ייעוץ קניית אופניים שילוב כביש עיר

blacKnight10

New member
ייעוץ קניית אופניים שילוב כביש עיר

שלום לכולם,

אני רוכב בירושלים והסביבה והאופניים משמשות לי גם ככלי תחבורה לכל דבר וגם לאימוני ספורט וכושר (כשעתיים בכל פעם, 40 - 50 ק"מ).
אני כבר 4 שנים עם אופני sirrus sport והן שימשו אותי נאמנה אך הן כבר מקרטעות והגיע הזמן להשתדרג גם באותה הזדמנות.
אשמח להיעזר בידע ובניסיון שלכם, מחפש אופניים מהירות וקלות אולם שיתאימו גם לירידת מדרכות מדי פעם או שבילים שניתן להיתקל בהם בעיר. המוכר המליץ לי על Crossrip 3 של Treck אשמח לשמוע את חוות דעתכם. תקציב באזור ה-4K עם אפשרות לחריגות במידת הצורך ואם משתלם.

יש לציין שאני כבר הרבה זמן נוטה לכיוון אופני כביש של ממש, עברתי גם לקליטים בהם אני משתמש לעיתים ברכיבות מוקדם בבוקר כשהרחוב פנוי לגמרי אבל כרגע לא מתאפשר עקב מגבלות האיזור והתקציב, לכן אשמח להמלצה שעומדת בדרישות שפירטתי למעלה בבקשה.

תודה רבה!! :)

susita7

New member
לצרכים שציינת הסיירוס שלך אופטימליות לדעתי

מה בדיוק מקרטע אחרי 4 שנים? תחזוקה מינימלית אמורה לתת לך שנים רבות של הנאה מאופניים כאלה.
&nbsp

blacKnight10

New member
רכבתי עליהן המון

ובדרכים של העיר והן חוטפות גם מכות ובלאי טבעי.
גם המוכר שהוא אמין בעיניי המליץ לי כבר להחליף אני מוציא עליהן על תיקונים כבר יותר מדי.
בכל אופן זו לא השאלה, כרגע אני חושב לקחת את ה
https://www.matzman-merutz.co.il/sirrus-elite-2018

אשמח לחוות דעת שלכם לגבי הבחירה והאם היא משתלמת תודה!

זכיר

New member
כיף לקנות חדש

אבל אם השלדה שיש לך טובה בעיניך ואין בה תקלות (סביר שאין בה תקלות), אז את הכסף אתה יכול להשקיע בהחלפת גלגלים לקלים\עמידים\נאים יותר, חלקו להשקיע בהחלפת מערכות שנשחקו, ולקבל בסוף התהליך זוג אופניים עם מפרט ברמה טובה יותר בפחות כסף מזוג חדש. וללא תקלות של בלאי.

steiff

New member
אני בספק אם תוכל למצוא משהו טוב יותר במחיר הזה

נקודת התורפה של האופניים האלה הם הגלגלים.

האפשרות של אוברהאול יסודי לאופנים הנוכחיים תעלה סכום דומה אבל תשאיר אותך עם אופניים עדיפים.

לחלופין - בדוק את האופציה של סיירוס ספורט דיסק 2015 שמופיעים באתר. אמנם מזלג אלומיניום ולא קרבון, אבל שאר חלקי המפרט דווקא מפרגנים יותר לרוכב ירושלמי בזכות טריפל מקדימה.

susita7

New member
אני בעיר (ירושלים) עם MARIN SAN RAFAEL

ההיברידיות של מרין מודל 2010 קניתי מיד שניה לפני כמה שנים ומאד מרוצה.
לדעתי הכי חשוב זה ההתאמה של השילדה לרוכב מבחינת מידה וגאומטריה. יש לי עוד 2 זוגות אופניים אבל אלה הכי נוחות לנסיעה בעיר אז אני לא מחליף אותן.
הסיירוס שהבאת נראות פצצה. אם זה מתאים לך מבחינת נוחיות ותקציב - לך על זה. בסופו של דבר אנחנו רוכבים על מה שאנחנו אוהבים אז "משתלם" זה מושג די גמיש..

למעלה