האם להעדיף merida one twenty 9.400 או marin rift zone 1 ?

Amishoshani

New member
האם להעדיף merida one twenty 9.400 או marin rift zone 1 ?

שלום. שנים ארוכות רכבתי על טרק 4400. מסיבות של נוחיות והגיל שהתקדם, אני שוקל לרכוש שיכוך מלא. השימוש יהיה ברכיבה בשבילי עפר כבושים ובדרכי אספלט, ללא רכיבת שטח אגרסיבית.
שני הסוגים מוצעים בגרסת 29״. . האם להעדיפה על 27.5?
עלות המרידה סביב 5300 שח.
עלות הmarin סביב 5600 שח.
אשמח לרעיונות נוספים.
רב תודות

steiff

New member
שני זוגות דומים למדי

מתלה דומה ומפרט שהוא mixed bag.
חישוקים ובולמי זעזועים טובים יותר אצל מארין, מערכות הינע עדיפות אצל מרידה.

לגבי מעבר ל-29: עבור סגנון הרכיבה שאתה מתאר זה בהחלט עדיף.

בנוסף לכך - אם באמת לא מדובר בשטח אגרסיבי אלא בעיקר בדרכי עפר סלולות וכבישי אספלט - נראה לי שכיוון של ז׳ק 29 יהיה עדיף ויאפשר לך להצטייד ברכיבים איכותיים יותר במחיר צנוע. מרידה BIG NINE NX EDITION נראה כמו אופציה מאד מעניינת עם מערכות עדיפות. לחלופין: ALMA 29 H50 של Orbea (נמכרים בארץ ברשת ריסייקלז). אם תכניס את היד עוד קצת יותר עמוק לכיס תוכל למצוא את Giant XTC Advanced 1 שנתון 2016 בהנחה יפה. שלדת קרבון ומערכות שופרא דשופרא במחיר אטרקטיבי לסוף השנה. 6900 ש׳ח לפי אתר האינטרנט.

Amishoshani

New member
אופני זנב קשיח מומלצים

ראשית, רב תודות.
בהינתן והפתרון הנכון למשטר הרכיבה הוא זנב קשיח בגלגל 29, מי מארבעת הדגמים הבאים לשנתון 2019 הוא המומלץ?

Bobcat 5 של מארין
Trek marlin 7 של ctc
Big nine 300 של מרידה
Storm 9.1 של נורקו, שמשווק מצמן

v>תודתי על הסיוע.

steiff

New member
בגדול התחרות די צמודה...

למרידה יש מערכות עדיפות, ומזלג אויר (לאחרים מזלג קפיץ) אבל המזלג הוא של סאנטור...
הגלגלים של אף אחד מהזוגות לא הפילו אותי מהכיסא. החישוקים של נורקו עדיפים אבל הנאבות - השם ישמור...

ההתלבטות שלי תהיה בין בובקאט לביג-ניין.

steiff

New member
בגדול התחרות די צמודה...

למרידה יש מערכות עדיפות, ומזלג אויר (לאחרים מזלג קפיץ) אבל המזלג הוא של סאנטור...
הגלגלים של אף אחד מהזוגות לא הפילו אותי מהכיסא. החישוקים של נורקו עדיפים אבל הנאבות - השם ישמור...

ההתלבטות שלי תהיה בין בובקאט לביג-ניין.

למעלה