BUY2;BUY2FLY;גוליבר

xfwind

New member
BUY2;BUY2FLY;גוליבר

קניתי שובר טיסה זול להונג קונג, אחרי כמה טרטורים באמצעות "גוליבר" "התברר" שאין כבר כרטיסים כאלה. בעסה. שלום תודה רבה.
עכשיו אני מקבל במייל חשבונית על סך 2528 ש"ח.
לא בטוח שחויבתי - כי אז הייתי מקבל מסרון מ"ויזה".

לאן שאני לא מתקשר כדי לברר משמעות החשבונית - מפנים אותי לגורם אחר ברשימה שבכותרת.
נגמר לי הזמן שהקצאתי לטרטור. ואני מוצא לנכון להזהיר את הקוראים מהפלונטר הנ"ל.
אני לא טוען שהם נוכלים - אבל שיש שם בלאגאן זה בטוח. על חשבון הזמן והעצבים שלי.

מפה אתקשר לחברת האשראי לוודא שאין חיוב.

אמרתי את דברי.

תודה.

xfwind

New member
ב"ויזה" הודיעו לי שבוצע חיוב

קיבלו את ההודעה שלי ויעדכנו אותי בימים הקרובים אם החיוב בוטל או לא ומה ההמשך.

אתם מבינים?

אני מניח שמדובר בטרטור ולא בנוכלות. אבל עדייין - ממש לא לעניין.

m00nchild00

New member
בדיוק קניתי מהם מצנם לפני שבוע, הם בבלאגן

קניתי כי המחיר התאים וכי היה מצוין בפירוש שבאזור שלי שהמשלוח הוא עד 3 ימי עסקים.
התקשרתי לפני הקנייה לברר את הנושא של 3 ימי עסקים, ענתה לי מישהי לא ככ נחמדה משהו בסגנון "אם זה מה שרשום אז זה מה שיהיה".
הזמנתי, אחרי יומיים כשלא קיבלתי מספר מעקב התקשרתי שוב, ענתה לי עוד מישהי גם לא ממש נחמדה ואמרה שאם כתוב 3 ימים זה 3 ימים ואין לי מה לדאוג אבל אם אני דואגת שאתקשר לספק.
כאן ייאמר לזכות הספק כי ענתה מישהי עיניינית בדקה את ההזמנה ואמרה שהם אף פעם לא מתחייבים ל 3 ימים ותמיד המינימום זה 5 ימי עסקים נתנה לי מספר מעקב ואפילו הגדילה לעשות וביררה לי שאכן המוצר נשלח ויצא מהמחסן.
בסופו של דבר המוצר התקבל היום (5 ימי עסקים ולא 3), מביי2 הזמנתי עד היום רק קופונים למסעדות, והכל עבר חלק. היחס של נציגי השירות שלהם ממש לוקה בחסר.
זה שיצא כי זה היה ספק שניתן לדבר איתו זה סוג של מזל, אבל הסיבה שאני מזמינה בכלל בדך ביי2 זה כדי שאני לא אצטרך לדבר עם הספק...
בקיצור יש שם בלאגן. חבל.

xfwind

New member
גם "לאומי-קארד" ממשיכים ומפגינים שירותיות נדירה במחוזותינו

למעלה