יבואנים עם הסכמי הבלעדיות שלהם, מה קרה לגלובליזציה חמדנית...

TakeCtrl

New member
יבואנים עם הסכמי הבלעדיות שלהם, מה קרה לגלובליזציה חמדנית...

אני מבין שהם רוצים להגן על עצמם, אבל כשיבואן בעצמו אומר לך להזמין paratrooper בחו"ל כי הוא מחזיק דגם ישן שכנראה יש לו שילדה שיכולה לקבל רק 26" ולא 27.5 , זה כבר מסמר בלי ראש.

קופצים לאתר הראשי של Montague , שולח רק לארה"ב?, בסדר נשתמש בmustop, ישחטו במחיר בטח, אבל כולם כאלה,
אעפס לא רק שהוא שולח רק לארה"ב , הוא לא מוכן לקבל כסף מpaypal שמחוץ לארה"ב. בונקר.

אוקי, עוברים לamazon, נמכר שם, אבל דרך safecastle, קופץ לsafecastle ישירות כמעט מזמין ורואה ... שמשלוחה בינלאומית של אופניים לישראל עולה ..20$.. .??

מתקשר ובודק... מקבל אחת עם מבטא "אבסטרקטי" אעפס, גם הם לא שולחים אותם לישראל, אבל לארה"ב כן? , כן, אבל בתנאי שזה residential , נותן לה את הכתובת של mustop כדי שתבדוק עם זה נחשב לresidential , כן, אין בעיה (לא מבין למה אין בעיה ,אבל...) אפשר לשלוח.

עושה הזמנה, מתקשר שוב כדי לבדוק ..

היא תתקשר למחסן ותחזור אלי מחר אם הם מסכימים לשלוח...

לא היה לי כח להתעצבן עליה כי בקושי הצלחתי להבין אותה גם ככה ...
bullocks...

shangu23

New member
קבל עוד סיפור ביזארי - נסיון רכישה מ WIGGLE

אזהרת אמל"ק:
החלטתי לרכוש תיק רכיבה חדש והפור נפל על קמלבק מיול (660 ש"ח בארץ באדיבות היבואן המקומי, שאני לא נכנס לו לכיס אבל לי זה יקר).
באתרים בחו"ל נמכר בד"כ ב- 100$ מאסו מנו, תמיד יש כמובן מבצעים ותמיד זה זול משמעותית.
החיפוש הסתיים (כך חשבתי) באתר של הבריטים הקורקטיים מ- WIGGLE. קניתי מהם בעבר ולא ציפיתי לבעיות מיוחדות והנה, ברוך השם, עיצבנו אותי.
נכנסתי לאתר ומצאתי שם את הדגם הנ"ל ב- 52$, כשבתוספת משלוח יוצא הכל יחד 60$ בערך. שמחתי על הדיל השווה והזמנתי לי אחד. שילמתי בפייפאל וקיבלתי אישור על ביצוע התשלום ופתיחת ההזמנה.
לאחר יממה קיבלתי מהם מייל שבשל תקלה באתר שלהם, שנגרמה לאחר שצוות ה- IT שלהם לא הצליח להתגבר עליה (!), האתר לא מעודכן ובמקרה שלי לא מעודכן בו שהתיקים האלו אינם במלאי. אחרי שהתעצבנתי והשבתי להם קיבלתי עוד ועוד תגובות משעממות מהם והתייאשתי.
למחרת הזמנתי את אותו תיק מ- PERFOREMENCEBIKE ב- 80 דולר, וגם שם לאחר השלמת הליך ההזמנה קיבלתי פניה שההזמנה בוטלה מאחר והם לא עובדים עם פייפאל (?) ולמרות שהקישור לפייפאל קיים באתר שלהם וככה בעצם שילמתי...
אחרי שההזמנה בוטלה נכנסתי שוב לאתר שלהם כדי להזמין באשראי, וראיתי שהמחיר עלה - כמה מפתיע - בעשרים וחמש דולר!!
חשבתם שסיימתם לקרוא?? ממש לא.

יומיים אחרי שענו לי מוויגל שהתיק לא במלאי, ביקשתי מאחי, שחי באמסטרדם שינסה להזמין אותו בעצמו.
אחי לא התעצל וביצע הזמנה בו במקום של אותו תיק באותו הצבע ונחשו מה קרה??

כמובן שהתיק במלאי והכל בסדר. ההזמנה עובדה, התיק נארז ונשלח אליו.

התחושה שלי שיש מגמה של התחמקות מביצוע משלוחים לישראל, אולי בגלל שירות הדואר שלנו המפורסם בטיבו בעולם, אולי מסיבות אחרות. מדוע הם טורחים להשאיר את האופציה להזמין מישראל פתוחה בתהליך ההזמנה שלהם אני לא יודע.

מה שהכי מבאס, הוא שגם הממשלה והמיסוי הכבד שלה דופקים אותנו מכיוון החנויות, וגם הדואר המעפן שלנו מונע מחנויות אונליין זולות לשלוח לישראל...

TakeCtrl

New member
לפחות אצלי דווח שהם שלחו את זה לmusttop

אמנם זה יגיע לכתובת Musttop רק בשבוע הבא (וזה אומר כנראה שזה לא יגיע אלי בחופש סוכות זה נורא מבאס), בחיים לא הרכבתי אופניים ממש מscratch, אני עדיין לא בטוח אם אצטרך לעשות לBB shell , את הtapping בשביל לנקות זבל מההברגה (קראתי שיש המלצה לעשות לשלדות חדשות את זה, אבל אני לא יודע אם זה נוגע רק לשלדות או גם לאופניים חדשים).
&nbsp
לא יודע בקשר לwiggle , אני בדרך כלל מזמין מsjs, (יש לו דברים שבדרך כלל לא שיערתי שהם קיימים) יש לו אחלה חישוקים ורק הוא מוכר את גלג"ש של thorn.
אם כי כנראה אצטרך לחרוג ממנהגי ולהזמין alfine 11 (רביעי אחרון ודי, צ'אנס לשיפורים האחרונים שנכנסו) ממקום אחר.
&nbsp
זה מיסוי וגם מכס אם כי שמעתי שרוצים להוריד המון רגולציה בנושא.

enigo

New member
זה הדואר שמאבד דברים או סתם איטי, וישראלים שמנצלים את השירות

הטוב כדי לדרוש זיכויים על דברים שמאחרים - ולא טורחים לשלם כשזה כן מגיע... בקיצור, הרווחנו את זה די ביושר.
אם כי יש גם עסקים שלא רוצים לעשות עסקים עם ישראל מסיבות פוליטיות.
למה הם לא מורידים את אופצית השליחה לישראל? בשביל יכולת ההכחשה - משמע רשמית הם עדיין עובדים עם ישראל והכל סבבה, ולכן אף אחד לא יכול לבוא בתלונות.

TakeCtrl

New member
הם הסבירו לי שיש להם פשוט הסכם עם Montague

שמונע מהם לעשות את זה. (משהו כמו trek אבל פחות מקביל כי trek בכלל אי אפשר להזמין מאתר)..
לפחות זה עבר חלק ואפילו הגיע ישר ביום שני שעבר כך שהיו לי יומיים לעבוד עליהם
(כשהרוב הוגדש להפטר מהגועל נפש של איחוד מעצורים ושיפטרים ביחידה אחת)

למעלה