מעבר לחב' פלאפון

מעבר לחב' פלאפון

מציעים חבילה של שיחות וסמסים ללא הגבלה+1 ג'יגה ב-95 ש"ח לחודש.
עלות חד פעמית של סים ב-49 ש"ח.
(עוד לא בדקתי כמה משלמים אצלם על תשלום דרך הוראת קבע...)

לא מכירה את פלאפון, אבל יש לי נסיון לא משהו עם אורנג' וסלקום.

אני קצת מוטרדת מנושא הניוד- לא מבינה בזה, אבל לא בא לי להתעסק עם אורנג' בעקבות המעבר....

מה דעתכם? כדאי? משתלם?
(ולא, גולן והוט מובייל לא רלוונטיים כרגע...)

תודה לעונים!

תגובה

אולי לא אגיב את התגובה שהיית חפצה...

היה פה מצב בלתי נסבל, שערוריה במשך שנים רבות, מצב שהוכתב על ידי פלאפון, סלקום, אורנג'. עכשיו הגיעו שחקנים חדשים ואילצו את הקרטל להתעורר.

מי שנותן ידו לחברות הוותיקות, פוגע בחברות החדשות, ובכך פועל לדעתי בצרכנות שגויה. זוהי לפעמים העדפת אינטרס מקומי צר, על פני צרכנות נבונה ארוכת טווח.

לכן תשובתי היא שבמקום אורנג', סלקום, פלאפון - יש גולן, הוט מובייל ורמי לוי. כל בחירה אחרת, היא גרועה בעיני.

אותי רימו והונו (עבירה פלילית) פעמיים סוכני פלאפון נוכלים. אז אם הוותיקה פלאפון עושה לך את זה... באמת שיהיה לך לבריאות. אני מקווה שבשאר חייך את יודעת לקבל החלטות ראויות יותר.

וסליחה על הביקורת, זה פשוט מעצבן אותי איך אנשים ממשיכים להזרים כסף לחברות שעשקו אותם במשך שנים.

חלאה

New member
אז תתעצבן בלב.

נמאס כבר לראות ביקורת על החלטה של גולשים לא לעבור לגולן או הוט, צינה שהוט וגולן לא באם בחשבון אז תכבד במקום להיות איש המוסר של הפורום, מה גם שדובר על תשלום באמצעות הוראת קבע כך שנראה שיש סיבה מוצדקת שלא מאפשרת לעבור להוט/גולן, את הביקורות של הפורום על אנשים שמחלטים לא לעבור לחברות החדשות תשמרו לעצמכם, לא כולם חייבים לנייד לגולן או הוט, חלק רוצים לנייד לחברות האפ"ס וזאת זכותם.

xfwind

New member
פלאפון רמאים ושומר נפשו ירחק.

פגשתי אותם בבית משפט ולצערי לא היו לי כוחות ללכת איתם רחוק - (לבימ"ש שלום) והסכמתי ל"פשרה" שלפיה הם משלמים לי פיצוי של 1600 ש"ח.

עדיף שתי כוסות אשל.

אתה טועה..

בהחלט כיבדתי את החלטתה לא לעבור להוט מובייל ולגולן.
התכוונתי לרמי לוי

איך אתה יודע באיזו תגובה אני חפצה?

התגובה שלך, גם אם עצבנית משהו, הגיונית ולגיטימית.
(ואני מתעלמת מהמשפט המטופש על שאר ההחלטות בחיי.....)

תודה!

strategy

New member
כל הכבוד - אל תשים לב לתגובות

של אנטרסנטים ותמשיך לכתוב מה שאתה חושב. אני בתור גולש בפורום מעוניין לקרוא כל קשת של תגובות.

olli3

New member
מנהל
אז אתה מבטל גם את בזק,יס ובזק בינלאומי?

את נטוויז'ן ו012 גם?

כי פלאפון זה בזק לכל דבר ועניין ויס זה בזק לכל דבר ועניין וכך גם בזק בינלאומי.

נטוויז'ן זה סלקום ונטוויז'ן לפני כן התאחדה עם 013.

012 זה אורנג'.

אתה באמת בא בטענות לגבי עשיקה? זה מה שהשוק הציע בזמנו. היו חברות שרצו להרים רשת סלולארית נוספת מלבד הארבעה שהי וקיימות באותה עת ומשרד התקשורת לא אישר. אז עכשיו יש מבחר, שכל אחד יעשה העולה בראשו.

וגולן, רמי לוי והוט מובייל לא תמיד מתאימות לכולם. יש שירותים שלא קיימים ברשתות האלו, שירותים שחשובים ללקוחות מסויימים.

העניין הוא צרכנות נבונה

כשגוף הוא קרטל, הוא יכול לעשוק אותך, והוא יכול לבחור להיות הוגן, מתוך תכנון לטווח הארוך.

שלושת החברות בחרו לעשוק, ולכן יש לי בהחלט אינטרס ששלושתן יתרוקנו מלקוחות ויתמוטטו.

כל חברה חזקה היום, תסתכל, תראה, תלמד ותחשוש... היא תראה שאם אתה עושק כשאתה יכול, יגיע יום שבו כולם ינטשו אותך ותוחלת החיים שלך אינה ארוכה.

לעומת זאת אם יהיה גוף גדול שיבחר לא לעשוק אותי - הם ירוויחו לקוח לטווח ארוך שלא יחפש רק לברוח בהזדמנות הראשונה.

וכשאני אומר "לעשוק" אני לא מתכוון רק למחיר יקר. אני מתכוון להתנהלות בסיסית מול לקוח.

meiro5151

New member
עושק

אז איזה חברה לא עושקת את לקוחותיה?
מפני שאם היא לא תתנהל על בסיס כלכלי אין לה במה להיתקיים,וכאשר היא גובה מחירים שבאים בתחרות,אז תיראה את הבעלים שרכש את סלקום,הוא שם את תחתוניו למכירה.

זה מה שאני אומר

התנהלות כלכלית, היא לא רק פריזמה צרה של ההווה.

אני מצפה מחברה שתהיה רגישה ללקוחותיה במובנים מסוימים. והארוגנטיות של הסלולריות הותיקות כבר הפכה למפורסמת מרוב קיצוניותה.

חלאה

New member
קודם כל המכשיר שלך צריך להיות עם תמיכה

בתדר 850 דור 3, אם המכשיר לא תומך אז יש צורך להחליפו למכשיר שתומך, בנוגע לניוד רוב הניודים עוברים חלק, פעמים נדירות יש תקלה בניוד ואז צריך להתקשר לשרות לקוחות שיעשו ניוד חוזר.
95 שקל + 1 גיגה זה לא ההצעה הכי טובה בשוק, אבל בהתחשב בהצעות של בחברות האפ"ס היא אכן הכי טובה.
אני מבין שהבעיה היא אפשרות תשלום רק באמצעות חשבון הבנק, יש מצב שזה ניתן גם ברמי לוי ו 012 (אורנג' מוזל) תשלום בעזרת חשבון בנק, מציע לבדוק את זה, ברמי לוי תחסוך עוד כמה שקלים (88 שקלים + 1 גיגה) והוא למעשה מקביל לפלאפון כי הוא מקבל את השרותים שלה תמורת עמלה שהוא גוזר בדרך. 012 זה אורנג' ואצלם אין בעיה של צורך במכשיר שתומך בתדר 850 בדור 3, למעשה המכשיר שיש לך עכשיו יתאים בטוח.

תתרחקי מפאלפון

יותר מ12 שנה לקוח שלהם
כל פעם שהחלפתי פלפאון רימו אותי
כל פעם הידיים שלי היו כבולות
המון כסף הלך סתם...

אני אישית עברתי לסלקום
גם הוט מובייל נשמע טוב רק שיש בעיה עדין חברה חדשה
והשירות לקוחות לא משהו...וזה מתוך נסיון שניסתי לעזור לחבר ממוצא אתיופי

יש לך היום מגוון רחב של חברות
פלפאון בעבר היו החברה עם הכי הרבה תלונות מוצדקות --בדקי זאת באינרטנט
רוב הלקוחות של הוט מובייל הם לקוחות פלפאון

פלפאון הפסידה הרבה מאוד לקוחות וכסף ולכן נאלצו לסגור את שירות הלקוחות שלהם
שזאת חברה חיצונית שמעסיקה מוגבלים ונפגעי תקיפה מינית (גם את זה את יכולה לבדוק באינרטנט)
לבסוף היתה מחאה והחליטו שבנתיים לא יסגרו אותם

החשש שלי הוא שהוט מובייל יעלו את המחיר בעוד שנה..
לשמחתי יש היום מגוון רחב ואנחנו לא כבולים לעבור מחברה לחברה אם הכל יסתדר באחת החברות החדשות
אעבור אליהם..

מה שלא תעשי--תתרחקי מפלפאון כמו מאש!

עוד דבר אחד חשוב

היתה כתבה לפני כמה חודשים שפלפאון שהציעו חבילה ללא הגבלה ב99 ש"ח
העלו את המחיר מבלי להודיע ללקוחות
כמו שרשמתי מקודם==תתרחקי מהם!!

והניוד הוא קל מאוד--הולכים לכל חברה מחליפים סים ותוך כמה שעות את מנותקת מחברה שהיית אצלה ומחוברת לחברה חדשה
אין צורך להודיע לחברה הקודמת שלך--הכל נעשה אוטמטית והמספר שלך נשמר כמו שהוא.

k-don

Well-known member
המחיר מובטח לך רק לשנה

ניוד לא צריך להוות בעיה

LZ88

New member
ותשלום בהו"ק הינה בעלות של חודשית של 3.87 ש"ח

3.78 ש"ח????

אני משלמת לאורנג' 8 ש"ח בחודש.
ואני חייבת לציין שהם החברה היחידה שגובה ממני תשלום על הוראת קבע.
שום חברה אחרת לא עושה את זה- ואני משלמת את כל החשבונות שלי כך.....

LZ88

New member
כן..זהו המחיר שלהם (מתוך האתר של פלאפון).

אני עם הסלולאר, אז קצת קשה לי להוסיף קישור ישיר. אבל זה גלוי.

meiro5151

New member
המחירים בהתאם לצריכה

אני הייתי לקוח סלקום עיסקי,מרגע היתנתקותי,היתחלתי לשלם פחות, והרבה פחות,במשך החודשיים האחרונים,פעם אחת שילמתי 40 ש"ח, וחודש לאחר מכן 20 ש"ח,בהתאם לצריכה,יש לציין שהחשבון הוא כזה שלפי מה שמדברים משלמים וזה כולל אינטרנט וכל השירותים הנלווים.

למעלה