אוכף וכל מה שמתחת .....

המחשמל 64

New member
מנהל
אוכף וכל מה שמתחת .....

היי לכם,
במרידה שברשותי ,דגם 7.6 שנתון 16, יש אוכף בעייתי משהו. אני זוכר שגם במבחנים בזמנו האוכף זכה לביקורת בלתי מחמיאה, ולדעתי אכן מוצדקת.
הוא לא נוח ,פשוט אוכף מכאיב.
הייתי שמח ומודה לשמוע על המלצות לאוכף סביר + לדגם אופני הרים,י במחיר שפוי.
אם אפשר אשמח לפירוט של כמה דגמים באופציה וכן אם ידוע לכם על אפשרות רכישה של מי מהם באמאזון אשמח לקישור ופרוט הדגמים. אם יש מקום רכישה בארץ במחיר שפוי גם בהחלט .
תודה לכולם,

steiff

New member
אוכף זה עניין מאד אינדיבידואלי

ההעדפה האישית שלי היא דגם Rockrt של WTB ויש לא מעט חנויות בארץ שמוכרות אותו. יש מספר דגמים ששונים זה מזה ברוחב, בגימור של האוכף ובחומר ממנו עשויות המסילות. בגדול התחושה בתחת זהה בין כולם (ובתנאי שתבחר את הרוחב הנכון לעכוזך) וההבדלים הם במשקל, במראה, וקצת גם בעמידות.

אוכף נוסף שיכול להיות מעניין אבל הוא יקר רצח - brooks ויש ממנו כמה דגמים שהכי מפורסם הוא b17. יתרונו - הוא עשוי עור והוא מתעצב עם הזמן לעכוז שלך. הוא גם לא האוכף הכי קל שתמצא... מתאים בעיקר למי שרוכב המון שעות אבל לא מתחרה.

זכיר

New member
ברוקס B17 נותן מנוחה ונקודת מוצא מעולים לאחוריים שלי

C17 של ברוקס אמור לתת את אותו הדבר בלי האי נוחות של טיפול תקופתי בעור (לא טרחה גדולה בשבילי).
&nbsp
רכישה בחו"ל (הזמנתי למלון ששהיתי בו באירופה, חוסך תשלום מיסים ומשלוח לארץ) הופכת את הקניה שלו לפחות כואבת.

oren_hershco

New member
אצלי Brooks C17 עשה שינוי עצום

ברכיבות של עד 2-3 שעות המצב היה עוד איכשהו בסדר, מעל 3 שעות היה כואב לי נורא (עם אוכף של SDG)

ההחלפה ל- C17 היא השדרוג הכי משמעותי שהיה לי באופניים בשנים האחרונות.

יכול להיות שאצלך C15 יספיק (יותר צר) או דווקא דגם רחב יותר.

יש גם C17 עם חריץ, לא ניסיתי.

היה לי בעבר B17 Narrow, וגם הוא היה אוכף מעולה. כמו שאמרו לפני, צריך לטפל בו מדי פעם, והוא כבד יותר. בנוסף, יש לו איזה תקופת הסתגלות, משהו כמו 1000-1500 קמ עד שהוא "מתרגל" אליך.

מחירי Brooks בישראל לא שונים מאוד ממחירי הזמנה (אם כוללים מעמ ומשלוח), אז את ה- C17 רכשתי ב"סלאלום".

המחשמל 64

New member
מנהל
תודה אורן אכן ראיתי את האוכף עלות כמו שכתב שטייף

קצת יקר לי לתקציב אני חושב שאלך על הWTB שהמליץ לי שטייף השאלה הכין לרכוש אותו ובמקביל כמובן לחוש

המחשמל 64

New member
מנהל
תודה שחר. השאלה היכן אני משיג את הWTB? האם ברוזן מינץ

לדוגמא יש שכמותו ואם לא היכן? אני תושב קריות...

steiff

New member
הרבה זמן שלא ביקרתי בסניף הקריות של רוזן ומינץ...

אם אתה במידה ״לארג׳״ אז תוכל לרכוב להתנסות על האוכף שלי שמחובר לאופניים שלי.

המחשמל 64

New member
מנהל
אני יודע שאני סביב 100 ק"ג, בחור בריא האופניים לארג'

אצור קשר בפרטי בימים הקרובים. תודה

למעלה