכם? שאם לא כן, פשוט תשלם לרופא ולך למישהו אחר. לא סתם ללכת, אלא לפנות לרופא השיניים הכללי שלך ולבקש הפניה ספציפית למי שהוא סומך עליו.

חוסר האמינות נבע בעיני מזה ש

הייתי אצל רופא השיניים הכללי שלי. הוא הפנה אותי לפירודנט הזה.
עם סיכוי להקצעת שורש.

אם הפירודנט יודע שאין לו שיננית. ואני בא אליו במטרה כזו,
אני חושב שהיה הוגן שיגיד לי שאין לו אפשרות לטפל בי אם צריך הקצעת שורש.

הוא גבה ממני 35 שח במקום 650 לדבריו לביקור.
עכשיו אני צריך ללכת לפירודנט אחר כדי לעבור שוב אותה בדיקה של 10 דק ולשלם 400 שח

3תיתי

New member
הפריודונט לא עובד עם שיננית?

לא בפנה לשיננית ספציפית? נשמע לי מאד מאד משונה הסיפור הזה. ואין שיננית במרפאתו של הרופא הכללי? כמו כן, לא מכירה אף פריודונט שלוקח 30 שקלים לבדיקת חניכיים מעמיקה. לא מסתדר לי העניין,מצטערת.

זה עלה 35 כי הוא ניתל את הייעוץ שלי בביטוח

זה כל הסיפור. הוא ניצל לי את הבדיקה אצל מומחה חניכיים. בלי שיוכל להעניק לי טיפול

ולכן חוסר ההוגנות מצידו

3תיתי

New member
האם יכול להיות,

שהקצעת שורשים ע" הרופא אינה מכוסה אצלך בביטוח? או שלא משתלם לפריודונט לעבוד בתנאי הביטוח. אתה יכול לבקש שיעבוד בתביעה ישירה. ככה הביטוח לא ישמח, אבל אתה והרופא- דוקא כן.

3תיתי

New member
במחשבה שניה

הלכת לייעוץ וקיבלת אותו. מה לא תקין? היה והיית הולך לקרדיולוג לייעוץ, האם היית מצפה שבאותה הזדמנות, ובאותו תשלום, גם ישתיל לך קוצב לב (חס וחלילה)?

זו לא בדיוק השוואה מתאימה

נכון שמתקתקים היום ניתוחי קוצב (יש הרבה קליינטורה), אבל הם עדיין לא אמבולטוריים. מיקרוכירורגיה ברובה כן, מטבעה, אם הכל בסדר.

3תיתי

New member
אני לא בדיוק יודעת מה הלך שם

יכול להיות שהקצעת שורשים ע"י פריודונט, אינה מכוסה בביטוח, והכותב לא רצה בטיפול. אולי הובהר שבא רק לייעוץ, וקיבל ייעוץ- הופנה להקצעת שורשים ולא לניתוח חניכיים. ייעוץ הוא ייעוץ.

הייתי פונה לחברת הבטוח...

ומפנה אליהם את הנושא - פנייה למומחה חניכיים שלא טיפל בחניכיים...

למעלה