לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2958329,583 עוקבים אודות עסקים

פורום אופניים

קהילת רוכבי אופניים בישראל - הבית של הרוכבים הישראלים. רכיבה על אופניים, למרות מה שמקובל לחשוב, היא ספורט קבוצתי. מהטור דה-פראנס עד הטיול בשבת, הרוכבים שסביבנו הופכים אותנו לטובים יותר, מקצועיים יותר ובעיקר עושים את הרכיבה למהנה הרבה יותר... מטרתה של קהילת האופניים היא ליצור את התמיכה הקבוצתית לרוכבים הישראלים גם בשעות שאינם לובשים מכנסי טייטס שחורים וחולצות עם פרסומת של בנק ספרדי, או יצרן דלתות איטלקי. קהילת האופניים של מגזין אופניים, אשר נוסדה ב-iol עברה לוואלה וכעת היא בתפוז, מיועדת לרוכבי האופניים בישראל, אשר הולכים ומתרבים בשנים האחרונות. היא פתוחה לכל הקשורים לענף: רוכבי הרים וכביש וספורטאים בענפי הטריאתלון, הדואתלון והניווט הספורטיבי, רוכבים המשתמשים באופניהם ככלי תחבורה ועבודה, בעלי חנויות וסוחרים, אנשי האיגודים השונים, מארגני טיולים ותחרויות וחובבי הענף בכלל. הקהילה מנוהלת בחסות מגזין אופניים, אשר יוצא לאור בכל חודש ומופץ למינויים ובחנויות הספרים והאופניים. בקהילה יכולים הרוכבים בישראל להביע את דעתם לגבי נושאים הקשורים באופניים, להתייעץ עם מומחים, להתעדכן בארועים האחרונים בעולם האופניים, לקרוא מאמרים, ולגלוש לאתרים המובילים בעולם הקשורים לספורט. מטרת הקהילה היא לקדם את ספורט האופניים בישראל, ליצור דיאלוג פורה בין הגורמים השונים בענף, לתמוך ברוכבים החדשים ולתרום לוותיקים. נשמח לארח אותכם בקהילה, אבל אל תשכחו: זה בשום מקרה לא תחליף לרכיבה! להתראות בקהילה, על הכבישים ובשבילים, איציק הופמן וצוות הניהול של הפורום: רן פרגמין, רמי לשם, בועז שחר, עידו מזור, אילן שחם (ניווט וטיולי אופניים), דרור האס, גיל בניטה ואורן בג'איו (פרירייד ודאון-היל) וניר טל (אופניי-טכני) עוד בפורומים: פורום אופני כביש. אין להכניס כל תוכן פרסומי לפורום. הודעות מכירה וקנייה יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. "תפוז אופניים", המקום לכל התכנים הקשורים לאופניים, היכנסו ולמדו. אמרו עלינו (מקבץ קטן בלבד): "…פורום האופניים, שהוקם לפני כשנתיים הוא כיום אחד הפורומים הפעילים ברשת…" הארץ, 10.9.2002 "הפורום הכי פעיל באינטרנט" מעריב 18.9.2003 "זה המקום ללמוד כל מה שרציתם בנושאי אופניים…" העיר, 11.10.2003 "פורום האופניים בתפוז…נחשב לאחד התוססים מסוגו…" 7 ימים, ידיעות-אחרונות 25.6.2004

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופניים

קהילת רוכבי אופניים בישראל - הבית של הרוכבים הישראלים. רכיבה על אופניים, למרות מה שמקובל לחשוב, היא ספורט קבוצתי. מהטור דה-פראנס עד הטיול בשבת, הרוכבים שסביבנו הופכים אותנו לטובים יותר, מקצועיים יותר ובעיקר עושים את הרכיבה למהנה הרבה יותר... מטרתה של קהילת האופניים היא ליצור את התמיכה הקבוצתית לרוכבים הישראלים גם בשעות שאינם לובשים מכנסי טייטס שחורים וחולצות עם פרסומת של בנק ספרדי, או יצרן דלתות איטלקי. קהילת האופניים של מגזין אופניים, אשר נוסדה ב-iol עברה לוואלה וכעת היא בתפוז, מיועדת לרוכבי האופניים בישראל, אשר הולכים ומתרבים בשנים האחרונות. היא פתוחה לכל הקשורים לענף: רוכבי הרים וכביש וספורטאים בענפי הטריאתלון, הדואתלון והניווט הספורטיבי, רוכבים המשתמשים באופניהם ככלי תחבורה ועבודה, בעלי חנויות וסוחרים, אנשי האיגודים השונים, מארגני טיולים ותחרויות וחובבי הענף בכלל. הקהילה מנוהלת בחסות מגזין אופניים, אשר יוצא לאור בכל חודש ומופץ למינויים ובחנויות הספרים והאופניים. בקהילה יכולים הרוכבים בישראל להביע את דעתם לגבי נושאים הקשורים באופניים, להתייעץ עם מומחים, להתעדכן בארועים האחרונים בעולם האופניים, לקרוא מאמרים, ולגלוש לאתרים המובילים בעולם הקשורים לספורט. מטרת הקהילה היא לקדם את ספורט האופניים בישראל, ליצור דיאלוג פורה בין הגורמים השונים בענף, לתמוך ברוכבים החדשים ולתרום לוותיקים. נשמח לארח אותכם בקהילה, אבל אל תשכחו: זה בשום מקרה לא תחליף לרכיבה! להתראות בקהילה, על הכבישים ובשבילים, איציק הופמן וצוות הניהול של הפורום: רן פרגמין, רמי לשם, בועז שחר, עידו מזור, אילן שחם (ניווט וטיולי אופניים), דרור האס, גיל בניטה ואורן בג'איו (פרירייד ודאון-היל) וניר טל (אופניי-טכני) עוד בפורומים: פורום אופני כביש. אין להכניס כל תוכן פרסומי לפורום. הודעות מכירה וקנייה יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. "תפוז אופניים", המקום לכל התכנים הקשורים לאופניים, היכנסו ולמדו. אמרו עלינו (מקבץ קטן בלבד): "…פורום האופניים, שהוקם לפני כשנתיים הוא כיום אחד הפורומים הפעילים ברשת…" הארץ, 10.9.2002 "הפורום הכי פעיל באינטרנט" מעריב 18.9.2003 "זה המקום ללמוד כל מה שרציתם בנושאי אופניים…" העיר, 11.10.2003 "פורום האופניים בתפוז…נחשב לאחד התוססים מסוגו…" 7 ימים, ידיעות-אחרונות 25.6.2004
x
הודעה מהנהלת הפורום

קישורים מהירים  פורום אופניים - לא לאופניים חשמליים!

תפריט לרוכבים מתחילים   מדריך לרכיבה עירונית  נוהל פרסום חוות דעת על חנויות 

מודעות יד שנייה מפרסמים רק בשירשוק הנפתח בסוף כל חודש

---------------------------------------------------------------

לציבור רוכבי האופניים החשמליים, פורום הנו פורום אופניים המונעים בכח הדיווש בלבד. אין לשאול כל שאלות הקשורות באופניים חשמליים מכל סוג וכל שאלה כזו תימחק.

המשך >>

לצפיה ב-'טייץ מרופד לרכיבה'
טייץ מרופד לרכיבה
24/03/2020 | 21:06
6
63
היי ,
מזמן לא ביקרתי כאן , למרות זאת לא שוכח לרגע שיש כאן תמיד מי שיכון ויסייע.
אז ככה, אני מנסה לאתר טייץ ממוגן לרכיבה, תחת המכנס, כזה שיקל על אזור הישיבה וכן שימגן את צידי הירכיים בנוסף. בדרך כלל קונה באמאזון כי מהם הכל מגיע בזמן ומהר. ברשותי כיום טייץ כזה שרק ממגן בירכיים ולא מרפד כלום באזור הישיבה הישבן , האשכים. למי הפתרון? לציין שהחלפתי כיסא באופניים ברוזן מינץ וזה אכן קידם ושיפר בהחלט, אם כי אני חושב שטייץ תחת מכנס יטייב עוד יותר.
תודה לכם רק בריאות!!
אופניים >>
לצפיה ב-'טייטס על טייטס?'
טייטס על טייטס?
27/03/2020 | 16:57
5
42
במידה ולא תמצא טייטס שהוא גם-וגם תוכל תמיד ללבוש אחד מתחת לשני. כשאתה רוכש מכנסי רכיבה הם מגיעים לרוב עם טייטס בעל אריג דק מאד כך שההפרעה לא תהיה קשה מדי כשתלבש טייטס נוסף מעליו. 
אופניים >>
לצפיה ב-'אני רוכב עם מכנס רגיל בדרך כלל קצר'
אני רוכב עם מכנס רגיל בדרך כלל קצר
29/03/2020 | 10:43
4
34
לא מכנס יעודי לאופניים. ומתכונן לשים את הטייטס תחת המכנס.
שדרוג הכיסא אכן עזר אבל בפועל הוא  הגדיל את משך השרידות עליו.
נכנסתי לאמאזון לראות אבל הכל שם מאד מצומצם אני מניח שזה בגלל המצב מה גם שלא שולחים לארץ ואני לא יודע הכי מה מתאים וטוב . אין לי בעיה לרכוש כאן בארץ במקום טוב דגם מומלץ אם יש

אופניים >>
לצפיה ב-'הפתרונות שלי לכאבי תחת ושפשפות...'
הפתרונות שלי לכאבי תחת ושפשפות...
29/03/2020 | 11:19
1
61
טייטס מסדרת F1 של פאנקייר. עכשיו במבצע

אוכף SMP - מדדתי 5 סוגים שונים וזה היה הכי טוב במחיר סביר:

משחת אקילן ספורט, כאן ניתן להשיג בכחצי מחיר מהפארמים:

השילוב הזה טוב לי ל 2-3 שעות רכיבה ביום, בלי שפשפות ו/או כאבים.
אופניים >>
לצפיה ב-'תודה בועז'
תודה בועז
<< ההודעה הנוכחית
29/03/2020 | 16:50
11
לצפיה ב-'לא צריך מכנסיים יעודיים'
לא צריך מכנסיים יעודיים
01/04/2020 | 08:48
1
42
אם יש לך מכנסים קצרים שמאפשרים דיווש חופשי ונוח אז אין שום סיבה לרכוש מכנסיים יעודיים. אבל אפשר לרכוש טייטס דקים, מסוג אלה שלובשים מתחת מכנסיים. הם בעלי אותו ריפוד כמו טיייטס של רוכבי כביש, אבל האריג דק יותר. 
כדאי לזכור שאת טייטס לובשים ישירות על הגוף, בלי תחתונים מתחת.
אם אתה רוצה להזמין מחו׳ל יש לא מעט אתרים שמתמחים באופניים. לא דווקא אמאזון. רובם מאפשרים משלוח לארץ, אבל לא בחינם...
חפש: 
Chain reaction cycles
Jenson USA
Bike24
Jessop 
The Bike Nashbar
Race-Pace Bicycles
אופניים >>
לצפיה ב-'אכן אתרים טובים ראיתי כבר כמה מהם. תודה איש'
אכן אתרים טובים ראיתי כבר כמה מהם. תודה איש
01/04/2020 | 14:29
10

הודעות אחרונות

20:19 | 29.06.20 עודאחדמיוחד
11:13 | 11.06.20 ofirshw
19:00 | 07.06.20 המחשמל 64
12:51 | 27.05.20 Nim27
22:02 | 13.05.20 beigl
14:47 | 06.05.20 alondan1
20:43 | 11.04.20 רוני1955
21:52 | 29.03.20 צביקהשמ
10:47 | 29.03.20 המחשמל 64

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ