יש לי כמה אופנים רציתי לדעת...

bazmatzuy

New member
יש לי כמה אופנים רציתי לדעת...

שלום לחברים המכובדים
רציתי לדעת על השווי של האופניים מי יותר טוב האם הם אופני מדבקה ואם כן האם תוכלו לעזור לי לדרג אותם פלוס מינוס הערכה כמה הם שווים חדש/יד שניה
אני לא בטוח בבחור שרוצה למכור לי .....

1.בסידן שיכוך מלא
2.TORNADO UPLAND
3.WINNER DOLPHIN
4. TRAILSTAR EDGE
למה נקראות אופני הרים אם נוסעים איתם בעיר?
מישהו פה התבלבל בין האותיות?!

steiff

New member
כולם אופני מדבקה

אפשר לרכוב באופני הרים בעיר ומי שמספיק אמיץ יכול גם להיפך.

מעשית זה לא באמת אופני הרים כי אחרי כמה ק׳מ בשטח הם יתפרקו. אבל הם נראים כמו אופני הרים מבחינת מראה השלדה והגלגלים.

עזוב את המחיר - בדוק איזה מהם הכי נוח לך. שווה לשלם עוד קצת כסף על זוג נוח, ויכול להיות שתגלה שדווקא הזוג הכי זול הוא הכי נוח.

bazmatzuy

New member
תודה על התשובה .רציתי לשאול

ההבדל הוא בכך שאופני מדבקה (מלבד העובדה שעלולים להתפרק..) הם כבדים יותר ואז בעצם אני מתאמץ יותר ושורף יותר אנרגיה . זה לא יותר טוב מאופני מותג שאז אני פחות מתאמץ?!
תודה

steiff

New member
משקל, גימור, יעילות, שרידות

אם המטרה היא לשרוף אנרגיה לך לחוג ספינינג...

nightjar

New member
אתה יכול גם לטפטף סופר גלו למיסבים

ולשרוף עוד יותר אנרגיה..

חלאה

New member
אני אישית חושב שמעט מגזימים עם האופניי מדבקה.

רוב אופני המדבקה לא מתפרקים כך כך מהר וראיתי לא מעט פעמים אנשים עם אופני מדבקה נהנים בסינגלים באזור הצפון, כמובן סינגלים ברמה טכנית נמוכה.

עדיף לקנות אופני יד שניה עם מערכות טובות יותר ושילדה הגיונית יותר בנראות ובמשקל שלה אבל גם אופניי מדבקה יכולים להיות פיתרון למי שהציב תקציב מוגבל ולא מעוניין להתעסק בחיפוש אחרי אופני יד שניה כאשר אין לו באמת מושג מה צריך לבדוק.
החסרונות באופני מדבקה שלפעמים השלדה שלהם חסרת כל הגיון אין התאמה של מידות, הישיבה כל כך מעצבנת בשטח שהיא גורמת לבעלים שלהם לזנוח את רעיון האופניים במחשבה שזאת הרגשה נוראית ולא מהנה.

אם כבר נכנסת לפורום לברר אז ההמלצה היא ללכת על אופני כניסה יד שניה או חדשות בהתאם לתקציב.

אם תגדיר את הסכום שאתה מעוניין להשקיע יהיה אפשרות (אולי) למצוא לך מוצר שיתן לך מענה מהנה לרכיבה בסיסית בשטח.

למעלה