צריך המלצה לאופני הרים 20 אינץ איכותיתות

enigo

New member
אבל אפשר למצוא אופניי מבוגרים סבירים ב-1500 ש"ח, אז למה

לא אופני ילדים? לדעתי הסיבה העיקרית היא היצע נמוך ולכן גם מעט תחרות.

AdiX

New member
נראה לי שקצת פספסת

אני לא מליונר, אבל לגדול קניתי סקוט ב 1500 ש"ח, ולקטנה בת פחות משנתיים קורקינט סופר איכותי (היא לגמרי בקטע) בתקווה שהיא תעבור לאופני איזון בהקדם.
1500 ש"ח זה לגמרי מעל הממוצע בארץ (אופני מדבקה ב 99%) כך שאני לא שייך לעולם הישן, ועדיין זה נשמע לי סביר (בהתחשב בסל ההוצאות המטורף לילדים)
התיחסתי בעיקר לשוק בארץ ואיך שהוא מתנהג.

aviadb23

New member
ל Orbea דווקא יש יבוא לארץ

שרון מסינגלמאניה התחיל להביא אותם לארץ בייבוא סדיר.

Holyyy

New member
באתר twowheelingtots יש בדיקה מאד רחבה של אופניים לילדים

לפני 3 שנים שהבת שלי הגיעה לגיל 3 והגיע לרמה שליטה מדהימה באופני האיזון וחיפשתי אתגר חדש התגלגלתי לאתר הזה.
במקור, לפני 3 שנים, כל מה שהיה באתר זו הכתבה הנ"ל על אופני 12 אינץ כאשר אז לא היה המגוון שיש היום והדגם היחיד שהיה קיים הוא ה-Specialized HotRock 12
http://www.twowheelingtots.com/specialized-hotrock-12-review/
אחרי אינספורים חיפושים במצמן הצליחו למצוא לי אופניים כאלה ממודל ישן ששכבו איפשהו ומכרו לי אותם במחיר מלא של כ-900 ש"ח. בדרך נתקלתי במוכר במצמן בקריות שאמר לי שלילד בגיל 3 אין יכולת קוטניטיבית לרכב על אופניים וחבל על הזמן שלי.
ברגע שהילדה התיישבה עליהם היא רכבה ללא בעיה בלי גלגלי עזר כבר במכה הראשונה.
מאז נהייתי מכור לדבר והעברתי אותה ל-Sepcialized Hotrock 16 שגם הוכיחו את עצמם אבל הילדה שוב גדלה ושוב צריכה אתגר.

בקיצור - האתר עושה השווה מאד רחבה של אופניים בכל הגדלים (וגם על קסדות) עם התייחסות לכלל הפרמטרים (גאומטריה, משקל, נוחות ועוד...) ושווה לקרוא אותו לפני שנכנסים לעניין.

oren_hershco

New member
יש גם פורום מצויין לנושא ב mtbr

נקרא Family and riding with kids, או משהו בסגנון.

AdiX

New member
כתב מאלפת

העצלנים יכולים לקפוץ לפסקת הסיכום...

steiff

New member
גודל כף היד לא מאפשר לתכנן ידית הילוכים מתאימה

גם ככה הכידון והגריפ עבים וגדולים לכף ידו של ילד. איך הוא אמור להגיע לידית ההילוכים? אולי כדאי לשקול מיקום אחר של הידית כמו באופני צ׳ופר?

loeytan

New member
-אז מה בכ"ז לקנות?אם מוותרים על הילוכים ובולם

יש איזה דגם קל ויחסית איכותי במחיר סביר בארץ?
הילדה בת שש וחצי נוסעת על "ווינר" ישנות וכבדות עם הילוכים שלא יכולה להעבירוברקסים שלא מגיעה אליהם.

למעלה