מבקש עזרה לרכישת אופניים

Iam10

New member
מבקש עזרה לרכישת אופניים

שלום רב,
אני מעוניין לרכוש אופניים,
רכבתי כשהייתי ילד, וכעת אני מעוניין לרכוש אופניים, לא חושב שרוצה ללכת לכיוון של אופניים חשמליות.

שאלתי היא האם האופניים מספר 2 באתר הזה )EASY FIRE 21 הילוכים)
הם מספיק טובים בשבילי.

מבחינת תקציב אני לא מעוניין להוציא סכום גבוה אם אין צורך אמיתי לדרישות שלי כעת.

אני רוצה לרכוב בתוך העיר, על מדרכות ואולי פה ושם קצת כביש ובתוך העיר סך הכל.

[URL]http://m.rosen-meents.co.il/?CategoryID=1356[/URL]

גובהי הוא 1.86 מבחינת מידה אבקש כיוון.

תודה רבה לכולם

Iam10

New member
יש גם כאן מבצעים

[URL]http://www.rosen-meents.co.il/?CategoryID=323&ArticleID=7889[/URL]

אני רואה כאן GT AGGRESSOR ב 1500 שקל, מחיר פי 2.5 מהדגם האחר שכתבתי ( מצאתי את האופניים בהודעה המקורית שלי ב-700 שקל)

האם שווה כל ההפרש הזה ?
אני פשוט רוצה לרכוש אופניים טובים וקשה לי לדעת מה מתאים לי.

שוב תודה

זכיר

New member
האופניים עם 24" הם אופני ילדים

בתקציב שלך אין אופניים שבולטים לכאן או לשם. הכל אותו דבר במחירים של 600-1200 והכל אותו דבר בקבוצת המחירים הבאה הממותגת של 1500-2500. לך לחנות, תבדוק התאמת גודל גסה בעזרת המוכרים ובעזרת רכיבה קצרה בחניה וסע לשלום בתקציב שמתאים לך.

Iam10

New member
אם אכנס לחנות בלי להבין

זה לא דבר שהייתי רוצה.
אם צריך להוסיף עוד כמה מאות מעבר ל gt aggressor comp בשביל לקבל משהו ממש יותר טוב אעשה זאת

Iam10

New member
GT AGGRESSOR COMP 2015

האם אופניים אלו באמת שווים את ההפרש מהאופניים בקישור הראשון שהבאתי EASY FIRE 21 הילוכים?
זה הבדל של 800 שקל

steiff

New member
האופניים בקישור הראשון לא רלוונטיים עבורך

אלה אופניים בעלי מידת גלגל 24 שמיועדים לילדים. גם אם הפרש המחיר היה 2000 ש׳ח הם לא היו מתאימים לך.

בכל מקרה אני ממליץ בחום שתיגש לחנות ותמדוד אופניים על מנת לבחור זוג במידה הנכונה ובנוחות מירבית.

steiff

New member
תצטרך אופניים במידה ״לארג׳״ או 19 או 20

מידת גלגל 26 או 27.5 או 29

לשימושים שציינת לא נדרש איבזור מיוחד כך שהדגם לא ממש משנה. מה שחשוב זה שתמדוד את האופניים לפני הקניה ותבחר בזוג הכי נוח. כל האופניים שהצגת הם אופני שטח שמיועדים לרכיבה בדרכי עפר. הם יהיו בסדר גמור גם בעיר ובכביש, אבל זה לא יעודם המקורי. יש אופנים שמותאמים למטרות אלו יותר.

למעלה