אופניי כושר ביתיים

A d i d a

New member
אופניי כושר ביתיים

שלום,

אני לא בטוחה אם ההודעה הזו מתאימה לפורום הזה אבל לא מצאתי פורום ספציפית לאופניי כושר ביתיים אז אני מקווה שתוכלו לעזור לי :)

אני מחפשת לקנות אופני כושר ביתיים ואחרי חיפוש בגוגל צריכה עוד קצת הכוונה.. גוגל מאוד ממליץ על האופניים מחברת ״קייזר״- שקטות, נוחות ואיכותיות. הן גם הכי יקרות בשוק (8,000-11,000 שקל). אני מאוד מאוד רוצה להשקיע באופניים טובות, בעיקר מכיוון שיש לי בעיות ברכיים והפיזיותרפיסט שלי אמר שאופניים (טובות, כשמסדרים את המושב שיתאים בדיוק לגדול שלי)- מאוד יעזרו למצבי.

השאלה היא אם אתם מכירים את האופניים של קייזר, ואם יש לכם חברות אחרות להמליץ לי. לא מוכנה להתפשר על איכות...

תודה רבה!

The Pinky P

New member
מה הסיבה שאת רוצה לרכוש דווקא אופני כושר?

אופני כושר הם בדרך כלל בחירה גרועה מאוד, בעיקר כשקונים כאלו
לצרכי שימוש ביתי חובבני (שמסתיים בהסוותם למתלה בגדים יוקרתי)

אז למה בעצם?

A d i d a

New member
יש לי בעיה מבחינת שעות של העבודה שלי

מעדיפה במקום להיות בנסיעות לחדר כושר ואז נסיעות לעבודה, או נסיעות לעבודה ואז נסיעות לחדר כושר ואז הבייתה- פשוט לעשות כושר מהבית.

למה אופני כושר הם בחירה גרועה מאוד- לא כמו הליכון ואליפטיקל?

The Pinky P

New member
פעילות גופנית היא דבר שצריך לקחת ברצינות....

בעיקר כשיש מטרה מול העיניים (וזה המצב לא?)
כמו שאת מוצאת זמן לדברים אחרים - אם מספיק תרצי את גם תמצאי
זמן לפעילות גופנית.

מי שלא מצליח למצוא לה זמן גם לא יצליח להתמיד על אופני כושר משעממים עד
מוות כי פשוט אין לו את המוטיבציה בשביל לעשות פעילות גופנית.

ובשורה התחתונה - זה לא יעבוד לך. הנסיון מלמד שמתקני ספורט ביתיים ובפרט אופני כושר ננטשים מהר מאוד מהסיבה הפשוטה שמי שיש לו את המוטיבציה והרצון להשתמש בהם כבר מזמן היה מוצא את הזמן לעשות פעילות גופנית בצורה מסודרת.

אבל נניח שאת מקרה יוצא דופן ואת לא מה - 99% שהופכים את האופניים
הביתיים למתלה בגדים -
תתחילי בקטן, תראי אם הספורט הזה מתאים לך (כי הוא לא מתאים כמעט לאף אחד, לפדל פעם אחר פעם בתוך הבית שלך על אותה נקודה עם אותה אוירה בלי שום גרוי ספורטיבי)
תעשי איזה מנוי חודשי למועדון ספינינג, "תקריבי" מזמנך היקר בשביל להגיע לשם ומשם ואם תאהבי את זה באמת ותתמידי - תשקלי לקנות מכשיר בעשרות אלפי שקלים.

ולא, העובדה שקנית מכשיר כל כך יקר לא "יחייב" אותך להשתמש בו.

A d i d a

New member
חמוד

אני רואה שההתנשאות שלך עולה ל100.

בוא נבהיר משהו אחד- אתה לא מכיר אותי.
ומעבר לזה, אתה לא קורא את מה שאני כותבת אלא מקיא מילים כדי להרגיש טוב עם עצמך.

נמשיך. מכיוון שאתה לא קורא, אני אבהיר שוב. אני לא מחפשת זמן לעשות כושר. כושר אני עושה 6 פעמים בשבוע, תודה. מה שאני מחפשת זה למנוע את הנסיעות המייגעות מהעבודה, לחדר כושר, הבייתה, בזמנים של פקקים ובתחבורה ציבורית. אבהיר עוד משהו- שיעורי ספינינג ואופניים במכון אני עושה כבר כמה שנים טובות. אז בוא, זה שאתה לא מתחבר לתחום הזה והוא משעמם אותך, לא אומר שאותי זה גם.

אז הבהרנו שמוטיבציה יש? יופי. נמשיך בזה שלא זכרתי ששאלתי את דעתך על מה אתה חושב על אופניי כושר ביתיים. לא, מה ששאלתי הוא אם אתם ממליצים על דגם ספציפי. אין לך המלצה? לא התחום שלך? אל תגיב.

זכיר

New member
באת לפורום של רוכבים ושאלת על אופניים סטטים

באותה מידה את יכולה להיכנס לפורום קרניבורים ודגים על הגריל ולשאול על סלט.

A d i d a

New member
לקרוא את ההודעה שלי.. זה כל מה שאני מבקשת

ציטוט:
״אני לא בטוחה אם ההודעה הזו מתאימה לפורום הזה אבל לא מצאתי פורום ספציפית לאופניי כושר ביתיים אז אני מקווה שתוכלו לעזור לי :)״

אין לכם מה לתרום להודעה? לא נורא. אני לא עומדת בבית משפט על זה שאני רוכבת על אופני כושר. חיפשתי אנשים שאולי מכירים חברות טובות. ז ה ו . לא שאלתי מה אתם חושבים על זה, לא שאלתי מה אתם חושבים עליי ועל המוטיבציה שלי, על כמות הספורט שאני עושה, איך מתי ואיפה.

הרבה חברות שמייצרות אופני כושר, מייצרות גם אופני רכיבה רגילות. תתפלא, אבל הרבה אנשים שרוכבים בחוץ- רוכבים גם בפנים.

The Pinky P

New member
אוו נהדר! אז מדובר בספורטאית על.

2000 ש''ח מנוי לחדר כושר.
עוד 1000 לאופניים פשוטים בשביל להגיע לשם וסגרנו לך את הפינה.

אה, וגם סגרנו לך את הפינה של החימום.

A d i d a

New member
לא זוכרת שהכנסתי אותך לכיס שלי, או לארנק

זה די ברור שאין לך מושג בנושא.
נראה לי שנסיים את זה פה

steiff

New member
למה לא להירשם לחוג ספינינג?

תשלם פחות ותקבל יותר. המחוייבות מסייעת בהתמדה.

לא מכיר אופני כושר להמליץ.

חוריפיש

New member
אופציה אחרת לבחון

ראשית, אני לא מכיר אופני כושר, אבל כדאי לברר היטב מה את קונה במחיר 8000-11000 ש"ח. יכול להיות שאת משלמת הרבה כסף על פיצ'רים שאת לא צריכה. כיוון גובה הכסא לא נשמע לי כמו אופציה מתקדמת במיוחד.

אופציה נוספת לבחון היא טריינר+אופניים רגילים. טריינר זה מתקן שעליו שמים אופניים רגילים והוא בעצם הופך אותם לאופניים נייחים ("אופני כושר"). היתרון כאן הוא שכשאת רוצה לצאת החוצה, יש לך אופניים גם לזה. אין לי נסיון עם טריינרים, ולכן לא יכול להמליץ לך, אבל אני יודע שהאופציה קיימת וכדאי לבדוק אותה גם. במקרה הזה ככל הנראה אופניים בסיסיים וטובים + טריינר זה סיפור של 3000-4000 ש"ח.

קחי בחשבון שברכיבה במקום, אלמנט ההנאה שבאופניים עשוי להעלם ולכן כנראה ההיתחסות לאופני כושר כמתקן לתליית בגדים.

אופציה אחרת היא קניית אופניים רגילים והפיכת הדרך מהעבודה לאימון כושר (ואם יש מקלחות בעבודה, אפשר גם את הדרך לעבודה). פעמיים בשבוע אני מגיע לעבודה עם אוטובוס (האופניים בתא המטען) וחוזר באופניים (מאריך את הדרך כך שזו תהיה רכיבה ראויה).

בכל אופניים רגילים יש אופציה לכוון את גובה ומיקום הכסא כך שיתאימו לך.

A d i d a

New member
תודה רבה :)

יש לי אפליקציה מדהימה עם מורים שעושים שיעורים עם מוזיקה ממש טובה ושממש מעלים את המוטיבציה ככה שאין לי ספק שלא ישעמם :) בכל מקרה אני באמת צריכה לבדוק את שאר הדברים שבאים עם האופניים- אני באמת לא צריכה את רובם...

shangu23

New member
לעניות דעתי בירור בפורום חדרי כושר יעלה תוצאות מועילות יותר

נסי כאמור בפורום המתאים -- [URL]http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/348/%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98_%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%A7%D7%94/%D7%97%D7%93%D7%A8%D7%99_%D7%9B%D7%95%D7%A9%D7%A8[/URL]

כאן לא רק שלא יכירו את המאטריה הרלוונטית, אלא אף ימליצו לך שלא לקנות נייחים.

בקבוצות מכירה שונות בפייסבוק ניתן למצוא אופני ספינינג למכירה מרמות שונות, אחרי שתחליטי על כיוון נסי אולי לחפש גם שם. אגב, כמו שכבר כתבו לך כאן, לא בטוח שהפיצ'רים שמייקרים כ"כ את המכשיר שווים לך את האקסטרא הוצאה, מאחר ואת זקוקה למכשיר לשימוש ביתי שלך בלבד, והם לא אמורים להחזיק מאות ואלפי משתמשים. כיוונים גובה ומרחק של המושב אינם נחשבים לפיצ'רים מיוחדים ולא שווה להוציא אלפי שקלים רק עליהם.

steiff

New member
הבעיה עם ציוד כושר מכני היא...

שציוד טוב גם עולה הרבה כסף. אופניים זולים לא ישרדו.

לא מכיר מותגים ביתיים. מכיר מותגים של חדרי כושר במלונות שאני פוקד בתכיפות.
Lifefitness ואחרים.

מנסיון עם הליכונים ביתיים - אלה שעלו הרבה גם שרדו הרבה.

נסי לבחון אפשרות של אופני ספינינג ביתיים. מדובר באופניים פשוטים בלי הרבה אלקטרוניקה.

למעלה