שיפור תנאי מנוי לטריפל הוט

Valeryb

New member
שיפור תנאי מנוי לטריפל הוט

שלום לכולם,
אני כרגע מנויה ל TOP Premium ו- 2 חבילות תוכן: 100%RU חבילה רוסית, NTV MIR קו טלפון ללא הגבלה ותשתית 30 מגה עם VOD +2 ממירים דיגיטליים ישנים

תשלום כולל: 390
האם לדעתכם ניתן להחליף את הממירים הדיגיטלים לממיר מקליט וממיר HD ללא תשלום נוסף + לשדרג התשתית ל100 מגה,
וגם לוותר על הVOD, ולרדת ל 360 שקל תשלום חודשי ללא תשלום על התקנת הממירים החדשים? שווה להתמקח ליעד הזה או פחות?

תודה מראש

מניסיון, מה הוט עושים

כשאתה משנמך את עצמך? הם מורידים לך את מה שהיו אמורים להוריד עבור השנמוך, ואז מעלים בחזרה בכמה שקלים, ככה שלא תקבל את מלוא המחיר שהיה מגיע לך כשאתה מוותר על כל מיני דברים. ככה זה אצלם. כדאי להתמקח, לא ברור לי כמה זה יעזור, אבל להפסיד אין מה להפסיד.

rigidid

New member
אתה משלם מחיר גבוה.

אתמול במקרה ביטלתי מנוי טריפל בהוט ותיאמתי איסוף ציוד לעוד שבוע. היום חזרו אלי משימור, וסיימתי עם ההצעה הזו:
אינטרנט 100MB, טלפון ללא הגבלה, 2 ממירים מקליטים וממיר HD אחד, VOD, כל הערוצים פתוחים (למעט אירוטיקה, שפות, ילדים וספורט שאני לא צריך). כל זה ב-274 ש"ח, בלי VOD רצו 260 ש"ח. אני די בטוח שאפשר להכניס לשם חבילת רוסית בחינם או לכל הפחות בתוספת קטנה (אני הייתי מתעקש על חינם, כי מכיר אחד אחר עם אותו המערך כמו שלי בדיוק שהכניס ספורט בחינם. בזכותו הכרתי את המחיר הזה והשגתי אותו).

את המחיר הזה אתה לא תשיג דרך שירות הלקוחות, גם לא דרך מוקד "הניתוקים" (המזויף) אליו יפנו אותך. רק אחרי שתאשר ניתוק אצל אלו, ותתאם איתם טכנאי לאיסוף ציוד, זה יועבר לשימור שיתקשרו אליך אחרי יום או יומיים.

שחר HOT

New member
פירוט החבילה בהוט

בוקר טוב,
נשמי שחר ואני רכז שירות של החברת HOT תקשורת.
אנא השאר מספר טלפון שהנך זמין בו ואחד מרכזי השירות שלנו ישמח לטפל בפנייתך וליצור קשר בהקדם האפשרי.
תודה.

למעלה