kona rove st 2017 התרשמות ראשונית

kona rove st 2017 התרשמות ראשונית

רכבתי איתם היום 75 קמ אספלט ושבילים.
בדרך הלוך היתה רוח צפונית נגדית חזקה והתחיל לרוץ לי סרט, שהם כבדים מדי ומגושמים ןהתחלתי לחשוב שאולי עשיתי טעות ...כנראה בגלל ה1X11 והיחסים בהילוכים שהם שונים קיצונית ממה שרכבתי עד עכשיו, בגלל זה הרגשתי מאוד איטי ומסורבל .אין ספק צריך להתרגל לקסטה הענקית הזו.

אבל אחרי 20 קמ, התחלתי להנות מאוד בעיקר מ2 דברים עיקריים :
1. ההיגוי והשליטה פשוט מדהימים, האופנים האלה לא מעניינים בקו ישר, רק תן להם לזגזג ולתמרן בשבילים כולל קפיצות בקלילות פשוט מדהימים
2. אני רגיל לרכב על גלגלים בלחץ 80 ופה הרכיבה על 60 גלגלים טיובלס, דבר חדש עבורי, השיכוך של הגלגלים והצמיגים מדהים פשוט אוכל הכל מבלי להעיף סתימות מהפה שלך ...

הידיים לא כואבות יותר בשום גזרה וזה לא ברור מאליו
היו לי 4-5 עצירות לכיוונים של האוכף קדימה בעיקר ומשחקים בגובה, מתכוון להפוך את הסטם לשלילי ועם הזמן אולי גם נוריד כמה ספייסרים

אני מוקסם מהאופנים, מזכירים לי את הbad boy cannonadale שהיו לי, אבל עם דרופ בר וגלגלים עמידים ומפנקים יותר.

אני בעד וממליץ בחום לכל מי ששוקל, עבור הצרכים שלי האופניים האלה בול

The Pinky P

New member
תתחדש ותן בראש!

אני כבר מזמן הבנתי שהאחרונים להשפיע על "בעיות" שכאלו (מהירות במקרה הזה)
הם האופניים.

תמיד תזכור ששינוי של 1-2 קילו במשקל של האופניים שווה בערכו מבחינת אחוזים ל - 1%-3% מכלל המשקל שצריך להזיז (משקל גוף +משקל האופניים)
כך שאם הכל תקין בהם ואין בעיות שמאטות אותם אז הם האחרונים להוות את הבעיה.
על אחת כמה וכמה שמדובר באופניים בעלי צמיגים דקים, מזלג קשיח צר וגאומטריה שכזו.

תהנה!

יש עוד דגם kona sutra יותר בכיוון של טורינג

ומערכות יותר פשוטות, אני העדפתי משו יותר ספורטיבי

ודגמים של חברות אחרות בדקת?

הקטע של אופניי גרבל/הרפתקאות או כאלה שמסווגים כ- do it all זה משהו שמעניין אותי, רק ממה שאני רואה ההיצע הוא דל מאוד, לא מייבאים כמעט דגמים
&nbsp

אני מעדיף לרכוב על צמיגים בלחץ 60 לפחות

היתי מעדיף אפילו 70-80 אבל לפי המלצות יצרן, לחץ מקסימלי בטיובלס 60... מתכוון לבחון את המלצת היצרן כלפי מעלה

למעלה