אופציות בינאריות? זה מסוכן!

prizman

New member
הכל נחשף כבר לפני שנים ועולם כמנהגו נוהג.

לפחות לכתבים יש פרנסה תמידית.

dmalach

New member
איזו שטות, מעולם לא נעשה תחקיר בסדר גודל כזה, תלמד לפרגן

prizman

New member
לפרגן למה? לא טרחתי לקרוא.

הנושא מוכר מזה שנים ושום תחקיר לא יוכל להוסיף על מה שכבר פורסם.
כואב לך שאחרים לא מתרגשים כמוך?

prizman

New member
שאתה ממליץ נראה לי שכבר הבינו,

כנ"ל הבינו אני מניח שלי אין דיעה על איכות התחקיר ספציפית כי לא צפיתי וכן ידוע שהנושא שחוק.
יש לך עוד משהו להוסיף? לי לא.

prizman

New member
תודה. גם לך

פרייזמן אתה טועה, מדובר על תחקיר חשוב מאוד! שהכתב עמל עליו

וזאת משום שהנושא לא נכתב עליו כמעט כלום,

יש פה זיקה לשוק ההון, יש פה אנשים שמאותרים (כמוני) ע"י חברות

שמקבלות כסף שיתנו להם מספרי טלפון

אני לא נפלתי בפח, (אני משקיע לבד בשוק ההון)

אבל יש כאלו שיפלו, (חוק המספרים הגדולים)

יש כאלו שיתפתו לעבוד בנושא ,

prizman

New member
אני מאוד אוהב את הביטוי "שהכתב עמל".

באותם ימים רחוקים בהם עדיין עבדתי הבהרתי לאנשים שלי וזה קרה גם בפועל שלא יספרו לי כמה קשה עבדו על כתיבת דו"ח.
הקריטריון היחיד הוא אם הדו"ח טוב או גרוע. אם הושקעו בו 5 דקות או 5 שבועות זה לא רלוונטי לענין הדו"ח.

הלאה. תריץ חיפושים בגוגל על אופציות בינאריות ותמצא אינסוף כתבות על ההונאות בתחום.
אח"כ תריץ חיפוש דומה על חברות פורקס, זו הייתה האופנה הקודמת בישראל, ותקרא שם.
אח"כ עוד חיפוש, על הונאות בהשקעות בשיטת הפירמידה, זה גם תחום פופולרי.
ואלה רק חלק מהנושאים שקשורים להונאות בשוק ההון וכפי שכתבתי, מה שהיה הוא שיהיה.
וטרם דיברתי על הפיס, הלוטו והטוטו והקזינו שאולי יפתח באילת.
הכלל הוא מאוד פשוט. מי שמחפש לעשות כסף קל בלי לעבוד תמיד יאכל אותה. אין אפשרות אחרת.
ומשהו לסיום. אני פעיל בשוק ההון לא מעט שנים. למרות שכתבתי למעלה שאיני עובד זו עבודה לכל דבר.
זה לוקח שעות לקרוא נתונים כלכליים, כתבות, לנתח ארועים ולהחליט באיזה אופן להשקיע. ברגע שאתייחס לזה
כמקור לכסף קל אפסיד הכל. פשוט מאוד. השוק לא סלחני ואין לאף אחד כוונה לתרום לי כסף בגלל שאני כה נחמד.

urilei

New member
תחקיר חדש ומקיף זה מעולה

בלי לזלזל, זה לא סותר בשום צורה את מה שכבר נאמר פה - זה שכל חברות המסחר האלה זו הונאה אחת גדולה אנחנו יודעים מזמן.
אם אתה רוצה להמר על הכסף שלך עדיף להיכנס לקזינו. שם לפחות אתה עושה את זה באופן ברור ומודע.
בהזדמנות חצי-קשורה זו אני ממליץ על אפליקציית true caller לנייד. אפליקציה מעולה לסינון SPAM טלפוני המתבססת על חוכמת ההמונים.

trilliane

Well-known member
מנהל
"מהו הלקח? לא להתפתות לעסקאות בשטח, אחרת אתה אוכל אותה חזק

ואוכל אותה בגדול". זה נאמר ע"י בראבא (בחיקוי רפי גינת) בתכנית זהו-זה "בשיטור משוטר" לפני יותר משלושים שנה, ושום דבר לא השתנה...
&nbsp
אני מסכימה עם מה שכבר אמרו מעליי: באמת צריך תחקיר כדי להבין שפראיירים לא מתים אלא רק מתחלפים? אין לי מה לקרוא וגם לא למי להפיץ, כי אני לא מכירה אישית אנשים שנופלים בשטויות האלה. צרכן נבון יודע לדחות זאת על הסף. אין מתנות חינם, אין "רווחי ענק" בשניות...
&nbsp
על גולשי הפורום הזה לא עובדים בעיניים... אתה יכול להפיץ למי שנראה לך רלוונטי, אבל כאן אתה מתפרץ לדלת פתוחה.

dmalach

New member
מישהו מכם בכלל נכנס? ראה? קרא? מופתע מהשטחיות והסנוביות פה

גם אני גדלתי על הזהו זה הזה וזה ענק אבל גם וברור שיש את מי להזהיר. רבים נופלים כי הם חושבים שהם בכלל במקום אחר, משקיעים בבורסה למשל, אולי הם לא גאונים כמוכם, זה עדיין לא אומר שצריך לרמות אותם

trilliane

Well-known member
מנהל
רפרפתי כדי לראות במה מדובר, הבנתי, וזה לא רלוונטי

לי (בוודאות) ולהערכתי גם לנושא הפורום הזה וליושביו.

נראה שהתחקיר הסעיר אותך, אז אולי הוא התאים לך, וזה בסדר; אבל למה אתה מתרגש שזה לא מרגש? אני מבינה שניסית להסעיר גם אותנו, אבל הבעיה (כפי שהבהירו לך) שהנושא אינו חדש והממצאים אינם מפתיעים או מרעישים, מה לעשות? לא גילית לנו את אמריקה.

לא מדובר בשטחיות או בהתנשאות אלא בהכרת המציאות. לא נולדנו אתמול, אף אדם עם ראש על הכתפיים לא חושב שהימורים בבורסה הם דבר בטוח. מהמעט שרפרפתי ראיתי שראיינו אישה שנפלה בפח שהיא "במקרה" מכורה להימורים (בגמילה). אין חדש תחת השמש...

dmalach

New member
אם היית קוראת באמת היית מבינה, זה הרבה מעבר להימורים עצמם

trilliane

Well-known member
מנהל
אבל אין לי סיבה לקרוא באמת, זה לא רלוונטי לי, כאמור

ואני באמת ובתמים לא מצליחה לחשוב על אף אחד שאני מכירה אישית וזה רלוונטי לו.
&nbsp
האם יש אנשים תמימים שנופלים בפח שרמאים טומנים להם? כן, למרבה הצער, כל הזמן.
האם יש בכך חידוש או הפתעה גדולה? לא, למרבה הצער עולם כמנהגו נוהג.
האם הנושא חדש או לא מוכר? גם לא.
&nbsp
זה פורום צרכנות, לא שוק ההון. זה גם פורום שמטבע הדברים נכנסים אליו אנשים שטורחים לשאול, לברר ולהתייעץ בנושאים צרכניים (כלומר הם לא כ"כ תמימים) וכאלה שיודעים לענות, להפנות ולייעץ (או גם וגם). בקיצור, דע את הקהל, חוש את החדר, והכול יהיה בסדר.

יש כמה נבלות שעוד מסתובבים בחוץ כמו מ"ב שעוד בשנות ה90

ניסה לעשות מכות על גב אנשים

כולי תקווה שיהיה לו רע

trilliane

Well-known member
מנהל
יש פה הרבה קולות שפויים, זו בדיוק הסיבה שהם לא מתרגשים

מדברים שאינם חדשים...

למעלה