האם יש אפשרת לרכוש מגני ברכיים במחיר זול ?

graphe60

New member
האם יש אפשרת לרכוש מגני ברכיים במחיר זול ?

לא בא לי להוציא 400-700 ש"ח על מותג כלשהו.
מחפש אולי המלצות ל"מותג סיני" מאלי אקספרס או אייבי.
מה דעתכם? רכשתם? יכולים להמליץ?
תודה!

לאחר שנפצעתי זאת דעתי

לא מזמן נפלתי בנקודה הכי טפשית. בעצירה בעלייה קטנה שלא ידעתי לאן לפנות. לברך שלום אבל כל העור התקלף והיה מלא דם.
זאת הנקודה שבה התחלתי להתמגן.
עברתי על רוב החברות ברוב החנוית ולאחר סקר מסיב קניתי לפני מספר חודשים מגיני ברכיים של חברת leatt שפחות מוכרת בתחום האופניים בארץ כי המשווק שלהם לא אגרסבי.
הם אומנם עולים 450 ש"ח אבל הם נוחים בטרוף, מגנים מעולה, עמידים.
https://www.fc-moto.de/epages/fcm.s...uard/SubProducts/Leatt-3DF-50-Knee-Guard-0004
קניתי באופני לזמי בקניון דרורים.
שווה להשקיע במגן טוב
חשוב לזכור - תקנה איזה מגן שאתה רוצה, אם הוא לנוח לא תלבש אותו ואז סתם חבל על הכסף. רוב המגנים ממש ממש לא נוחים.

steiff

New member
אפשר לרכוש הכל בזול

דרך עלי אקספרס ונגזרותיו.

שתי נקודות שחשוב לתת עליהן את הדעת:
א. לרכוש בלי למדוד עלול להיות בעיה. אמנם זה רק מגן ברכיים, אבל גם הוא מגיע לרוב בכמה מידות.
ב. לא הכרחי שכל מגן זול הוא זיפת כמו שלא הכרחי שכל מגן יקר הוא איכותי. זו הבטיחות שלך.

be_roo

New member
לגבי המידות, גם בעלי לרוב מפרסמים מידות מדוייקות

יש טבלה למטה שממירה את הגדרת המידה להקפים.
אני הזמנתי ברשת (לא מעלי, אבל העקרון דומה), מדדתי את הקפי הרגלים והזרועות ולפי זה ידעתי איזו מידה להזמין.

steiff

New member
כאמור - זה אביזר לבוש בטיחות - וזה על אחריות המשתמש

אישית אני מעדיף להימנע מקיצורי דרך בענייני בטיחות. אין לי מספיק כסף לשלם בזול. זאת אומרת אין לי מספיק כסף לשלם על טיפול בנזק מתאונה שנגרם בגלל שקניתי ציוד בטיחות בזול.

חוץ מזה יש לי גם העדפה למדוד פריטי לבוש לפני שאני קונה אותם בפעם הראשונה. יש לא אחת הבדלים במידות בין יצרנים, בפרט יצרנים עלומי שם.

אבל זה אני. זה לא מחייב איש מלבדי. יש בהחלט מצב לחסוך הרבה מאד כסף בקניה של ציוד בעלי אקספרס ויש מצב שהציוד ימלא את תפקידו היטב.

be_roo

New member
אלה שני נושאים שונים, אני התייחסתי למידות בלבד

אני רכשתי מגנים מחברה מוכרת, פשוט העדפתי להזמין ברשת בגלל הפרשי המחיר. ואת עניין המידות פתרתי כמתואר.

ואם בכל זאת נתייחס לאיכות, הרי שמדובר בסופו של דבר בריפוד כזה או אחר שנועד להגן על המפרקים, לא מדע טילים.
אז כן, יתכן שמוצרים לא איכותיים יחזיקו פחות זמן או שיהיו פחות נוחים ללבישה או מחומרים פחות מנדפים. את זה צריך להיות מוכן לקבל מראש עבור המחיר המופחת. אבל גם נתקלתי במוצרים שונים (לא מגנים) שהוזמנו מעלי ועשו עבודה מצוינת.

אני בחרתי לא לקנות משהו עלום שם מעלי אקספרס במקרה הזה, וקניתי את ה"יקרים" אבל מחו"ל.

enigo

New member
דעתי בעניין שונה - מדובר במוצר פשוט מאוד מבחינה טכנולוגית

בגדול זו חתיכת פלסטיק עם קצת ספוג, לא יותר. כך שמבחינת ההגנה על הברך, אין בעיה לייצר מיגון מספק (מספק - לא מוחלט!) בשקל וחצי.
התחום בו ההבדלים מתגלים הוא נוחות השימוש. ההבדל בין מגינים בתחום הזה יכולים להיות כבירים, ובעוד שבאופנוע בזמנו לא היתה לי בעיה לרכב עם מגינים לא הכי מתוחכמים או נוחים, הרי שבאופניים, בגלל שהברכיים עובדות קשה וכל הזמן, זה קריטי.
כמו שכבר כתבו כאן - מגינים לא נוחים פשוט ינטשו במהרה, ולכן לא יגנו בכלל.

למעלה