לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2927229,272 עוקבים אודות עסקים

פורום אופניים

קהילת רוכבי אופניים בישראל - הבית של הרוכבים הישראלים. רכיבה על אופניים, למרות מה שמקובל לחשוב, היא ספורט קבוצתי. מהטור דה-פראנס עד הטיול בשבת, הרוכבים שסביבנו הופכים אותנו לטובים יותר, מקצועיים יותר ובעיקר עושים את הרכיבה למהנה הרבה יותר... מטרתה של קהילת האופניים היא ליצור את התמיכה הקבוצתית לרוכבים הישראלים גם בשעות שאינם לובשים מכנסי טייטס שחורים וחולצות עם פרסומת של בנק ספרדי, או יצרן דלתות איטלקי. קהילת האופניים של מגזין אופניים, אשר נוסדה ב-iol עברה לוואלה וכעת היא בתפוז, מיועדת לרוכבי האופניים בישראל, אשר הולכים ומתרבים בשנים האחרונות. היא פתוחה לכל הקשורים לענף: רוכבי הרים וכביש וספורטאים בענפי הטריאתלון, הדואתלון והניווט הספורטיבי, רוכבים המשתמשים באופניהם ככלי תחבורה ועבודה, בעלי חנויות וסוחרים, אנשי האיגודים השונים, מארגני טיולים ותחרויות וחובבי הענף בכלל. הקהילה מנוהלת בחסות מגזין אופניים, אשר יוצא לאור בכל חודש ומופץ למינויים ובחנויות הספרים והאופניים. בקהילה יכולים הרוכבים בישראל להביע את דעתם לגבי נושאים הקשורים באופניים, להתייעץ עם מומחים, להתעדכן בארועים האחרונים בעולם האופניים, לקרוא מאמרים, ולגלוש לאתרים המובילים בעולם הקשורים לספורט. מטרת הקהילה היא לקדם את ספורט האופניים בישראל, ליצור דיאלוג פורה בין הגורמים השונים בענף, לתמוך ברוכבים החדשים ולתרום לוותיקים. נשמח לארח אותכם בקהילה, אבל אל תשכחו: זה בשום מקרה לא תחליף לרכיבה! להתראות בקהילה, על הכבישים ובשבילים, איציק הופמן וצוות הניהול של הפורום: רן פרגמין, רמי לשם, בועז שחר, עידו מזור, אילן שחם (ניווט וטיולי אופניים), דרור האס, גיל בניטה ואורן בג'איו (פרירייד ודאון-היל) וניר טל (אופניי-טכני) עוד בפורומים: פורום אופני כביש. אין להכניס כל תוכן פרסומי לפורום. הודעות מכירה וקנייה יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. "תפוז אופניים", המקום לכל התכנים הקשורים לאופניים, היכנסו ולמדו. אמרו עלינו (מקבץ קטן בלבד): "…פורום האופניים, שהוקם לפני כשנתיים הוא כיום אחד הפורומים הפעילים ברשת…" הארץ, 10.9.2002 "הפורום הכי פעיל באינטרנט" מעריב 18.9.2003 "זה המקום ללמוד כל מה שרציתם בנושאי אופניים…" העיר, 11.10.2003 "פורום האופניים בתפוז…נחשב לאחד התוססים מסוגו…" 7 ימים, ידיעות-אחרונות 25.6.2004

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופניים

קהילת רוכבי אופניים בישראל - הבית של הרוכבים הישראלים. רכיבה על אופניים, למרות מה שמקובל לחשוב, היא ספורט קבוצתי. מהטור דה-פראנס עד הטיול בשבת, הרוכבים שסביבנו הופכים אותנו לטובים יותר, מקצועיים יותר ובעיקר עושים את הרכיבה למהנה הרבה יותר... מטרתה של קהילת האופניים היא ליצור את התמיכה הקבוצתית לרוכבים הישראלים גם בשעות שאינם לובשים מכנסי טייטס שחורים וחולצות עם פרסומת של בנק ספרדי, או יצרן דלתות איטלקי. קהילת האופניים של מגזין אופניים, אשר נוסדה ב-iol עברה לוואלה וכעת היא בתפוז, מיועדת לרוכבי האופניים בישראל, אשר הולכים ומתרבים בשנים האחרונות. היא פתוחה לכל הקשורים לענף: רוכבי הרים וכביש וספורטאים בענפי הטריאתלון, הדואתלון והניווט הספורטיבי, רוכבים המשתמשים באופניהם ככלי תחבורה ועבודה, בעלי חנויות וסוחרים, אנשי האיגודים השונים, מארגני טיולים ותחרויות וחובבי הענף בכלל. הקהילה מנוהלת בחסות מגזין אופניים, אשר יוצא לאור בכל חודש ומופץ למינויים ובחנויות הספרים והאופניים. בקהילה יכולים הרוכבים בישראל להביע את דעתם לגבי נושאים הקשורים באופניים, להתייעץ עם מומחים, להתעדכן בארועים האחרונים בעולם האופניים, לקרוא מאמרים, ולגלוש לאתרים המובילים בעולם הקשורים לספורט. מטרת הקהילה היא לקדם את ספורט האופניים בישראל, ליצור דיאלוג פורה בין הגורמים השונים בענף, לתמוך ברוכבים החדשים ולתרום לוותיקים. נשמח לארח אותכם בקהילה, אבל אל תשכחו: זה בשום מקרה לא תחליף לרכיבה! להתראות בקהילה, על הכבישים ובשבילים, איציק הופמן וצוות הניהול של הפורום: רן פרגמין, רמי לשם, בועז שחר, עידו מזור, אילן שחם (ניווט וטיולי אופניים), דרור האס, גיל בניטה ואורן בג'איו (פרירייד ודאון-היל) וניר טל (אופניי-טכני) עוד בפורומים: פורום אופני כביש. אין להכניס כל תוכן פרסומי לפורום. הודעות מכירה וקנייה יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. "תפוז אופניים", המקום לכל התכנים הקשורים לאופניים, היכנסו ולמדו. אמרו עלינו (מקבץ קטן בלבד): "…פורום האופניים, שהוקם לפני כשנתיים הוא כיום אחד הפורומים הפעילים ברשת…" הארץ, 10.9.2002 "הפורום הכי פעיל באינטרנט" מעריב 18.9.2003 "זה המקום ללמוד כל מה שרציתם בנושאי אופניים…" העיר, 11.10.2003 "פורום האופניים בתפוז…נחשב לאחד התוססים מסוגו…" 7 ימים, ידיעות-אחרונות 25.6.2004
x
הודעה מהנהלת הפורום

קישורים מהירים  פורום אופניים - לא לאופניים חשמליים!

תפריט לרוכבים מתחילים   מדריך לרכיבה עירונית  נוהל פרסום חוות דעת על חנויות 

מודעות יד שנייה מפרסמים רק בשירשוק הנפתח בסוף כל חודש

---------------------------------------------------------------

לציבור רוכבי האופניים החשמליים, פורום הנו פורום אופניים המונעים בכח הדיווש בלבד. אין לשאול כל שאלות הקשורות באופניים חשמליים מכל סוג וכל שאלה כזו תימחק.

המשך >>

לצפיה ב-'התייעצות לגבי השתדרגות באופני עיר'
התייעצות לגבי השתדרגות באופני עיר
<< ההודעה הנוכחית
04/05/2019 | 20:39
4
68

שלום, אני רוכבת בסביבה עירונית בערך שעה מדי יום.
יש לי את האופניים האלה:
https://www.rosen-meents.co.il/index.php?dir=site&...
במשך 5 שנים, והייתי מאוד מרוצה מהם.
במיוחד נהנת מתנוחת הרכיבה הזקופה.

אני מחפשת להתחדש והתקציב הוא עד 5k.
יש המלצות? אני מוכנה להתפנק באופניים יקרים יותר, אבל לא מצליחה למצוא משהו מומלץ. נראה כאלו כל אופני העיר שמוכרים הם ברמה נמוכה.
ראיתי גם את האופניים האלה של בשם tokyo bike:
https://nooa.co.il/product/bisou-2/
אני תוהה אם הם באמת ברמה יותר גבוהה ממה שיש לי.

כמו כן, ראיתי את האופניים האלה שיש להם רצועה (איכותי? סתם גימיק?) של חברת schindelhauer.

האופניים שלהם מאוד יקרים (אבל גם מאוד יפים:)). מישהו מכיר את החברה ויכול להסביר את המחירים הגבוהים לאופניים שנראים פשוטים לכאורה?

תודה רבה למשיבים

אופניים >>
לצפיה ב-'חושייך אכן נכונים - מאד יקר.'
חושייך אכן נכונים - מאד יקר.
04/05/2019 | 23:24
2
57
האופניים (Tokyo) באמת יפים אך יקרים להחריד. עבור 3580 שקל הייתיי מצפה לפחות לשלדת אלומיניום. אמנם יש היום טרנד של שלדות כרומולי שמאפשרות רכיבה "רכה" יותר, אבל אישית אינני מחזיק מזה.
שלדת אלומיניום תהיה קלה יותר, איכותית ומדויקת יותר, והאופניים יהיו יותר איכותיים.

יתרונם של ה Tokyo לעומת האופניים הנוכחיים שלך:
1. מזלג קשיח על פני מזלג טלסקופי. מזלג טלסקופי אינו עוזר בעיר (יותר מפריע) ומוסיף כמעט קילו מיותר לאופניים שלך.
2. פחות הילוכים (ללא הילוכים בגלגלי השיניים הקדמיים) - עוד הפחתת משקל. יותר מתאים לעיר.

יחד עם זה, הבלמים של ה Tokyo נחותים מהאופניים שלך.

על אופני-רצועה לא הייתי ממליץ.
במשפט אחד: סתם יקר ולא שווה.

לגבי מה לקנות, השאלה אם את מעוניינת רק באופני נשים?
אם שלדת יהלום (עם רמה) באה בחשבון - שווה לבדוק סינגל ספיד ללא הילוכים. (את בתל אביב? עיר ללא עליות, או בחיפה? שאז זה לא ממולץ). כרגע אין לי המלצה יותר טובה.
אופניים >>
לצפיה ב-'תודה על התגובה. חשבתי שמזלג טלסקופי מיועד לרכיבה זקופה'
תודה על התגובה. חשבתי שמזלג טלסקופי מיועד לרכיבה זקופה
04/05/2019 | 23:32
1
33
אני בת"א, אבל גם בת"א יש עליות פה ושם :)
אני בעיקר רגילה לתנוחת רכיבה זקופה.
לגבי הרמה - אני יכולה להתרגל, זה פשוט משפיע מבחינתי על האופן שבו יורדים מהאופניים.
חשוב לציין, אני מחפשת להתפנק באופניים חדשים, אז לא אכפת לי לשלם, אני פשוט רוצה להרגיש שאני מקבלת תמורה.
אופניים >>
לצפיה ב-'בכל זאת יכול למליץ לך משהו'
בכל זאת יכול למליץ לך משהו
05/05/2019 | 21:49
33
אז ככה:
מזלג לא קובע תנוחת רכיבה, אבל הכידון כן.
כידון שטוח יגרום לך לרכון קדימה, כידון גבוה - ישיבה זקופה.
אז כנראה ש Single Speed קלאסי לא מתאים לך כי זה כידון שטוח.

את יכולה לבדוק אופני עיר Evoke Discovery, כ 1500 שקל.
אלו אופני אלומיניום, גלגלי 700, עם הילוכים וללא בולמי זעזועים.
יש גרסא ללא רמה לנשים.
בעמוד של היבואן יש עוד דגמים.
ולען הסר ספק: אינני עובד אצלם, רק חושב שהאופניים האלו יכולים להתאים לפי התיאור שלך.
אופניים >>
לצפיה ב-'רצועה במקום שרשרת'
רצועה במקום שרשרת
06/05/2019 | 18:14
38
זה לא סתם גימיק. זה לא מצריך שימון ולא מחליד לכן זה לא משאיר כתמים על הרגל/מכנס.
מצד שני זה ״פטנט״ יקר שגם מצריך מערכת הילוכים פלנארית.
שימושי בדיוק למטרות של אופני עיר. פחות שימושי למטרות ספורטיביות.
בארץ השיטה הזו לא כל כך ״תפשה״ בעיקר בגלל המחיר הגבוה, אבל מצד שני אופני טוקיו מבקשים 3800 ש׳ח על מה בדיוק?...

שלדת פלדה איכותית אינה גרועה משלדת אלומיניום ויש לה אפילו יתרונות. במיוחד במה שקשור ליכולתה לשכך במקצת את החריצים והמדרגות במדרכה/כביש. זה חשוב בעיקר באופניים נעדרי שיכוך מובנה (מזלג טלסקופי למשל).
מצד שני אופני טוקיו בקישור שצירפת הם במחיר מופרך לחלוטין. המפרט מאפיין אופניים במחיר נמוך מ-1000 ש׳ח.
אופניים >>

הודעות אחרונות

14:52 | 03.06.19 bambiker
01:09 | 10.05.19 חלאה
17:46 | 24.04.19 gilk
21:08 | 13.04.19 ziv1roz
11:21 | 06.04.19 Nim27
07:47 | 14.03.19 gilk
14:58 | 10.02.19 Erez Lahav
09:19 | 08.02.19 1 מזמושץ
06:43 | 28.01.19 הפאלפל מס 2 בארץ

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ